Шал и други аксесоари за официална рокля?

  • 3 987
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 147
Здравейте момичета!
Предстои ми да кумувам и ме гони ентусиазъм. Вече се сдобих с рокля - черна дантела върху тафта в цвят бордо, до под коленете, без ръкави и с черни пайети тук таме. Зная, че звучи кичозно, но не е - невероятна е. Въпросът е, че към нея ми трябва шал или перелина от тафта или нещо фино, може с някакви пайетки или други бляскави елементи. Та въпросът ми е - знаете ли магазин или студио за подобни аксесоари към тоалета. А ако се сещате и за изключителни елегантни черни обувки, цена няма да имате! Laughing Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 175
Звучи интересно!В магазините на Кредо предлагат шалове за подобни случай.Обувки интересни има в момента на малките пет кюшета в един италиански магазин.Цената им е около 200-220лв.,но от някои модели вече няма номера.Иначе на всякъде казват,че ще получават за Коледа обувки,но било твърде рано.
Мене ме гони същия ентусиазъм,но ми предстои фирмен купон след около месец и затова ще следя темата с интерес.Успех в кумуването и да качиш снимки после.

# 2
  • София
  • Мнения: 147
Благодаря marely! А къде има Кредо- магазин? Ще посетя и малките 5 кьошета задължително. Не знаех, че така трудно ще открия подходящи аксесоари, а за мен те са най-важни (въпреки, че съм влюбена в роклята вече - ще кача снимки по-нататък) Там, от където взех роклята, имаха шалове от органза - едноцветни правоъгълни парчета плат, обаче струваха 90 лева, а на мен ми се иска да намеря нещо по-евтино, ако е възможно Thinking И все си мислех, че има много подходящи варианти другаде. Ама май съм се излъгъла...

# 3
  • Мнения: 175
Магазина на Кредо се намира на бул.Цар Освободител срещу Австрийското посолство.Цената на правоъгълни шалове от органза баше около 30-35лв.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
С правоъгълно парче органза можеш да се сдобиеш от всеки магазин за платове, на много по-ниска цена!  Peace

# 5
  • Мнения: 795
С правоъгълно парче органза можеш да се сдобиеш от всеки магазин за платове, на много по-ниска цена!  Peace

И аз така бих направила, като допълнително бих го украсила с пайети (ако държиш да ги има)! knit

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 927
Даже се продават дантели, бродирани платове, с пайети... каквото се сетиш!
органзата май беше 15лв/м, а най-фините дантели 120 лв/м.
По Алабин има голям избор - 3 м-на са срещу Съдебната палата.

# 7
  • София
  • Мнения: 147
Това е добра идея! newsm78 Освен това имам доста време на разположение до сватбата - спокойно мога да купя плат и да дам да го поръбят някъде. Благодаря ви, момичета!

Общи условия

Активация на акаунт