"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 9

  • 20 997
  • 617
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 134
Сори за мазалото горе. Който може - да го оправи Praynig

Пуснах основните неща в отделната тема. Доста има за коментар, но мен лично ми боде очите тази помощ за реинтеграция на детето в семейството - последното публикувано. Това е една от основните причини незаинтересовани родители да държат децата си без отказ в домовете. Взимат ги за малко, получават парите и после - обратно.

Хайде, да обсъдим вариантите, да съберем идеи и да ги оформим като становище до другата седмица.


Роси, според мен е излишно да поддържаме темите и в дир-а. Нека има препратки към сайта и този форум. Иначе, все нещо се пропуска. Между другото това беше причината да се регистрирам тук, иначе съм в дирските клубове от създаването им. Но винаги инфото тук е било по - пълно.

# 31
  • Мнения: 221
Здравейте момичета,
Напълно изчезнах от хоризонта, но имах доста главоболия напоследък. Но искам да кажа, че съм вас.
Не съм изчела старата тема така, че кажете има ли нещо спешно на дневен ред.

# 32
  • Мнения: 1 937
Искам да ви попитам, дали ДБМ няма да има полза, ако присъства тук.
И ако се регистрира в e-pay и сложи бутон за преводи към сметката си на самата страница на ДБМ.

# 33
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Искам да ви попитам, дали ДБМ няма да има полза, ако присъства тук.
И ако се регистрира в e-pay и сложи бутон за преводи към сметката си на самата страница на ДБМ.

сайта го знам аз.Какво точно предлагаш за него,не сме свързвали с тях до момента.
Да,време е да си направим и и-пей,но аз не знам как става Embarassed

# 34
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета,днес ми беше  успешен ден за контакти.

Уговорих се с шефката на списание "9 месеца",на курса за бременни,в деня преди базара, да сложим флаери в торбичките с подаръци,които се раздават всеки път, с информация за базара  - къде,кога,защо/ само трябва да си направим такива?/. За София тя каза,че ни трябват поне 100./ наистина се събираме много бъдещи мами там,така че си струва да ги уведомим - оказва се ,че много мами не влизат във форумите/
 Отделно ,седмицата преди 17.12,тя ще бъде в Бургас,Варна,Благоевград,Велико Търново,Стара Загора - за там също можем да направим,при положение,че мамите там решат да направят базар. Аз мисля ,да сложим и по една брошура на фондацията,само че и от тях трябва да направим / Роси,имаме ли някой,който може да ни помогне с печата????/

След това,в един магазин засякох Миглена Ангелова ,от "Искрено и лично" Реших да и се представя,тя много се зарадва,/ с нея беше и една от дъщерите и,която е и редактор на предаването/поговорихме си,и стигнахме до идеята,в деня преди базара - 16.12. да се направи едно представяне на фондацията в предаването и, и да се поканят зрителите на базара. Надявам се ,това да стане,защото ще ни е от голяма полза. Дано се обадят Praynig


Относно дира,мисля,че ще е добре да поддържаме тема и там,защото пък там има мами,които не влизат в бг-мамма и няма как да разбират за акциите ни.Само че,наистина ще ни е от полза,ако имаме мами,които редовно влизат там,да поддържат темата,защото се оказва,че не успяваме да сме навсякъде.

Моля ви мами,ако наистина някои от вас влизат редовно в дира,да ни помогнат  Praynig

# 35
  • Мнения: 1 937
сайта го знам аз.Какво точно предлагаш за него,не сме свързвали с тях до момента.
Да,време е да си направим и и-пей,но аз не знам как става Embarassed

Изисква регистрация като физ., или юридическо лице в е-pay. Оттам получавате възможност да се генерира бутон на страницата, чрез скрипт.
Ще го опиша по стъпки на ЛС малко по-късно.

Страницата на Заедно е работеща за дарения. Това, което предлагам е, да се проучат условията (ако има такива), ДБМ да бъде включено като опция за дарения. Те работят основно електронно. Това би улеснило много от живеещите в чужбина.
А си е и още един начин за популяризиране на инициативите.

# 36
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Копирам си постинга от предишната тема, защото така и никой не ми отговори. Искам само едно "да" или "не" и ако е да, малките имената на децата и адреса на дома на лични.
Момичета-кокичета, имам молба към вас. С някои от чужбинските мами, решихме да изпратим коледни картички на децата в някой дом, поименно за всяко дете. Тази година ще се ограничим с един дом и ако имаме успех  или иначе казано се преборим с българските пощи, догодина ще повторим с повече. Молбата ми е - кажете кой дом е най-подходящ за целта (децата да не са бебета, за да има изненадата ефект) и възможно ли е да ни дадете списък с малките имена на всички деца от дома? Предполагам, че може да има проблем с писането на имената във форума, ако е така, мога ли да ги получа на лични, а аз се наемам да давам само по няколко имена на желаеща мама, пак на лични. Така ще се запази анонимността на децата.


Снежи, аз имам имента на децата в Дом 7 (или на част от тях), но те не могат да четат...Трябва да е за Доганово или Ас.Златарев. Пиши на ЛС на Роси или на Весето или на Ева (Хапка)- те ходят по-често там Simple Smile

това съм го пропуснала Embarassed
да,Доганово са подходящи и ще взема имената Simple SmileОколо 60 деца са Heart Eyes
С мен вече се свърза Лорис от Видинските мами и за сега ще организирам изпращането на картички за там. Надявам се на голям интерес от чужбинските мами, така че Роси, ще чакам списъка на децата в Доганово и адреса на дома.

# 37
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Снежи,ще имаш списъкът тези дни Hug

Мери,брошури се печатат,поръчани са 1 000 бр.За флаери нямаме човек да печата Sadно можем да се организираме с хората по офисите -близки,познати.....Линда само да пусне текста Praynig
В провинцията ще си направят на място Wink

Ст.Загора  ще правят базар от изброените от теб градове,другите-не,там нямаме никой още Sad
Значи,чакаме М.Ангелова Mr. Green

# 38
  • sofia
  • Мнения: 7 477
забравих Embarassed

утре искам да стискате палци Praynig

# 39
  • Мнения: 2 353
  Стискаме всичко. Примерно аз така съм стиснала Митко за гушата, че само пищи. Като че ли кой знае какво се е случило...

# 40
  • Мнения: 1 860
 Момичета, имам едно информативно питане. Може ли някой да Ви стане представител в чужбина и това лице/лица да организират акции, средствата от които да постъпват в Движението?

# 41
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Момичета, имам едно информативно питане. Може ли някой да Ви стане представител в чужбина и това лице/лица да организират акции, средствата от които да постъпват в Движението?

Принципно е възможно,но това изисква лична среща и документи .....
Или newsm78могат да се пращат разни неща и без конкретен представител,зависи от кого и какво се иска  за да се праща....за къде става въпрос newsm78

# 42
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Моля ви ,нека този сайт и наредбите там да са ви водещи в работата

http://www.baoo-bg.org/index.php?location=zakon-b

# 43
  • Мнения: 24
Ето още един.Преди малко го прибавих и към отделната тема( нормативи). Надявам се да е  полезен
http://www.sacp.government.bg/but6_fr_set.htm

# 44
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета,хайде някоя от вас ,която ще си е цял ден на PCто,да направи едно подробно търсене на фирми които изработват и /или продават външни съоръжения за игра и почивка/говорим за нещата,които планираме да направим с парите от базара за няколко домове/. ,за да имаме вече  идея от цените,времето за изравотване,евентуални отстъпки,а защо не и дарение?

Общи условия

Активация на акаунт