"Клуб" на живеещите при свекито

  • 3 088
  • 61
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Макар че сигурно темата е до болка позната и втръснала на всички, на мен ми се ще да се поразтушим тук в оплюване, мърморене, а защо не и хвалби по адрес на свекитата, при които сме принудени (или не) да живеем

# 1
  • София
  • Мнения: 38 475
Айде, първа писта аз. Да подчертая - откакто ние - аз и мъжа ми купихме от държавата техния апартамент, всъщност свекърва ми живее при нас. И тя не е проблем, защото е много свестна и готина жена, както много пъти съм го казвала тук.

Проблема е "свекъра ми". Пиша го в кавички, защото той нито е женен за майката на мъжа ми, нито даже се води по адрес у нас. Признавам, че ни помага малко с пари, но е толкова досаден, че понякога ме подлудява.

Искам да имам наистина мой апартамент. Но просто не виждам как и кога!

# 2
  • Мнения: 1 883
Ние също живеем с тях , но мога само да ги / я / хваля. Страхотни хора .   bouquet

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На моята й хлопа дъската, и мъжО й го призна вчера. Чакам с нетърпение да се преместим на горния етаж, че сега сме с общ бойлер, а тя не го пуска. Кара само на студена вода за да прави икономии #Crazy И то не защото няма пари (получават си наеми), а просто защото трябва да се пести Crazy Нищо, че делим сметките... Трябвало да се къпем 1 в седмицата ooooh! Как можеш да говориш с такъв човек?! Tired

# 4
  • България
  • Мнения: 224
    Имала съм много проблеми с Нея,но сега по-хубава от нея няма,защото ми гледа малката дъщеря.Аз ходя на работа.Друг път ще се оплаквам от нея WinkЖивеем под един покрив,но на нашият етаж всички сметки са отделно.

# 5
  • Мнения: 7 723
айде и аз да се запиша в клуба. Живеем на отделни етажи в една къща. Макар и с отделни домакинсва, ние на практика сме заедно. Няма да се оплаквам тук, нито ще я хваля...

# 6
  • София
  • Мнения: 11 699
Само като видях заглавието се сетих,че за нея става въпрос...за свекито и от любопитство влезнах да видя,познала ли съм.Иначе за протокола,не живея с нея!

# 7
  • Мнения: 98
Ох , РЕНИ много съжалявам,че имаш такива свекърва,наистина е много гадно Shocked Sick  Но вие с мъжа ти си дръжте на своето и не й се връзваите. Сигурна съм,че ще се справите  Peace Най-хубавото е той  да те подкрепя и да се разбирате   loveuuu
По въпроса дали се разбирам със свекърва си мога да кажа , че засега отношенията ни са добри. Може би защото не общуваме много ,макар че живеем от няколко месеца при тях , а с половинката сме заедно вече повече от 5 години. Пък и те не са от много общителните и поне засега не се месят и не си налагат мнението и т.н. За сега мога само да ги похваля.  newsm03

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Започнах темата, защото дори мъж ми не ми понася мърморенето. Иначе ме подкрепя, но изглежда му е омръзнало да ме слуша. Моята свекърва е от добрите свекърви. Но от прекалено добрите - нали знаете, прекалено хубаво не е на хубаво. Тя никога не мисли за себе си - единствено за другите, а от това следва, че непрекъснато дава съвети, от което ми е дошло до няма да казвам къде, защото е малко #Cussing out. Като че ли аз не съм достатъчно добра майка и не мога да си гледам детето. Та такива работи. Но какво да се прави - търпя си и се надявам, че скоро ще се разделим двете семейства Praynig.

# 9
  • между град и село
  • Мнения: 212
  Голяма мъка е и при мен.Живеем заедно едно домакинство, незнам дали в този живот ще имаме наше жилище...

# 10
  • Мнения: 4 451
До преди година и аз бях член на вашия "клуб". Добре, че вече не съм Mr. Green Моята свекърва е много критична към мен. Още от вратат влиза с кусура на устата:"Там виси паяжина, тук има петно, това защо си го сложила тук, а не там, манджата ти е солена и т.н." Край нямат просто.

# 11
  • Мнения: 5 026
 Записвам се и аз. До момента моята е само за хвалба.

# 12
  • В кошера...
  • Мнения: 527
И аз се разписвам - в една къща, на отделни етажи. Както всичко в живота и при нея нещата не са само черни и бели - ама пусто като ме мъчи това , че не мога всичко да си казвам, когато и както аз си искам и за това черното изглежда повече. Е, няма да си станем "много близки", точно заради това. Майката си е майка.Аз така го разбирам. Просто хората са различни по света...

# 13
  • Мнения: 1 680
не живеем заедно, но живеят много близо до нас.
Днес се оплаках от нея на мъжа ми, а той каза:АА значи вече е здрава, щом почна пак старата песен. И той си я знае, че е мърморана, но е много добричка иначе , много си ни гледа и глезка.

# 14
  • Мнения: 268
И аз се записвам ,който живее с такъв екземпляр само той може да разбере за какво става на въпрос ,макар 4е от време на време си има своите предимства ,но това е много рядко Close

# 15
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
Напуснах този клуб преди две години след почти ежедневни скандали за щяло и нещяло. Тогава след поредния скандал си взех багажеца и детето и айде при майка ми. Мъжът ми ме последва. Лошото при моето свеки е, че отвреме-навреме превърта (сериозно!) и изпада в някакви кризи на нервна почва. Така беше, когато се изнесохме, държа я две години нормалното поведение и сега преди две седмици пак пощръкля. Изпокарахме се жестоко, по-точно тя с мене се кара, аз мълча, без някаква конкретна причина. При нея просто всичко произлиза от ревността. Знаете ли какво ми каза? "Ти си най-долната кучка, която ме раздели със сина ми" #Crazy Shocked #Crazy При положение, че никога не съм правила каквото и да е, за да го спирам да общува с нея, даже винаги съм го карала да и помага, да ходи да я вижда и т.н. Абе, имахме, може да се каже, приятелски отношения, докато пак не я хванаха лудите. Оттогава изобщо не искам да я виждам и чувам. Сега последното, което е измислила, е, че ще си заминава да си живее на село, сама, изоставена от всички, горката тя! Обаче, не бързам да се радвам, тези приказки ги слушам вече 6 години.

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ох, и аз да се разпиша тук.Живеем в къща на различни етажи,но с общо домакинство. От както се пренесох у тях тя не бара нищо във кухнята,чинията от масата не си вдига.....нали си има вече безплатна прислужница.

# 17
  • в къщи
  • Мнения: 467
Не живея със свекърва,а с бащата и бабата на мъжа ми.Няма да се впускам в подробности,но така ме дразни бабата,че до утре мога да разказвам...Все мрънка,досажда,слухти....,абе ужас ви казвам.Сутрин,още като я видя и ми се разваля настроението.Стига за нея,че пак ми се вдигна адреналина. #Cussing out

# 18
  • Мнения: 819
Засега строгият ми нрав не позволява да има туй-онуй с нея,а и тя е кротка...понякога,за щастие!!!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 146
айде и аз да се запиша в клуба. Живеем на отделни етажи в една къща. Макар и с отделни домакинсва, ние на практика сме заедно. Няма да се оплаквам тук, нито ще я хваля...
Все едно аз съм го писала. Свекървата трябва да живее поне в някой друг по далечен квартал Simple Smile
Това на едно място си е истински кошмар. Като прибавиш в къщата и една зълва и ми идва в повече Simple Smile

# 20
  • Мнения: 3 334
И аз да се разпиша.Живеем в различни къщи на 10 метра една от друга.Хубавото е,че не й позволявам да ми влиза без да е поканена....................ако трябва да се оплаквам,роман мога да напиша.Щастлива съм,че мъжо ме подкрепя!

# 21
живяхме при свекърва ми 3г,беше кошмар,но съпруга ми винаги е бил на моя страна.Сега я виждам в месеца 1-2пъти,започнах да я харесвам.До кога ли....?

# 22
  • Мнения: 809
Айде, бройте ме и мен, дай Боже само до пролетта! Praynig

# 23
  • Мнения: 11 003
Надявам се никога да вляза в този клуб, а членовете му да намаляват бързо!  Hug

# 24
  • София
  • Мнения: 38 475
Започнах темата, защото дори мъж ми не ми понася мърморенето. Иначе ме подкрепя, но изглежда му е омръзнало да ме слуша. Моята свекърва е от добрите свекърви. Но от прекалено добрите - нали знаете, прекалено хубаво не е на хубаво. Тя никога не мисли за себе си - единствено за другите, а от това следва, че непрекъснато дава съвети, от което ми е дошло до няма да казвам къде, защото е малко #Cussing out. Като че ли аз не съм достатъчно добра майка и не мога да си гледам детето. Та такива работи. Но какво да се прави - търпя си и се надявам, че скоро ще се разделим двете семейства Praynig.

Точно същата картинка е и моя "свекър" - от прекалено добрите, дето един памперс да смениш и акъл ще ти дадат. И аз търпя и се надявам, ама с тия заеми просто не виждам изход.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 037
И аз съм в клуба вече 2 месеца,в една къща но на отделни етажи.Не знам да се хваля или оплаквам,сутрин ми простира пералнята,после ми глади дрехите-без да я карам,вечер  е наготвено,не ми дава дори да измия чините.Имаме от време на време разногласия относно децата,но ако направя забележка се съобразява с нея.Вярно че за по-дълго се засичаме само в събота и неделя,но засега се разбираме.Дразни ме от време на време ,че разбира от всичко и всичко знае,но предполагам ,че и аз също така я дразня,макар нищо да не казвала.Но така е когато живееш с други хора,независимо какви са ти,защото доскоро живеехме с моите родители и сестра ми и пак имаше недоволни.Най-добре да си отделно и се надявам скоро и това да стане Peace

# 26
  • 7800
  • Мнения: 243
И аз се записвам в клуба.

И аз се записвам ,който живее с такъв екземпляр само той може да разбере за какво става на въпрос ,макар 4е от време на време си има своите предимства ,но това е много рядко Close

Това съвпада с моето мнение.

Надявам се никога да вляза в този клуб, а членовете му да намаляват бързо!  Hug

Благодаря много. От твоите уста (ръце)- в божиите уши (очи).

...сутрин ми простира пералнята,после ми глади дрехите-без да я карам,вечер  е наготвено,не ми дава дори да измия чините...

Дано скоро да не започне да ти го натяква.

# 27
  • Мнения: 189
Да се включа и аз. Вече 9 години делим един двустаен апартамент с преходен хол Confused.
Има си и добрите и лошите страни. При мен, може да се каже, са на кантар.
Свекървата готви (те спят в кухнята и това си е тяхна територия  Laughing), чисти, като пропуска нашата стая и ми гледат децата. Ама и ми се месят във възпитанието на хлапетата, мъжо си прави паса в къщи, щото мама и тати го отменят в задълженията, опитват се да дават акъли  Twisted Evil. А пък и свекито си е малко надута и студена.
Ама както тя ме дразни, така и аз я дразня сигурно.
Надявам се скоро да излеза от този клуб

# 28
И аз да кажа нещо по въпроса.... Първите 2 месеца след като родих бяхме при нея уж да помага......Нито веднъж не дойде в стаята при бебето, нито веднъж не го изведе на разходка, нито веднъж не ме попита дали имам нужда от нещо...... #2gunfireОще на втората седмица започнах да врънкам мъжо да си се прибираме в къщи далеч от това #Cussing out

# 29
  • Мнения: 701
Аз.... newsm78..да се запиша в клуба!Надявам се членството ми да не продължи дълго Praynig

# 30
  • Мнения: 773
И аз да кажа нещо по въпроса.... Първите 2 месеца след като родих бяхме при нея уж да помага......Нито веднъж не дойде в стаята при бебето, нито веднъж не го изведе на разходка, нито веднъж не ме попита дали имам нужда от нещо...... #2gunfireОще на втората седмица започнах да врънкам мъжо да си се прибираме в къщи далеч от това #Cussing out

Този случай ми напомня за мойта свеки как си взе отпуска по време на термина ми, за да ми помага първите седмици. Laughing Познайте кой го нямаше по цял ден вкъщи.    Close

# 31
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Моето "златце" свеки ми лази нон-стоп по нервичките #Cussing out. Меси се във всичко а уж не обичала да се меси Sick Прави се че ми гледа детето докато всъщност аз го гледам ( хранене, обличане... ) а тя ме гледа... и така го гледа ooooh! Ма така го обясних Crazy

# 32
  • Мнения: 3 423
Момичета, съжалявам ви.
Но вие сте тези, дето
трябва да си вземете
живота в свои ръце.
Успех!
То е и за ваше, и за това
на свекърите ви, благо.

# 33
  • Мнения: 6 461
Може ли да се включа и аз......... Crazy....
само ,че не съм при свеки а при майката на свеки......... Mr. Green

# 34
  • Мнения: 96
Мога ли и аз да се причисля към клуба? Въпреки, че моето свеки е свекър или поне щеше да бъде, ако бяхме женени.
Това обаче не променя факта, че живеем под един покрив, той се е разпрострял в целия апартамент, всичко е старо, гадно и "много хубаво" и не подлежи на промяна, а ние трябва да се съобразяваме с това. Направо не знам като дойде бебо какво ще правим-не че няма да се справим, но защо все трябва да е по трудния начин?!  #2gunfire
Светлината в края на тунела е, че все пак ще се махнем оттук, ако добре се организираме и при малко късмет newsm17

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Това обаче не променя факта, че живеем под един покрив, той се е разпрострял в целия апартамент, всичко е старо, гадно и "много хубаво" и не подлежи на промяна, а ние трябва да се съобразяваме с това. Светлината в края на тунела е, че все пак ще се махнем оттук, ако добре се организираме и при малко късмет newsm17
Ние сме същата картинка. Само дето присъства и свекървата. Всичко е старо и по много. Мебели отпреди 25 години, в които е натъпкан сигурно 1 тон багаж. Пълен хаос отвсякъде, защото мойто свеки не обича да чисти, или поне не се сеща. Горкият ми свекър. Натрупани боклуци, защото "защо да се изхвърля като може да се ползва за нещо някой път". Но кога ще е това някой път, един Господ знае. Съответно аз не пипам нищо, защото после ще изляза виновна. Мъжът ми и той много не им се бърка, но и на него му е дошло до гуша. Поне си имам подкрепа.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 037


...сутрин ми простира пералнята,после ми глади дрехите-без да я карам,вечер  е наготвено,не ми дава дори да измия чините...

Дано скоро да не започне да ти го натяква.
[/quote]
И аз това от това се опасявам ама какво да се прави Whistling

# 37
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
А бивши членове приемате ли Wink?
Защото съм била във вашето положение и много неща са ми ясни Mr. Green...само който не го е преживял, не може да разбере....при това моята свекърва е от сравнително добрите, но си имах баба-командир и зла зълва в комплект ooooh!...Резултата - на 15 януари, в най-големия студ се изнесохме с мъжо и нещата се промених кардинално - към добро!!!
Това според мен е единственото решение Peace.

# 38
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 За сега живеем сами, но свеки си продаде едното жилище, за да "ни купи" апартамент на свое име и да има една стая за нея Mr. Green. Не е лоша жена, ама понякога Crazy. Смятаме да и плащаме наем ( символична сума - 100-200лв), за да се чувстваме у дома си, още повече, че ще си го доплатим и обзаведем ние. Ама не се оплаквам де. Има право жената - който плаща- поръчва музиката Money.

# 39
  • Мнения: 1 202
Аз няма да се записвам в този клуб защото НЕ живея със свекърва ! Laughing Понякога мъжо/ синът й / не я изтрайва та какво да говорим за мен ! Crossing ArmsКолкото по-далеч от тях толкова по-добре ! Peace

# 40
Пиша като екс -член на "Клуба".Живяхме при свекито около 5-6 месеца и честно казано не бих искала да си спомням за този период,въпреки че имаше и хубаво моменти! argue

# 41
  • Мнения: 707
I az sum bila niakolko meseza pri neya.Dano ne mi se nalaga pak.Kakvo da kaja za jena,koiato ne moje da govori normalno sus sobstvenite si deza ( muja mi i sestra mu ),kak da iskam da govori normalno s men? Hubavo e, 4e muja mi me podkrepia napulno,toi si ia znae nai-dobre...

# 42
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Вчера напазарих за бебе храна за около 80 лв.,а тя като разбра и ми вика "Защо не го храниш с кисело.мляко,едно време ти да не си хранена с каши..."  newsm61

# 43
  • Мнения: 410
И аз да се включа в клуба,макар че хич не ми се иска да съм член #Cussing out
Ако започна да разказвам какви ги върши свекито,доста време ще ми трябва.
Тая жена постъпва съвсем безхаберно към детето и се мисли за голяма компетенция #2gunfire Какви ли не безмозъчни постъпки е правили,но ще ви кажа само последното,което е пресничко от вчера.
Можете ли да си представите,да дадете семки на дете на годинка и 4 месеца #Crazy Полудях като видях какви ги върши и само и казах че детето не е опитна мишка,за каквато в повечето случей я има.Иде ми направо да я  #2gunfire ама ще и е малко.

# 44
  • Мнения: 419
Пиша като екс -член на "Клуба".Живяхме при свекито около 5-6 месеца и честно казано не бих искала да си спомням за този период,въпреки че имаше и хубаво моменти! argue
При нас хубавите моменти бяха в началото,преди да я опозная каква ненормална кобра е.След като се скарахме и не успя да ни разделис мъжа ми,тогава още приятел,замина да живее на село-дори на сватбата ни не дойде.Ходим понякога при нея(полагам адски усилия)и се моля всеки ден да не реши отново да дойде да живее тук.Направо не ми се мисли ако стане това как ще го понеса....

# 45
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Живяхме при родителите на съпруга ми около 10 месеца. Много добра жена, дори не мога да й кажа свекърва.  Помага ми страшно много, винаги мога да разчитам на нея, но си е истина, че всяко семейство трябва да живее в свой си дом.
Най-малкото защото вкусовете на всеки един са различни.  В интерес на истината, в техния дом ни бяха казали, че нашата спалня можем да си я направим както ние си решим - като цветове, обзавеждане.  Съобразявали са се с нас, с това, че сме отделно семейство, а не сме просто "сина ни и жена му".   bouquet

# 46
  • Мнения: 2 035
Ох добре че докато видя темата, вече не ми се налага да се записвам в клуба  Laughing
От три седмици напуснахме свеки (че не се издържаше) и сме на квартирка и аз съм много щастлива  Heart Eyes Ако бяхме още там със сигурност щяхме да се сдухаме с милото съвсем  ooooh!

# 47
  • Мнения: 966
и аз съм към този клуб Grinningимам само свекърва и живеем при нея.Тя е много разбран човек и не меша в нищо.За сега не мога да се оплача.За по нататък ще видим..... newsm78

# 48
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Щастлива съм, че не членувам в този клуб!  Wink

# 49
  • Мнения: 189
живеем с свеки 6 години-стопиха ми се нервичките! Не че е лоша жена,но по-различен човек от мен до сега не съм срещала-не ме е от кръвната група! С две думи-няма какво да си кажа с нея,и затова просто не говоря Peaceв резултат на това излезе че съм мълчалива и особенно Shockedаве аз си знам! Успокоявам се с това че малко ми остана да я гледам newsm44

# 50
  • Мнения: 2 085
Ние сме същата картинка. Само дето присъства и свекървата. Всичко е старо и по много. Мебели отпреди 25 години, в които е натъпкан сигурно 1 тон багаж. Пълен хаос отвсякъде, защото мойто свеки не обича да чисти, или поне не се сеща. Горкият ми свекър. Натрупани боклуци, защото "защо да се изхвърля като може да се ползва за нещо някой път". Но кога ще е това някой път, един Господ знае. Съответно аз не пипам нищо, защото после ще изляза виновна. Мъжът ми и той много не им се бърка, но и на него му е дошло до гуша. Поне си имам подкрепа.
Katjushka, свекърва ни май е един и същи човек.Много загрижена, не мисли въобще за себе си, само за "другите".Досадница неописуема, не можеш да и направиш забележка, защото веднага се обижда;различно от нейното мнение не признава #Cussing out Надявам се догодина да се махнем Praynig Praynig Praynig

# 51
  • Мнения: 936
Поредният член на клуба. От 6 години сме заедно, като цяло не мога да се оплача. Много ни помагат финансово и морално, съобразяват се с нас и можем да разчитаме на тях. Но все пак си мечтая за наш собствен дом някой ден.

# 52
  • някъде
  • Мнения: 4 955
От две години живея с тях, но като няма възможност за самостоятелно жилище ще се търпим някак си! Не са лоши хора, но бих предпочела да живеем сами! Peace

# 53
  • Мнения: 946
Аиде и аз в клуба  Sad не мога да се оплача много ама друго си е ако сме сами Crossing Arms

# 54
  • София
  • Мнения: 38 475
С единия крак съм извън клуба - "свекъра" ми се разсърди и се изнесе. За пореден път. Много му здраве. Ох, че кеф! Twisted Evil

# 55
Не живея със свекърва,а с бащата и бабата на мъжа ми.Няма да се впускам в подробности,но така ме дразни бабата,че до утре мога да разказвам...Все мрънка,досажда,слухти....,абе ужас ви казвам.Сутрин,още като я видя и ми се разваля настроението.Стига за нея,че пак ми се вдигна адреналина. #Cussing out
Напълно те разбирам и ти съчувствам. Ние също живееме с бабата на мъжа ми и нещо не се разбираме, ама хич. Не мога да си обясня защо. Моето бебче е на 4 месеца вече и за цялото това време аз си го пера, храня, гладя, ставам през нощта и всичко останало. Не я товаря с нищо, а тя през няколко дни е обидена. В очите на нейните приятелки съм "ужасна снаха" (според мен). От което аз се чувствам много зле, а май не трябва да обръщам внимание.

# 56
  • Мнения: 256
И аз си запазвам членска карта тук. Живеем в общ апартамент със свеки. Тя е общо взето добра и разбрана жена, но отвреме-навреме наистина се дразня от някои нейни навици и начин на мислене.

# 57
  • София
  • Мнения: 618
И аз да се запиша в клуба на живеещите при свекървата на моята свекърва. Дразним се взаимно, къде случайно, къде не съвсем  Blush , но ще се търпим като сме в нейната къща, а пък тя ни е пуснала вътре  Mr. Green

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 580
Мойто свеки е все пълно с "гениални" изказвания. Първото беше, когато започнах да храня малкия с лъжичка. Нормално е детето да се дърпа, да плюе и т.н. Но какво беше изказването: Ох, недей да мъчиш детето, то после само ще си свикне  #Crazy. А това, че после на мен ще ми е трудно, не се сеща. Второто: аз си подквасвам киселото мляко сама вкъщи и ми бяха казали, че киселата му жилка се губи, ако преди подквасването се сложи захар. Съвет: Ами ти недей да слагаш захар, че сигурно му се убиват полезните бактерии в млякото (т.е. бацилус булгарикус ще се унищожи - от мен!!!!!). И третото, което е най-прясно и най-много ме подразни, защото беше казано пред майка ми: "То аз съм го научила на всички неща (да посочва кое какво е), те младите много-много не се сещат." Ами то си е така, че тя ходи по цял ден на работа, пък аз сигурно съм си зарязала детето в къщи и си пия кафенцето примерно!
Ей, иде ми да я fight
Ужас ви казвам smile3511

# 59
  • Мнения: 26
biaxme pri svekito edna godina,no tia me gleda6e vse edno sam i da6teria.i mnogo pomaga6e za malia viktor.az ia obi4am kato vtora maika

# 60
  • София
  • Мнения: 3 390
И ние живеем при свекитата. Уж са готини, но са си свекита  Crossing Arms Особено свекървата...на нея специалитет са й намеците. Като влезе за 5 минути в стаята ни, прави между 3 и 5 намека, основно за това как си гледам детето.
Последното, за което се сещам, беше "Това дете, ако можеше да говориииии, колко неща щеше да каже горкотоооо!" Shocked Това беше по повод на това, че съм го сложила в лятната количка и с нея съм го закарала в кухнята да го наблюдавам, докато преваря водичка.

# 61
  • Мнения: 791
И аз съм тук!!!
За съжаление Weary, радвам се само че през пролетта, ще се местим  newsm47 - купих ме си апартамент и му правим ремонт, ама искаме да си му нагласим всичко и тогава да влизаме - все пак ще сме с малко бебче и батко.
Щастлива съм,но понеже сме и със стара свеки (бабата на съпруга ми живее с неговите родители,ние от своя страна  с тях, а и да не забравяме зълвата #Crazy  Sick  #Crazy) положението, че ще се местим само след месеци още повече ме изнервя, а и главно тя - баба, се старае. От свекърва ми не мога да се оплача много - не че не ми е дигала нервите, ама аз не съм и се оставяла, и така лека полека се нагодих ме и сега положението е долу-горе вървежно - т.е. от време на време ми напомня че ми е свеки, но иначе гледа да не се меси много. За разлика от старо свеки!!!
Стискайте ми палци до пролетта!!!

Общи условия

Активация на акаунт