заешко месо

  • 2 007
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Цитат на: cheta
Цитат на: Maminka
За готово пюре - има заешко на Hipp 220 грама (мисля, че беше с картофи, моркови, зелен боб; за съжаление в момента нямам, за да ти  препиша съдържанието:() Приятно и леко е на вкус, но е след годинка - това обаче не пречи да си го пасираш до желаната консистенция.

А иначе заешко (цял заек) купувам охладено от Метро - режа месото от гърдите и го замразявам на парчета - после само изваждам, размразявам и готвя. Другото, бутчета и прочие го хапваме ние.
Да ви е вкусно!

Сигурна ли си, че има и моркови в това пюре? На мен ми трябва без моркови - забранени са временно заради алергии.


Айде утре ще купя и ще напиша съдържанието...
Все си мисля, че имаше и малко моркови, въпреки че по цвета не си личи, но... дано не е така,за да може да го папкате.
До утре!

# 16
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Anonymous
Цитат на: cheta
Цитат на: Maminka
За готово пюре - има заешко на Hipp 220 грама (мисля, че беше с картофи, моркови, зелен боб; за съжаление в момента нямам, за да ти  препиша съдържанието:() Приятно и леко е на вкус, но е след годинка - това обаче не пречи да си го пасираш до желаната консистенция.

А иначе заешко (цял заек) купувам охладено от Метро - режа месото от гърдите и го замразявам на парчета - после само изваждам, размразявам и готвя. Другото, бутчета и прочие го хапваме ние.
Да ви е вкусно!

Сигурна ли си, че има и моркови в това пюре? На мен ми трябва без моркови - забранени са временно заради алергии.


Айде утре ще купя и ще напиша съдържанието...
Все си мисля, че имаше и малко моркови, въпреки че по цвета не си личи, но... дано не е така,за да може да го папкате.
До утре!


Охх, госта по-горе бях аз...
Днес съм доста заплесната, явно преуморена от... баткото(който между другото е изключително послушен) и малката в корема (добре,че края му се вижда вече).

И чак сега видях, че вече са ти писали съдържанието - радвам се, че ще разнообразите менюто:)

Ако открия нещо без моркови, ще те известя на лични - обещание е:)

# 17
  • Мнения: 2 807
Цитат на: Mila77
Цитат на: Павлина
съдържанието е:
вода, картофи, зелен боб, заешко месо, ориз, лук, растителна олио, картофени флейки, трапезна сол, подправки  ( бял пипер, кимион)


И тука ми възникна друг въпрос. Заради коя от съставките трябва да се включи след година. Купих замразен зелен боб, но още не съм го включила в пюре. мога ли да го дам сега или да чакам. От лентичката е видно на колко сме.


Не е само заради консистенцията, и заради зеления боб е.
 Водят го алергизиращ...
Затова и бобови култури не се включват преди годинката, а след това се започва първо с лещата.
Ако обаче досега не сте имали никакви проблеми при въвеждането на храните - пробвай, но отначало само с една-две шушулки, т.е. в комбинация с др.зеленчуци.

# 18
  • Мнения: 3 042
Зеленият боб в това пюре е само 10%, така е обозначено на етикета, картофите са 25%. Общият грамаж на пюрето е 220 гр.

# 19
  • Мнения: 49
На Гербер има заешко за след 8 месец, но в момента нямам и не мога да си спомня то4но с какви зеленчуци беше. Но щом си е за след 8 месец би трябвало да става за вас

Общи условия

Активация на акаунт