Аз и обществените тоалетни

  • 4 412
  • 91
  •   1
Отговори
# 45
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз имам едно питане към тези, които го правят от разстояние:

Вдигате ли седалката, когато го правите от разстояние????

а по темата:

Забърсвам, сядам и ползвам. Става дума за задника ми, все пак,  който и без това мия и къпя всеки ден. Не съм от гнусливите, хич.

И аз. Все пак съм живяла в студентско общежитие....
бройте ме и мен в тази група

# 46
  • Мнения: 7 640
ей, има и такива, които са си признали, че стъпват отгоре и клякат ooooh!
Как, бе мацки пазите равновесие Crazy
И айде поне като ще се катерите, не стъпвайте върху сезалката, а директно върху чинията #Cussing out

# 47
  • Мнения: 1 318
Стремя се да не се допирам никъде, набирам крачоли, заставам в поза "пикаеща крава" и се опитвам да не се опикая... Laughing

# 48
  • Мнения: 498
Ползвам от разстояние, като цяло обаче предпочитам да ги ползвам само в крайни случаи

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
Рядко ползвам, но ако се случи-ползвам от разстояние.

# 50
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Аз имам едно питане към тези, които го правят от разстояние:

Вдигате ли седалката, когато го правите от разстояние????



Тъй като понякога съм от тази група, ВИНАГИ вдигам седалката, не е нужно да опикавам всичко , я!!! #Cussing out

# 51
  • Мнения: 647
Ох ...гледам , мисля, бърша , застилам ...колкото и чиста да е губя доста време докато реша точно как да се справя с положението !

# 52
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Зависи от тоалетната, ако е горе долу читава, забърсвам, редя хартия и сядам, но има някои, които и за това не стават, тогава прибягвам до стойка "скиор"  Crazy


И аз така процедирам.

Има тоалетни, които наистина са доста чисти и редя хартия. Ако тоалетната е мръсна не я ползвам или ако не мога да устискам, ползвам в стойката "скиор"  Joy

# 53
  • Мнения: 5 299
И аз съм от "скиорите"(ако е много мръсно) Mr. Green

# 54
  • София
  • Мнения: 3 150
Скиорстването е в мнооого редки случаи, по-често бърша с мокри кърпички и застилам. ьНо не разбирам защо скачате срещу клекалото - в случаите, когато е трудно да е чисто /например в училище/, то е по-добрия вариант.

# 55
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ползвам от разстояние или забърсвам с мокри кърпички, според случая. В този ред на мисли, според мен клекалото е доста по-хигиенично, така или иначе рядко някой сяда на дъската. А и за децата е по-добре, докато са малки може да го вдигнеш и да го държиш а когато станат по-тежички....Така че приветствам клекалото в обществените тоалетни

# 56
  • София
  • Мнения: 722
Мръсно, чисто - винаги от разстояние. Peace
В тоалетна на влак даже не се замислям да влизам - стискам. Sick

# 57
В последния брой на "Максим" имаше много хубава статия за това верни ли са или пълни глупости някои от градските легенди.
И една от пълните глупости е именно, че може да "прихванеш" нещо от ползване на тоалетната. Единствения случай, в който това е възможно - както пишеше в статията - е ако седнеш върху някой, който вече е седнал на тоалетната чиния  Laughing

# 58
  • Мнения: 7 640
В последния брой на "Максим" имаше много хубава статия за това верни ли са или пълни глупости някои от градските легенди.
И една от пълните глупости е именно, че може да "прихванеш" нещо от ползване на тоалетната. Единствения случай, в който това е възможно - както пишеше в статията - е ако седнеш върху някой, който вече е седнал на тоалетната чиния  Laughing

това е пределно ясно, ама би ли седнал на локвичка чужда пикня, макар и стерилна Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 528

В тоалетните, които ми се струват чисти забърсвам с мокри кърпички, постилам хартия и ползвам  Mr. Green

Адски се нервя, ако преди мен не са си пуснали водата #Cussing out какви са тия жени  newsm78
ума ми не го побира
...направо ми иде #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт