Вашето мнение за диваните на Мебел стил-Добрич

  • 2 068
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
Здравейте момичета. Харесахме си ъглов диван за хола на Мебел стил, но не зная доколко им е качествена продукцията и затова реших да се обърна към вас за мнение. 

# 1
  • Мнения: 4 546
нашите са от там. на тъй като са съвсем пресни за качеството още не мога да давам оценка. само мога да кажа, че станаха по-бързо от крайният срок и че изглеждат страхотно и са удобни. надявам се да се окажат и здрави, но това времето ще покаже  Simple Smile

# 2
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Здравейте момичета. Харесахме си ъглов диван за хола на Мебел стил, но не зная доколко им е качествена продукцията и затова реших да се обърна към вас за мнение. 
Не говоря от опит (нямам техни мебели).
Но, Мебел Стил се водят най- добрата Добричка фирма за мека мебелPeace
Ако това ти помогне по някакъв начин...

# 3
  • Мнения: 160
нашите са от там. на тъй като са съвсем пресни за качеството още не мога да давам оценка. само мога да кажа, че станаха по-бързо от крайният срок и че изглеждат страхотно и са удобни. надявам се да се окажат и здрави, но това времето ще покаже  Simple Smile
Моля те кажи ми кой модел сте избрали, какъв вариант и в кой магазин сте ги поръчали? Това за краткия срок много ми хареса. Ние засега сме се спрели на "ЛЕКС", но още не можем да решим дали да е двойка с ъгъл и лежанка или диван-тройка с две табуретки.

# 4
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Цялата ни детска стая е по техен проект,изпълниха го преди срока и ошашавиха всички със сглобяване  ПРОФЕСИОНАЛНО за два часа.Действай,няма да съжаляваш PeaceА транспортирането беше безплатно,понеже поръчката била голяма Wink

# 5
  • Мнения: 4 546
избрахме Мадрид. фотьойлът е много голям - прилича на мини диванче. но нас това ни устройва, защото поръчахме само един и така някак по-завършена изглежда холната гарнитура, отколкото, ако беше малък фотьойл. е то е и въпрос на вкус, де  Wink
поръчахме го от сенсо на фердинандова - отвън е с червена дограма магазинът. на ботева има един магазин за мебели и там се предлагаше също, но само за дивана ни искаха 200-300лв повече  Shocked
е срокът не е чак толкова кратък - бяха ни казали 4 седмици, а стана за 3.  Simple Smile
специално за този модел/ама то може да се ориентираш по каталога за размерите/ диван двойка влезе без проблем през вратата на нашата панелка. а преди нас имаше поръчка за диван 3ка и хората си го вкарали през терасата, като трябвало да махат стъклото на големия прозорец  Shocked

# 6
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
И нашите са от там. Внимавай ако поръчваш нещо с естествена кожа - предлагат голям картел от мостри, а след това се оказва , че ги няма и се чака много. Ние чакахме 2 месеца и накрая направихме модела с изкуствена кожа.

# 7
  • Мнения: 1 541
Нашия е ЛЕКС с дървени подлакътници и дамаска - изпълнено в срок ( деже май стана по - рано), нямам забележки, много е удобен. Имам го то 3 месеца. Ние го взехме от Айко , бяхме си го харесали на Стройкото още.

# 8
  • Мнения: 1 541
Ина4е си взехме диван тройка и една табуретка , ама от големите - така мобе да стане като лежанка , а ако ти пре4и да я преместиш.Нас мястото ни беше малко и затова се отказахме от класи4еската лежанка, ама ина4е много ми харесва.

# 9
  • Мнения: 160
Ина4е си взехме диван тройка и една табуретка , ама от големите - така мобе да стане като лежанка , а ако ти пре4и да я преместиш.Нас мястото ни беше малко и затова се отказахме от класи4еската лежанка, ама ина4е много ми харесва.
Ако имаш възможност моля те снимай ги. Много ми се иска да го видя на "живо", че досега само каталози съм разглеждала. Не разбрах дали е с механизъм ра разпъване и ако е - удобен ли е дивана за спане. Благодаря предварително.

# 10
  • Мнения: 160
избрахме Мадрид. фотьойлът е много голям - прилича на мини диванче. но нас това ни устройва, защото поръчахме само един и така някак по-завършена изглежда холната гарнитура, отколкото, ако беше малък фотьойл. е то е и въпрос на вкус, де  Wink
поръчахме го от сенсо на фердинандова - отвън е с червена дограма магазинът. на ботева има един магазин за мебели и там се предлагаше също, но само за дивана ни искаха 200-300лв повече  Shocked
е срокът не е чак толкова кратък - бяха ни казали 4 седмици, а стана за 3.  Simple Smile
специално за този модел/ама то може да се ориентираш по каталога за размерите/ диван двойка влезе без проблем през вратата на нашата панелка. а преди нас имаше поръчка за диван 3ка и хората си го вкарали през терасата, като трябвало да махат стъклото на големия прозорец  Shocked
Сега измерих нашите врати и се оказа, че са широки 80 см. Незнам как ще влезе този диван в такъв случай. Благодаря ти, че ми обърна внимание на това. Изобщо не се бях сетила, че дивана може да не мине през вратата, а варианта през терасата отпада т.к. ние сме на 7 ет.

# 11
  • Мнения: 1 113
И нашият диван е от тях. Ползваме го втора година и сме доволни. Не е разтегателен.

# 12
  • Мнения: 4 546
най-добре измерете някоя мостра  - като се махнат възглавниците и краката /ако могат/ и е по-малко от 80см на широчина, би трябвало да стане. ако е точно 80 мисля, че не става. двойката влиза, защото е по-къса . обръща се на височина и се върти. ама тройката идва по-висока от вратата и ако е по-широка - не става. но съм чувала, че и през терасите ги качват с въжета, така че проучете и този въпрос преди да поръчате.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт