Коледно вълнение хвърля ПЛЕВЕН в настроение

  • 14 235
  • 278
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 801
уф, направо  се разплаках, абе какво става в тази БГ, бре, какви са тези "майки"....нямам думи

# 46
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Подписах се. Напоследък само за тъжни неща слушам по новините, накъде отива този свят?
Гретхен, каква картинка има на аватара ти? Не ми се отваря, виждам само това:  Х .

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 10:06 от valja

# 47
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Подписах петицията.

Днес ще си подавам документите да кандидатствам за една длъжност, но май не го правя с голямо желание и сигурно няма да се получи. Постоянно мисля че изоставам Вики и ми е много криво. Ще ми се да има повече разбиране от страна на работодателите към младите майки. Ако стигна до интервю почти съм сигурна, че един от въпросите ще е "Планувате ли в близко време да имате още деца" - каквото и да отговоря няма да има значение нали Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 1 951
"Планувате ли в близко време да имате още деца" - каквото и да отговоря няма да има значение нали Crossing Arms

Абе, много е тъп този въпрос  #2gunfire . Но във всеки случай не мисля, че е все едно какво ще отговориш.Ако много искаш тази длъжност по-добре кажи, че не мислиш за това в близко бъдеще, пък ти си знаеш....Не знам.Така си мисля.Те като задават този въпрос на млади жени, които още нямат или имат едно дете, интересно ми е какви отговори очакват  newsm78

# 49
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
......... един от въпросите ще е "Планувате ли в близко време да имате още деца" - каквото и да отговоря няма да има значение нали Crossing Arms
Естествено, че има значение какво ще отговориш. Ако кажеш, че планираш в близко бъдеще дете, със сигурност няма да си сред одобрените. Чувала съм за случаи, в които работодателят иска преглед от гинеколког за състоянието на кандидатката. Докъде стигнахме, не стига че ни осигуряват на минималните прагове и ако излезем по майчинство няма да можем да вземем полагащата ни се по-голяма сума, да не говорим колко пари се икономисват от осигуровки,  ами не ни искат и на работа с малки деца.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Щом като те искат да ни прецакат и ние ще лъжем. Mr. Green

# 50
  • Мнения: 922
Здр, момичета
furor, как си след инцидента?
ние тия дни сме изолирани. Бати-то ни е с възпаление на очите, а освен това всички ни тресе един вирус - кашляме яко...
Поздрави Grinning

# 51
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Дейзи, дано по-скоро се оправите, защото тази кашлица ми отрови живота. Вземете мерки навреме, защото има 3 вида гадни вируси и като гледам и лекарите нямат адекватно лечение - изписват бисептол под всякаква форма, ама не помага. Sick

# 52
  • Плевен
  • Мнения: 239
и люси кашля цяла седмица и ни изписаха димекс Sick.тои го повръща.почудих се в какви сокове да му го слагам.и с димекса обаче пак си кашля. Sad
хубав ви ден Hug

# 53
  • Мнения: 57
Здравейте момичета! Желая на всички болни дечица - бързо оздравяване!  bouquet. Ние миналата седмица бяхме с доста гадна кашлица, но сега всичко е ОК. Да ви се похваля - от днес правя опити да ставам шофьорка, стискайте ми палци и внимавайте следобедно време къде пресичате Wink Дано скоро да се похваля с книжка, но засега над главата ми пише У-биец Mr. Green

# 54
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 726
Еминка леко курмуване.  Докато над главата ти пише "У-биец" няма страшно. Всички ще се съобразяват с тебе. След това е неприятното. Успех.
Успешно променихме режима на Вики и вече си ляга по-рано. Минуса тук е че е като часовник - става в 7,30.Започваме и ние да свикваме с това. Положителното е, че колкото по-рано ставаме, толкова по-бързо успяваме да свършим всичко и да излизаме на разходка. Разкошно време.
Все така - до Коледа Peace

# 55
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Днес по най-бързия начин трябва да купя сувенир за подарък на чужденец - като го погледне да се сети за България, но да не е много чуплив. Ако знаете къде се продават такива нещица, бързо кажете. Най-късно до обяд трябва да приключа с покупката.

# 56
  • Мнения: 1 951
valja , сещам се за магазина на галерия Зоя, който е в уличката на кукления театър  Peace

# 57
  • Мнения: 5 026
valja, аз се сещам за Дом на книгата-там на ъгъла има за сребро и керамика, но май има и сувенири. За "Замъка" и детски рожден ден-мисля,че ще е тесничко за лудуване на дечица,но това си е мое мнение.
Eminka,успех в курмуването! На мен ми е голяма тръпка да шофирам, но напоследък не ми се отдава възможност, че все крепя Божидар отзад.Не сме си купили столче.
 А за ставането сутрин -ние спим най-късно до 6,30. Толкова ми липсва това спане...  Tired
 Лек ден!

 А може ли някоя от вас да ми каже,ако знае, къде мога да си купя термобокс,но за по-широко шише? Ползваме на Др.Браун, а то не влиза в термобоксовете на Камера.Не ми се дават 25 лв. за такъв на Авент. Обиколила съм почти на всякъде, но може и да съм пропуснала някой магазин. Благодаря!

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 11:38 от Atrakcia

# 58
  • Мнения: 801
Atrakciq, Шнолка си купи от по-широк термобокс от магазинчето,което е в уличката към стария куклен театър, "Цар някакъв си, май беше Симеон".....за 4.50, но само за 1 шише.....

# 59
  • Мнения: 5 026
Atrakciq, Шнолка си купи от по-широк термобокс от магазинчето,което е в уличката към стария куклен театър, "Цар някакъв си, май беше Симеон".....за 4.50, но само за 1 шише.....
Гледах ги, но и той е тесен.Продължавам с търсенето като излезем след малко.

Общи условия

Активация на акаунт