Pu-erh

  • 930
  • 14
  •   1
Отговори
Здравейте мами.Някои пил ли е от този чай и има ли ефект.В една аптека ми казаха,че е по-добър от японския чай Инхуа

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
аз съм го пила много отдавна,още преди да забременея.При мен бяха малко килограмите за сваляне тогава и не видях да има ефект.За повече килограми не знам:-)

# 2
  • Мнения: 10 982
Отслабва се чрез обезводняване, това не е добре  Sad

# 3
  • Мнения: 35 891
не видях ефект от него  Peace

# 4
a po kolko paketcheta se piat na den?

# 5
  • Мнения: 35 891
аз го пих на капсули

# 6
  • Мнения: 5 362
Пих го преди известно време,но не съм доволна.Нямаше ефект поне при мен.

# 7
  • Мнения: 3 372
аз го пих чая  доста време и мисля че имаше някакъв ефект, но в съчетание с диета Peace

# 8
  • Мнения: 683
Пих го преди известно време,но не съм доволна.Нямаше ефект поне при мен.
И при мен така - никакъв ефект  #Cussing out

# 9
  • Мнения: 739
Пила съм го, и има ефект за подтискане апетита към сладкото. Вие какво очаквате? Пиете чайче, а кг. изчезват? Няма такъв цяр, каквото и да е. При всички случаи трябва да се ограничи приема на някои храни, калорични и сладки и повече течности и т.н. Този и другите подобни чайове са помощни средства, а не основни. Wink

# 10
  • Мнения: 191
Напълно съм съгласна с eci

# 11
  • София
  • Мнения: 5 289
На снаха ми й го препоръча диетоложка,само че на капсули,за 1 месец свали 10кг.

# 12
  • Мнения: 436
Бях си взела такъв чай да го пробвам, но не можах да понеса аромата му. Имаше вкус на конски ф-и с извинение. Но по принцип само от пиенето на чая ме съмнява да има някакъв ефект. Трябва да се изпие голямо количество чай, за да се постигне концентрация и да подейства. Капсулите са по добрия вариант. Поне са достатъчно концентрирани и дозирани.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 604
При мен също нямаше никакъв ефект

# 14
  • Мнения: 1 028
Пила съм го, и има ефект за подтискане апетита към сладкото. Вие какво очаквате? Пиете чайче, а кг. изчезват? Няма такъв цяр, каквото и да е. При всички случаи трябва да се ограничи приема на някои храни, калорични и сладки и повече течности и т.н. Този и другите подобни чайове са помощни средства, а не основни. Wink
Да де,по принцип съм съгласна,ама с описаните от теб ограничения и с обикновен билков чай или пък и без никакъв ще има подобен на твоя резултат.А инак за протокола ще вметна,че и аз го пих 3 месеца подред,но не видях никакъв резултат.

Общи условия

Активация на акаунт