Гащеризон и яке за сняг за 2-год. момченце- откъде?

  • 1 210
  • 12
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Моля, ако някоя от вас скоро е облякла детето си с подобен комплект, да каже откъде  Praynig
Давам до 100 лв.(може и по-малко  Laughing)
Обиколила съм магазините: Адидас, Руканор, Пума, Марикита, Росинйол,Кокодрило, м-н Майкъл(преместили са го някъде), Малечко, и засега нищо не съм купила  Confused
помагайте, моля!

# 1
  • Мнения: 259
На малкия купих яке + панталон,като панталончето се закопчава със цип към якето и става като гащеризон от ТСМ за 27лв.

# 2
  • Мнения: 2 108
ние си купихме от Марикита

# 3
  • София
  • Мнения: 11 699
Явно търсиш нещо по-скъпо!Защо не се обадиш в Пакостник /за да не се разкарваш/.Там продават Комплекти на Kanz /гащеризон+яке/,май бяха 89 лева.В сайта им са пуснали техни якета,може в магазина да има и двете части.Успех!

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
ние си купихме от Марикита
Ами, изкупили сте ги, значи  Crossing ArmsСлед 2 седмици щели да получават пак  newsm78

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Явно търсиш нещо по-скъпо!Защо не се обадиш в Пакостник /за да не се разкарваш/.Там продават Комплекти на Kanz /гащеризон+яке/,май бяха 89 лева.В сайта им са пуснали техни якета,може в магазина да има и двете части.Успех!
Благодаря за идеята!

# 6
  • София
  • Мнения: 11 699
Май съм се пообъркала и това,което видях в Пакостника беше Zeplin.Но в сайта им има цяла грейка и якета на Kanz,разгледай го и ако решиш се обади! А защо не погледнеш и в магазина до Фантастикото на Бъкстон,там пък продават Zeplin,но аз съм виждала само големи якета.Peace

# 7
  • Мнения: 104
миналата година й купихме от ТСМ, страхотен е, струваше 42 лева

# 8
  • Мнения: 2 498
ние си купихме от Марикита

И нашето е от там.....страхотно е....
Я виж тук-има номера
http://www.smenzamen.com/default.php?cPath=448_797

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Да докладвам,че се сдобихме най-накра с гащеризон+яке  Mr. Green, че досадих на всички с моите питания  Rolling Eyes
Купих на Руканор чудесен комплект- водоустойчив, непропускащ вятър и т.н.(за ски), само за 63 лв. (имат намаление 10 %)  Mr. Green Много съм доволна, завлякох младежа да пробваме (той хич не беше ентусиазиран, естествено  Crazy)
За сведение, ходих до Пакостник- всичко беше свършило  Crossing Arms

# 10
  • София
  • Мнения: 3 688
Гена от кой магазин го взе?
Аз искам да взема само долнище

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гена от кой магазин го взе?
Аз искам да взема само долнище
От "Sport Mania" в CCS на ниво -1, до ескалатора.
Но само долнища, незнам дали има  newsm78 Само гащеризони- имаше.
Разходи се и провери! Имай предвид, че според мен не отговарят много номерата- аз за Влади взех за ръст 92, всъщност той беше с мен и пробвахме и 86 и 92.

# 12
  • Мнения: 1 327
На Пиротска междеу Братя Миладинови и Самуил има магазин за детски дрехи и стоки. От там взех на мойта комплект яке и гащеризон за 39 лева. Много е топъл! Имаше и по-големи размери

Общи условия

Активация на акаунт