Приятели

  • 657
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 96
Имате ли познати от форума с които се виждате? Аз имам няколко приятелки с които си пием кафето всеки ден и всички пишем в форума. Аз лично страшно се радвам за това защото покрай бебето нямам много време за форума но в същото време съм осведомена за всичко

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не. Къде ти, аз нямам време за старите си приятели... Не се виждам с никой вече, добре, че има телефони да не се забравим.

# 2
С една мама от форума си разхождаме бебоците честичко. Ако има други мами от Борово, добре са дошли Hug

# 3
  • Мнения: 3 405
Имам, но не се срещаме често.

# 4
  • Sf
  • Мнения: 808
Да, имам! С някои се срещам, с други не поради големите разстояния Simple Smile Ежедневно се чувам с някои много спешъл за мен хора Simple Smile

# 5
  • София
  • Мнения: 551
Имам.Даже с една мама се запознахме във форума и почти всеки ден сме заедно.

# 6
  • Мнения: 35 891
виждаме се и реално с някои - едни стари познати, които пишат тук и други, с които сме се запознали тук Simple Smile

# 7
  • Мнения: 644
Да имам и то добри.Даже и от чужбина   Heart Eyes  Естествено не с всички се виждаме често,но пък се чуваме   smile3552

# 8
  • Мнения: 5 577
Разбира се Simple Smile))))

От Русе сме много голяма банда, много сме задружни. Вече не се виждаме всеки ден, защото почнаха работа повечето, но задължително лафим по кю, по телефоните, и във форума. Помагаме си.

Разбираме се чудесно, няма завист, интриги, мерене на пишки, шушукане зад гърба и фалш.
Затова и вече повече от година сме все така заедно, все така задружни и бандата става все по-голяма.

На пръстите на едната ми ръка се броят тези, които не харесваме.

# 9
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Имам да. С няколко от мамите се запознах тук и впоследствие станахме добри приятелки. За съжаление обаче нямаме време да се виждаме често и предимно си говорим по телефона или скайпа.

# 10
  • Мнения: 942
Имам да! Grinning С някои се виждаме с други само си чатим(поради големите разстояния). Simple Smile

# 11
  • Мнения: 1 520
Ами имам.
Но срещите и познанаствата ни не са конкретно от форума, просто по-едно исъщо време сме се оказали в положението, подходящо за този форум.

Общи условия

Активация на акаунт