как се "гледате"?

  • 2 296
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ами аз какво да кажа като съм на 33? Rolling Eyes
мажа се с крем задължително - за лице, за ръце (без него не мога), околоочен, от време на време мацам маски..имам тук една баня продукти от бг-хума, розова вода, трици, маски...аз малко съм вманиачена на тази тема, все се гледам в огледалото и си откривам нови бръчки, забелязах около устата вече имам издайнически бръчици, нали се сещате кои? тези, дето предават  Mr. Green
намирам време за себе си, само да искам!
от днес тръгнах на един курс дори по естетика, такава съм си аз...само със спорта нещо съм сърдита Crazy

# 16
  • Мнения: 6 390
И аз съм в Христова възраст  Wink Grinning
Обаче в последните месеци много рядко имам време за себе си  Rolling Eyes
С бебона сме като дупе и гащи, на всякъде вървим комплект  Mr. Green няма мърдане  Crazy в изключително редките случай, когато през уикенда баща й си дойде, и времето не е абсолютно гадно - ходя да тичам и това май е всичко  ooooh!
Няма баби, няма бащи, на шир и длъж няма в близките 100км на кой да я оставя за няколко часа в седмицата за да отида където и да било ... не знам до кога ще продължи това  Tired
За бели косми - бол, но аз съм от рано побелелите - към 20г., поради което се боядисвам ехееее от незнайно кога Tired

# 17
  • usa
  • Мнения: 2 113
миз,tамън за това говоря..1е така ни завърта въртележката 1е забравяме ние кои сме в грижа за околните..децата растат и Дай Боже поемат по пътя си и хи1 не ми се иска да се окаже 1е аз не знам какво да правя тогава (за фън,кариера и пр е ясно)
*
аз съм на мнение 1е време винаги има ,ако има желание,т.е децата и домът ми и работата и у-щето не са оправдание 1е ме мързи да ида да плувам(при басейни отворени 24 1аса) и пр..идеята ми беше 1е някъде в тарапаната се губи мотивацията,к не ми харесва..
*


ааааа, само да поемат по пътя си и ще намеря аз какво да правя със себе си! дори само таксиметровите услуги, които им извършвам да отпаднат, ще ми се отвори време за един-два класа по естетика, йога, фитнес, дегустация на френски вина или каквото там предлагат в радиус от петнадесетина мили около нас и ми се стори интересен! че и на фризьор сигурно ще мога да ходя повече от веднъж на три месеца... само дано до тогава да съм жива и здрава и с всичкия си, или поне половиния си...
иначе те разбирам какво искаш да кажеш, но нали идеята на такива мероприятия е да са удоволствие? как да отида на фитнес или плуване след като съм обслужила всички като по това време вече едва гледам? не че съм се изоставила, но преди малко се замислих, че нося едни и същи обеци от 7-8 месеца  Confused...

# 18
  • Мнения: 1 860
 Е, момичета не така.   Naughty На мен малко ми остава да ви стигна, а на 30 смятам да ми започне живота.  Mr. Green Детето на градина/училище, каквото има  Wink, любимия на работа, а мама гради кариера  Whistling (в процес на обмисляне е).

 Иначе за сега не се оплаквам. Преди излизахме всяка седмица по женски на дискотека, на бар, далеч от мъжете и децата. Омръзва обаче, особено когато няма голямо разнообразие както при нас. Отдавам се на шопинг общо взето за мен и детето. За красотата се грижа вечер, когато приспя всички. Започва се една бавна процедура, после дълго душче или вана и
освежена сядам още малко пред компа или си лягам, като гледам телевизия преди да заспя. Когато съм в настроение се занимавам с дребни творения, рисувам, правя картички, сега съм на вълна коледна украса. Преди години шиех, надявам се някой ден пак да се върна към старото хоби.

# 19
  • Мнения: 318
*
Тути,е то1но за таз гузост говоря аз..много ме е страх да не стана една майка орлица дето е забравила коя е..а не бях такъв 1овек бе..от годините ще да е:)



Ъ-хъ, от годините е , и в това няма нищо лошо. Не че са много годините, и аз съм на 33, с това нямам проблеми. За майка орлица съм, е не от най-задушаващите, ама съм си такава, все им треперя, не мога да се променя.Важното е, че аз се приех каквато съм си. Вместо да седя на тръни, докато пия кафе с някоя приятелка и да мисля как мъжът ми изкрейзва с две беснеещи хлапета, предпочитам да си седя в къщи и да подреждам играчки или да въдворявам ред. Важното е , че в душата ми има мир, лудницата е преходна. Утешавам се, че когато порастнат, ще си отживея (ха-ха-ха), до тогава просто се поддържам във форма и се отдавам на дребни удоволствия.

# 20
  • Мнения: 7 091
вземам си вана всеки ден,маска за коса, и почистващ крем за лице,после лосион на спиртна основа ,че след бремеността имам проблемна кожа. освен това подреждам и изхвърлям стари мебели и си освобождавам място , което си аранжирам...много релаксиращо..и си купих велоергометър и се надявам скоро да смъкня някое кило и да си позволя отново да се кича със полички....
обичам да ми правят маникюр , но тук сама се грижа.пиля ноктите и на малкия звяр, блазе ми/някой майки не могат да ги изрежат/
вечер като заспи беба мъжа ми ми прави масаж/ денем сядам на масажния стол от време на време/ на краката и после заспивам блаженно

Мале това всеки ден ли го правиш?! Shocked ooooh! Аз такова нещо един път в месеца не мога да си позволя...Я издай как си организираш така деня, че да ти стига време? Аз съм направо претрепана от умора вечер...

# 21
  • Мнения: 7 091
И аз съм в Христова възраст  Wink Grinning
Обаче в последните месеци много рядко имам време за себе си  Rolling Eyes
С бебона сме като дупе и гащи, на всякъде вървим комплект  Mr. Green няма мърдане  Crazy в изключително редките случай, когато през уикенда баща й си дойде, и времето не е абсолютно гадно - ходя да тичам и това май е всичко  ooooh!
Няма баби, няма бащи, на шир и длъж няма в близките 100км на кой да я оставя за няколко часа в седмицата за да отида където и да било ... не знам до кога ще продължи това  Tired
За бели косми - бол, но аз съм от рано побелелите - към 20г., поради което се боядисвам ехееее от незнайно кога Tired

И аз имам бели косми от 21 насам и поради тази причина се и боядисвам както ти спомена.
Я вие се оплаквате за годините, ами вчера като ходих да си купувам една маска за лице и момичето ме пита на колко съм години и като и казах  27 опули едни такива огромни очи и каза "Oh, my GOd", което не знаех да го приемам като комплимент или изблик на ужас  Joy hahaha Вярно че тя беше към 18-20 годишна Simple Smile, ама все пак направо ме срина за секунди  Laughing А аз все за малка се мислех  Mr. Green

# 22
Аз април ставам на 34 и не ми пука  Joy
Бели коси имам от години и се боядисвам. Не се чувствам стара  Naughty . Дори и с бебе ВИНАГИ намирам време за себе си. И с каката беше така, така е и сега. 2-3 почивки за кафе (мама време, аз не съм само майка, и аз съм човек!) от по 10 мин и по 1 час на ден 4 пъти в седмицата тренирам таекуондо, поддържам форма. Никой не може да ми ги вземе.
Ще ми се да можехме да мръдваме без бебка от време на време за по малко, но още е много малка, а нямам човек на който мога да разчитам да я гледа. Много много на ситърс доверие им нямам  Naughty

# 23
  • Мнения: 11 314
Любимата ми тема!
Аз съм от групата на 30 и кво те интересува  Laughing.
Доста се бях позанемарила в последно време - депресия, проблеми с децата, други проблеми.
По едно време се взех в ръце и сега програмата ми е следната.
Сутрин ставам преди децата - в банята тоалет, маска на лицето, след това кремчета разни (наблягам в последно време на този около очите, че вече се появи прословутото патешко краче). Изритвам дружината по задачи, а аз се заемам с домакинство и покупки (и форум) Wink
Следобедите са пълен ужас - домашни, игри, домашни, игри.
Но ... вечерите са мои - 2 пъти ходя на тренировка и сауна след нея. Така имам 4 ч само за мен.
Веднъж ходя на хор като след репетицията задължително сме на лаф в близката кръчма. Пак 3-4 ч за мен.
Вечерите, когато мъжа ми ходи на тренировки - пълна релаксация, книжки, музика.
Позволявам си месечно посещение на фризьор, че още не съм се научила сама как се правят кичури (за да прикривам вече доста прошарилата ми се коса). Преди се боядисвах, ама реших, че .... вече не ми ходи на възрастта  ooooh!
Такива ми ти работи.....

Анет, на патерица и от мен на многая лета!   bouquet

# 24
  • Мнения: 1 909
Ах, единствената ми полза от тичането покрай двете хлапета е, че се върнах на старите си килограми, че и малко под тях, без никакъв проблем и диети....

Все още не успявам да се организирам да се "гледам" - просто засега не виждам как ще намеря време.
Като казвате, че децата забелязват - ами да, онзи ден сложих червило, и големия ме загледа с огромен интерес и каза, че съм различна. После каза, че съм красива.

Все пак съм решила тази неделя да се върна към стария си начин на глезене - ходене до басейна в едно градче наблизо, енергично плуване поне един час, а после с колата избирам един път, който се вие като на рали и минава през много красиви места - маслинови градини, лозя... И хубава музика по радиото. Колко му трябва на човек.

# 25
  • Мнения: 6 167
Аз ще ставам на 33 догодина.
Ни дете, ни котЕ, както се казва, много добре се гледам.
Предимно с шопинг, но не редовен.
Обичам да правя неща, които ме успокояват.
Идвам от много стресиран живот и от една година съм в тотален рахат.
Имам доста бели косми ( кофти гени), но фризьорите и боите за какво са.
До  момента на зачеването съм отдадена на мъжа си и на себе си.
Надявам се, този период да свръши скоро и да започа да тичам по някой,
защото да ви кажа честно - да се гледаш по цял ден не е лека работа  Wink

# 26
  • Мнения: 7 605
Малееее как се органиzирате вие, евала. Аz от пове4е от година не съм ходила на фриzьор  Embarassed  маска zа лице.....ми купих една  Mr. Green  ....дрехи не ми се купуват докато не смъкна някой друг кг което, така като гледам, няма да стане скоро. Хи4 не се гледам. Сама съм с малката и в радиус на няколко 100км няма на кого да я оставя. Мъжът ми се прибира от работа, когато малката ве4е спи а тя спи така, 4е се буди преz 2 4аса  ooooh!  та пак съм дежурна, zаЩото мъжът ми работи цяла ве4ер от вкъЩи  ooooh!  А събота и неделя ни 4акат раzни zада4и...... Оправия няма, другата седмица се местим и Ще бъдем сами с малката преz седмицата и Ще викам ура като успея да вzема един дуШ на спокойствие  Sad

# 27
  • Мнения: 3 388
Аз съм на 27 и нямам нито един бял косъм  Wink Така като се замисля доста добре се гледам от край време  Grinning Всякаква качествена козметика, модерни дрехи и аксесоари, умерен шопинг ... само дето със спорта съм скарана  Confused
Напсоледък и аз си правя сайта ... основно мъжо ми го прави по-точно, аз засега имам само основни познания по програмиране и уеб-дизайн. Аз пиша текстовете, измислям, редактирам, занимавам се с партныорите и клиентите, с печатницата, когато се налага.
Напоследък съм решила да се понауча на правя сладки, торти и пр.
Не плета, не шия, въобще не са ми страст! Дори ме потискат.
Ходя на козметик и фризыор, солариум, но като цяло мисля, че услугите тук са доста скъпи.
Координатор съм на една агенция за Италия, работя си онлайн от вкъщи. И чат менаджер го раздавам  Mr. Green
Събота и неделя често пъти ходим на интересни места, свързани и с една голяма моя страст. Мисля си как ще обзаведем новата ни къща и кога ще успеем да я купим. Такива неща ... и други също, основното е да са креативни!

# 28
  • Мнения: 3 521
А бе като гледам аz бая лигла ще иzлеzа май.  Embarassed
Купувам от всичко и по много_коzметика, дрехи, обувки, слънчеви очила, бижута...
Редовна съм на фитнес(това от 2 седмици де), фриzьор, маникЮр и педикЮр...
Всичко супер zвучи, но с тая раzлика, че съм навсякъде с ремаркенцето, но то е добро джереме и ме оставя да се порадвам Laughing...
Баровете, клубовете, късните вечери и лудите партита съм ги спряла последните 9 месеца, но не се преживява...
Иначе САМО мое си е времето в тоалетната Embarassed. С книжка и списание. Тогава всички са total Ignor, не ме интересува дори и света да се срутва, това са си моите 20 минутки Crossing Arms Flutter.

# 29
  • Мнения: 1 128
Ами аз не съм от суетните.Козметики,фризури и дрешки напоследък не ме вълнуват.Не 4е ходя като плашило,но не ми е тръпка.МОЕТО си временце е когато се разхождаме с ку4ето,много ме успокоява.Като мине зимата ще се върнем и на ку4ешките курсове ,дето ги прекъснахме заради проблеми с бременноста.Това ми доставя удоволствие и съм щастлива

Общи условия

Активация на акаунт