Детето ми погълна електронна батерия

  • 1 680
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 36
Моля ви,кажете на нкой случвало ли се е това? Дали ще го изака? Батрията е мъничка и кръгла , такава каквато имаха едно време ел.игри ако се сещате. Да го водя ли на лекар? Благодаря ви ..

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, на дъщерята на chokolina се случи. Най-добре заведи детето на лекар. Стомашните сокове разяждат покритието, а вътре имало нещо вредно.

# 2
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Обади се веднага на личната лекарка или хвани едно такси и идете до Пирогов......незнам дали е толкова опасно, но недей да чакаш.......пиши на chokolina и я попитай как да действаш

# 3
  • Мнения: 1 455
Отидете на лекар - може да се наложи да направят и снимка. След това ще ви подложат на картофена диета и най-вероятно батерията ще бъде изакана.
Стискам палци всичко да е наред.

# 4
  • Мнения: 3 537
Чувала съм,че батериите са номер едно по опасност.Дали е така,не знам.Но непременно се допитай до лекар!

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Ето линк към темата нa chockolina:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=24744.0

И моят съвет е да отидете на лекар.
Стсикам палци!!!

# 6
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  На лекар!
  Ще направят снимка, за да се види къде точно е батерията в стомашно - чревния тракт.
  Стискам палци!

# 7
  • Мнения: 138
Моята дъщеря беше глътнала батерия от часовник обадих се на личната и тя каза да следя акото .Не можах да видя батерията но и детето беше добре но знам че в такива случаи правят ренген.

# 8
  • Мнения: 36
Батерията излезна по естествен път за щастие. Казаха ми само да следя акото и да давам картофена каша. Искам да благодаря на всички, който ми дадоха съвет.   bouquet

# 9
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Браво!

# 10
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Батерията излезна по естествен път за щастие. Казаха ми само да следя акото и да давам картофена каша. Искам да благодаря на всички, който ми дадоха съвет.   bouquet
Е, браво, бързо я е изхвърлило човечето!

# 11
  • Мнения: 1 116
Браво! Наелектризирано ли е детето ?! Simple Smile

# 12
  • Мнения: 1 455
Чудесни новини!

Общи условия

Активация на акаунт