"Юношески артрит"

  • 81 922
  • 663
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 348
На нас това не са ни го предписвали
и май само това не са

# 31
  • Мнения: 2 142
Аз също имам една ампула "Ледерлон", ако на някой му се наложи. Дано все пак на никой да не се налага!  Praynig

# 32
  • Мнения: 2 142
Момичета, казвали ли са ви, че има вариянт със стволови клетки?

# 33
  • София
  • Мнения: 8 348
Не, но те никога и нищо не казват извън стандартното лечение.
А пиете ли аминокиселини, а
Щото оказва се, е полезно

Мислех да го водя и по други болници - Токуда да речем, като се закрепи малко.
Да видим ще намерим ли някой другнещо различно да каже

# 34
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 516
И на нас не са. Само каза, че е възможно през пубертета да го израсте. А дано.  Praynig. Вече е в пубертета и като че ли има напредък. Дано само не се върне с пълна сила.  Praynig

# 35
  • София
  • Мнения: 8 348
да ама пубертета идва с хоромните, а те се подтискат с лекарствата
моето и без това е с изоставане в растежа та и за това трябва да се тревожа

# 36
  • Мнения: 2 142
Четох за успешно лечение на други видове артрит със стволови клетки. Стволовите клетки се взимат или от собствения гръбначен стълб или от донор, като се изчислява предварително процента съвместимаст, най-голям процент успеваемост имало обаче от стволови клетки от пъпна връв. Това съм го чела преди доста време, но вчера мъжа ми беше чел или си беше писал с някаква немска клиника, не съм сигурна и дойде с идеята, че трябва да си родим още едно бебе скоро, за да помогнем на Еми...  Аз съм в ужас от такава перспектива, но ако все пак това би могло да помогне на Еми, може и да си помисля Sad

# 37
  • София
  • Мнения: 8 348
не е лоша идея
а и едно дете в провече не е чак такава тежест
аз съм в друга ситуация - с бащата на моето синче не поддържаме никаква връзка, а тепърва трябва нов баща да си търся
ще видим
гледам с нищо да не избързвам

Последна редакция: ср, 11 апр 2007, 14:46 от mimmy

# 38
Здравей  Simple Smile, тук попаднах случайно. Можеш й да подминеш това, което ще ти кажа, но аз не бих го направила. От 10 години работя с френски натурални комплекси. Имаме повече от прекрасни резултати при деца с артрит. Пиши ми!!!! quadractiv кльомба gmail.com
Детето ти ще живее здраво! От теб зависи Simple Smile

# 39
  • Мнения: 57
Здравейте!
Преди 2мес. поставиха на дъщеря ми диагноза "Юношески пауциартикуларен артрит". Веднъж ни правиха пункция, след 1мес. крачето отново се поду. Сега от 45дни сме на Преднизолон, но тъй като няма подобрение доктора предлага да се направи втора пункция и локално да инжектира Ледерлон. Ако някой има такава ампула нека да се обади, аз ще си я платя.Дъщеря ми е само на 2год. и 8мес. Моля споделете, всяка информация за това заболяване ще ми бъде от полза.

# 40
Здравейте мамчета. Виждам, че от доста време не е писано в тази тема, но понеже силно ме интересува реших да я подновя. От една седмица сме с диагмоза юношески пауциартикуларен артрит АНА отр. За сега сме само на волтарен , но като чета какво става при вас и тръпки ме побиват..Моля пишете как се развиват нещата при вас Благодаря ви

# 41
  • София
  • Мнения: 8 348
Ами ние сме в начална ремисия. Спираме Кортизона, но мноооооооооого бавно, за да не направи нова криза. И не предстои да спрем скоро Метотрексата. Той започвал да действа пълноценно чак след 6 месеца прием.
Но детето вече не го боли и не куца. За което съм благодарна.

# 42
Здравеите!Някои може ли да ми даде някакви координати на д-р Лисички.Благодаря предварително!

# 43
  • София
  • Мнения: 8 348
обади се в детската поликлиника и там ще ти дадат.
Ние сме при Михайлова.

# 44
  • Мнения: 2 142
Здравейте, момичета, надявам се, че дечицата са добре и затова не пишете!
Скоро се надявам, да имам повече време за да ви пиша. Сега искам само да кажа, че имам две ампули Ледерлон в срок на годност, ако някой има нужда да ми пише на SCYPE Ирина Мишел  Hug

Общи условия

Активация на акаунт