Какви са вашите изисквания към дрехите за бременни?

  • 1 904
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 671
Материя, кройка, дизайн, специални ефекти, да скриват или да подчертават бременността, съобразени с модата или по-класически, в пъстри или в пастелни цветове, или в сиво-черно-кафявата гама?

Само за  бременността ли да се използват или да могат да се носят и след това?

Моля ви за изчерпателност Grinning

# 1
  • Мнения: 2 818
По-младежки, цветни, да подчертават бременността, съобразени с модата (ама не съвсем последен писък), пъстри.

# 2
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Удобни, меки, еластични, да подчертават линията на тялото (пък било то и на бременна мама), меки и топли цветове. Да излъчват женственост. Не държа да могат да се носят от небременни, защото не вярвам да стоят добре без корекции.

# 3
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Да стоят дрешките добре, а не като торба!

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
На мен най ми харесват рокли или блузи с вдигната талия до под гърдите,подходящи са  цветни фигури или цветя

# 5
  • Мнения: 2 309
Лично аз се обличах с дрехи по-тялото...Сменях си около три пъти размера през бременността,т.е не съм си купувала широки дрехи,с умисъл да ме изкарат до края.Взимах си ги с точен номер.Наблягах на еластичните и памучни материи...
Много от бременните жени си купуват най-най-големият размер от даден модел,за да ги изкара до края...
Единственото облекло за случая,което наистина-ама наистина не ми харесва е дънков гащеризон.

Последна редакция: пн, 13 ное 2006, 11:16 от Рожбо

# 6
  • Мнения: 843
   Никакви всъщност.  В този момент правихме ремонт за къщата ни  и ми беше важно ТАМ да е добре.(
     Имах сума ти панталони с ластик, махнах ластика.  Големи блузки,  меки боти / последния месец/
     Нищо не съм купила.  Защото съм наясно, че после не се носи.  Бях много сладко бъдещо мамче Без дрехи за това. Можех да си ги позволя,  но предпочетох.. да  отделя  средства.

# 7
  • Мнения: 1 196
За зимния сезон просто нямаш избор - нося дънков гащиризон и  мисля да си взема дънки с еластична талия.Но ако беше лято - шарени разкроени рокли,свежи цветове,потничета,блузки,които да не пристягат,но да са елегантни и да подчертават фигурата!

# 8
  • Мнения: 683
Удобни, меки, еластични, да подчертават линията на тялото (пък било то и на бременна мама), меки и топли цветове. Да излъчват женственост. Не държа да могат да се носят от небременни, защото не вярвам да стоят добре без корекции.

 Peace

# 9
  • Мнения: 372
Купувах си дрехи, к` да се елегантни или спортни, и вс. мога да ги нося и сега без проблем. Тези от магазините за бременни са ми били мн. странни, шарени, не ги харесвах. Добре че модата беше с блузки, тип латино, разкрояващи се надолу  Laughing

# 10
  • Мнения: 216
Ами такива, които да са удобни и красиви като ги погледнеш Flutter, а не просто широки.
Важното е ти да се харесваш и чувстваш добре като ги носиш  Wink.
Лека бременност  newsm10.

# 11
  • София
  • Мнения: 489
Все още се пъхам в старите дънки , но вече е време да се замисля за някой пантолон или дънки по широчки в талията, от кои магазини пазарувате, защото чувам безумни цени за дънки в специализираните магазини!

# 12
  • Мнения: 35 951
предпочитам поне е началото да не си личи
иначе - добра материя, кройка, която да дава възможност да напъхам и огромен корем, без да приличам на цепелин

# 13
  • Мнения: 5 026
Удобни, меки, еластични, да подчертават линията на тялото (пък било то и на бременна мама), меки и топли цветове. Да излъчват женственост.
Напълно съвпада с моите изисквания.

# 14
  • Мнения: 1 104
На първо място е да са удобни и приятни за носене. Ако може да са весели и що годе модерни. А не да приличат на дрехите, които носи баба. Материите да се естествени.
Но и забележки имам-много трудно си намерих палто за тези студени дни. Работата ми изисква носене на официално облекло, понякога и познайте колко трудно намираш подобни дрехи с това пораснало коремче.

Общи условия

Активация на акаунт