Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
  • Плевен
Ето и новата ни темичка, нека само хубави неща да ни случват  Hug

ПЛЕВЕНСКИ МАМИ И ДЕЧИЦА    

Miriel - Ралица, 27г.,  Виктория (25.07.05г.), Девети квартал
Merian - Марияна, 35г.,  Теодора (03.10.1991г), Николай (06.07.2005г.), пл. Македония
Снежка -     Константина (1г.),  Виктория (9г.), гр. Левски
daisy_g - Десислава, 27г., Валентин (20.08.02г.),  Деница (14.11.05г.), кв. Мара Денчева (войводите)
mama bobi - Боряна, 32г. , Елица (31.03.2005г.), кв. Мара Денчева
цветеслава - 23г., Мартин (03.12.05г.), пл. Македония
Tess - Диана,  Габриел (14.09.2000г.),  Карен (01.09.2005г.), кв. Сторгозия
aterg - Грета,  Димана (21.11.2005г.), Девети квартал
милка ленкова - 28г.,   Любомира , Млечна кухня
Miria - Мирена, 32г., Радослав (17.03.05г.), кв. Дружба
Diviana - Дияна, 35г., Велина (08.04.2003), кино Освобождение
denny kolevaРая (15.11.2005г.), ул. Шипка
sidi - Рая (2г), Карин (2м)
Таня-Плевен - 28г.,  Калин (15.04.1999г.), Белослава (22. 05.2004г.), ул. Шипка
plamsi - Любослав (18.07.2004г.), ул. Шейново
Eminka - Емилия, 23г,  Виктор (15.12.2004г.), Централ
ifka - 22г
adi02 - Аделина (3г.), кв. Дружба
diksi - Димитър (14.02.2006г.), кв. Сторгозия
elinkata - Ели, Виктор (10.04.2006г.), кв. Сторгозия
doritt - Зоя, 26г, Мирабел (28.01.2006г), Мюнхен (Плевен - кв. Дружба)
Z E - Зиная, Георги (19.01.2006г), Девети квартал
Iskrica_Nadejda Кристиян (21.01.1991г.), Пиер (04.10.1994г.), Калоян   (17.05.2003г.), ул. Гренадерска
6nolka - Мария, Maртин(14.06.2006),Бургас/Плевен
furor - Петя, 27г., Радост (19.04.2006г.)
mimeto80 - Мария, 26г., Кристина (02.10.2004г.), кв. Сторгозия
Валенцето - Валя, 27г., Бояна (28.06.2001г), Мария (07.10.2004г.), Мара Денчева (войводите)
suadkopufence - Мария,  Йоан , Плевен-София
ani dani - Ани, Катрин (09.03.1999г.),  Аделина (31.03.2005г.), Сторгозия
VIBORA_ - 20г., Кристиана (21.03.2005г.)
Des-Qna_Pleven - Деси, 27г.,  Яна (19.06.2004г.), ул. Бяло море
valja- Валя,   Виктор(13.01.2004г.)
nia2003-Рая
katti79-Павлена
Atrakcia - Милена, 31г., Божидар (15.02.2006г.)

Нашият календар:

Рождени дни на децата     smile3510

13.01.-  Виктор на мама valja
  19.01. - Георги на мама Z E
  21.01. - Кристиян на мама Iskrica_Nadejda
  28.01. - Мирабел на мама doritt
  14.02. - Димитър на мама diksi
  15.02. - Божидар на мама Atrakcia
  09.03. - Катрин на мама ani dani
  17.03. - Радослав на мама Miria
  21.03. - Кристиана на мама VIBORA_
  31.03. - Елица на мама mama bobi
  31.03. - Аделина на мама ani dani
  08.04. - Велина на мама Diviana
  10.04. - Виктор на мама Elinkata
  15.04. - Калин на мама Таня-Плевен
  19.04. - Радост на мама furor
  17.05. - Калоян на мама Iskrica_Nadejda
  22.05. - Белослава на мама Таня-Плевен
  14.06-   Мартин на мама 6нолка
  19.06. - Яна на мама Des-Qna_Pleven
  28.06. - Бояна на мама Валенцето
  06.07. - Николай на мама Merian
  18.07-  Любослав на мама Plamsi
  25.07.-  Виктория на мама Miriel
  20.08. - Валентин на мама daisy_g
  01.09. - Карен на мама Tess
  14.09. - Габриел на мама Tess
  02.10. - Кристина на мама mimeto80
  03.10. - Теодора на мама Merian
  04.10. - Пиер на мама Iskrica_Nadejda
  07.10. - Мария на мама Валенцето
  14.11. - Деница на мама daisy_g
  15.11. - Рая на мама denny_koleva
  21.11. - Димана на мама aterg
  03.12. - Мартин на мама цветеслава
  15.12. - Виктор на мама Eminka

Рождени дни на родителите     bouquet
08.02. - daisy_g
11.04. - Таня-Плевен
03.05. - Miria
02.06. - Des-Qna_Pleven
24.06. - Valja
02.08. - aterg
16.12. - Iskrica_Nadejda

Срещи:  lalalala
понеделник - 10,00ч - на фонтана в началото на градската градина
четвъртък - 17,30ч - на фонтана в началото на градската градина

Нашите снимки:  smile3509
http://viki2004.multiply.com/photos/album/5
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=74876
http://www.bgphoto.net/Default.aspx
Потребителско име: плевенски_мами
Парола: kaskada
линк към предишните ни темички:
Плевен  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=61015.0
Плевен 2 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=84116.0
Плевен 3 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=96102.0
Плевен 4 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106421.0
Плевен 5 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=123102.0
Плевен 6 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=134087.0

Виж подходящо ли е времето за разходка

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 17:11 от valja

# 1
 Хайде, вписвам се първа! Само радости да ни спохождат!  Hug

Забелязах, че Митко на Дикси днес има  "месечен" ден. Да е жив и здрав.  Ей, голям мъж на 9 месеца!  Laughing
  bigdance2
Ние утре правим 9 месеца

Последна редакция: вт, 14 ное 2006, 10:02 от Atrakcia

# 2
ЧЕСТИТ МИНИ РОЖДЕН ДЕН НА МИТАШКИ! ДА Е ЗДРАВ, ВЕСЕЛ И  ИГРИВ! ДА НОСИ САМО РАДОСТ НА МАМА И ТАТИ!
 newsm59  bigdance2

# 3
  • Разпиляна във въображението
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА Деница на daisy_g
Да е жива, здрава и много щастлива. Да слуша мама и татко.

Аз продължавам да съм леко болна, но днес ще се възползвам от слънцето и ще изведа малката навън. От вчера сме махнали папмерса през деня и я слагам на гарнето. Направи само два фала, но така ще е в началото.

# 4
Ей, ама колко съм заплесната!

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕНИЦА! ДА Е ЗАСМЯНА И МНОГО ЩАСТЛИВА! nbirthday newsm67 newsm18

# 5
еее,супер темичка, започва с весели неща
честит рд на Деничка, да радва мама и тати
на Миташки - месечника
и на който празнува - да му е весело

# 6
Ей, ама колко съм заплесната!

ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕНИЦА! ДА Е ЗАСМЯНА И МНОГО ЩАСТЛИВА! nbirthday newsm67 newsm18
Хайде и от мен същите пожелания!

# 7
  • Плевен
Честит празник на Деничка!Да расте здрава, красива и умна!

От мен почерпка за мини-рожденния ден на Митачко

# 8
  • Плевен
Честит рожден ден на Деничка. Желаем много здраве и щастливо детство! ВЕСЕЛ ПРАЗНИК !!!   ura  bdbaloni Giftbaloni

# 9
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДЕНИЧКА!
ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА И ДА РАДВА МНОГО МАМА И ТАТЕ!
[/color
]

# 10
  • Плевен
Ако сте ходили в "Замъка" на Сторгозия, кажете подходящо ли е за детски рожден ден? Търся място, където да отпразнуваме рожденния ден на Вики, а той е през януари. Иска ми се да е широко, топло, по възможност детски кът, за да могат децата да играят свободно. В "Захарно петле" децата тичат между масите и не е за предпочитане. Ако имате идеи, моля споделете. Ако беше през лятото варианти много, но през зимата ... ???

# 11
Ако сте ходили в "Замъка" на Сторгозия, кажете подходящо ли е за детски рожден ден? Търся място, където да отпразнуваме рожденния ден на Вики, а той е през януари. Иска ми се да е широко, топло, по възможност детски кът, за да могат децата да играят свободно. В "Захарно петле" децата тичат между масите и не е за предпочитане. Ако имате идеи, моля споделете. Ако беше през лятото варианти много, но през зимата ... ???
Аз живея зад "Замъка" и съм "присъствала" на много детски рождени дни. Подходящо е и хлапетата много се забавляват. Преди да направят игрището имаше повечко детски кътчета, но сега всичко е изместено в задния двор. Но като се има предвид, че ще е януари, няма да им трябват люлки  Wink
 И на нас ни предстои избор за заведение, където да правим кръщене през февруари. приемам предложения!

# 12
  • Плевен
Атракция, вътре има ли място децата да играят, а не да се бутат между масите и пречат на посетителите? Все пак няма да резервирам цялото заведение?

# 13
 За да съм по-сигурна в информацията, ще трябва да вляза вътре-те направиха и втори етаж, та не знам сега как е...Ще проверя и ще пиша пак.

# 14
Аз направих в Замъка рожденния ден на Габи, но на открито. Супер се получи. Най-добре иди виж вътре как е втория етаж.  Simple Smile

# 15
  • Плевен
Някой да знае нещо за д-р Шишенкова (казват, че е много добър хомеопат)? Имам нужда да засиля имунната система на Вики - почти два месеца боледува и изпи една аптека с лекарства.

# 16
Здравейте отново и от мен!
На малчуганите желая много щастие и да слушкам мама и татко!  bigdance2
И аз отново се обръщам с въпрос. Май ми стана навик.  newsm03Някой има ли впечатления от доктор Богданова, на мен през април ми предстои раждане и нямам опит,а си търся доктор, който да ме поеме от сега за да е наясно с проблемите ми когато се стигне до големия ден. И друг въпрос: Вие имахте ли проблеми с намирането на дрехи за бременни?
Много ви благодаря и дано наистина тази темичка е изпълнена с прекрасни постинги! smile3525

# 17
Валя, за съжаление и грам понятие си нямам от хомеопатия. Моите деца гледам да ги храня здравословно и май с това се изчерпва засилването на имунната им система Simple Smile

# 18
  • Плевен
Теss, аз също се опитвам да храня детето си здравословно, досега не е боледувал сериозно, но последните два месеца са направо кошмарни, организма му се изтощи, а зимата е още в началото си. Говорят ми лекарите за трета сливица, но аз нещо съм против махането й.

# 19
Някой да знае нещо за д-р Шишенкова (казват, че е много добър хомеопат)? Имам нужда да засиля имунната система на Вики - почти два месеца боледува и изпи една аптека с лекарства.
Тази докторка я чувам за първи път.От позната аптекарка знам,че имало някаква д-р Илиева-педиатър и хомеопат, но само толкова. Ако искаш провери!
 sissi, водила ми е лекции, моя позната ходеше на прегледи при нея, минавала е на визитация,когато родих, но нищо повече не мога да кажа. А това кой лекар е добър, е много относително понятие.

# 20
  • Плевен
д-р Шишенкова е алерголог.Може и с хомеопатия да се занимава, не знам.Кабинета й е на бул."Г.Кочев", а тел. е 805772.Можеш да я попиташ и по телефона дали се занимава с хомеопатия.

П.П.
Деси, изтрий си малко съобщенията, че не мога да ти пратя на лични  Peace

# 21
Valja, много хубава заглавана страница.  Hug Hug Hug

Аз съм раждала при д-р Богданова. И жената на брат ми, и няколко приятелки.  Много съм доволна. Ама съм и пристрастна, защото я познавам от има-няма 15-на години. Ако имам още едно дете пак про нея ще раждам.
Но ако искаш да раждаш със секцио, тя ще се съгласи само ако имаш достатъчно основания за това.

# 22
Днес направо луднах  #Crazyс гърнето и Вики. Веднъж държи 2,30, друг път на 30 мин. Тъкмо я дигам и след малко - мокра. Слагам я на 40 - 45 мин. Голямо пране пада. Колко време ще продължи това? Ако някой мама е минала по този път нека ми даде кураж Laughing

# 23
 Добро утро на всички! Тъй като ставаме около 6,30  Tired се вписвам първа за деня!
 Днес Божидар прави 9 месеца    Tada
  ura За подарък съм намислила да му търся някаква играчка, с която да го мъча да заспива сам, че вече ми е тежичък за приспиване на ръце. Е, той не че ще разбере от подаръка, но... И като гледам какво хубаво време се задава, май няма да се прибираме цял ден  family
 Лек и усмихнат  ден ви желая !

# 24
  • Плевен
Честит малък празник на Божидар! Да е весело и здраво дете, много целувки от нас!!! Hug
Относно подаръка за приспиване, ами според мен няма да хване много ред - каквото и да му вземеш, както си е научен, така ще се приспивате поне годинката, а после Божидарчо може и да размисли - да си гушне плюшената играчка, да се повърти в леглото и накрая да заспи. При Вики се случи точно това с една плюшена музикална гъба.

# 25
ЧЕСТИТ МИНИ РД НА БОЖИДАР! ДА Е ЗДРАВ, ВЕСЕЛ И ИГРИВ!  nbirthday

И аз приспивам Димана на ръце. Има едно много хубаво мече за гушкане, но не го иска. Но пък тя вечер заспива докато си пие млякото.

# 26
  • Плевен
д-р Шишенкова е алерголог.Може и с хомеопатия да се занимава, не знам.Кабинета й е на бул."Г.Кочев", а тел. е 805772.Можеш да я попиташ и по телефона дали се занимава с хомеопатия.

Казаха ми за нея, че работела в София и си идвала в събота и неделя и преглежда на бул. "Г. Кочев" под аптека "Хигия". Тази докторка същата ли е?

# 27
Честит мини рожден ден на Божидар!

Вики вече заспива на гърда - още се кърмим за приспиване. На обяд заспиваше първо в шезлонга. Стана й тесен - приспивахме се на ръце. Но на мен не ми е много удобно и затова купих детски книжки. Слагам я на спалнята. Лягам до нея и започвам да й чета. Първо се дърпа, плаче, но аз упорито чета и леко я потупвам по дупето или я гала по телцета. Успокоява се много бързо - понякога се учудвам - и докато стигна до средата на приказката тя вече е заспала.

Атрякция снощи се свързах с докторката. Поговорихме и се разбрахме в понеделник като отизе на работа да ми се обади след като си види графика и ще се видим. Благодаря за информацията.

# 28
  • Плевен

Казаха ми за нея, че работела в София и си идвала в събота и неделя и преглежда на бул. "Г. Кочев" под аптека "Хигия". Тази докторка същата ли е?

Да тя е   Peace

# 29
честит мини РД на Божидар, с пожелание да се научи да заспива сам Simple Smile
Атракция, то и ние ще сме цял ден навън.....ако обикаляш около площада къмто обед (12,00) може и да се сберем

# 30

Атрякция снощи се свързах с докторката. Поговорихме и се разбрахме в понеделник като отизе на работа да ми се обади след като си види графика и ще се видим. Благодаря за информацията.
Тя не е докторка. Логопедите са педагози.Надявам се да ти помогне!
 Благодаря за пожеланията!

Атракция, то и ние ще сме цял ден навън.....ако обикаляш около площада къмто обед (12,00) може и да се сберем
По това време ще гледам да отида на консултация и после съм свободна.

# 31
  • Плевен
Aterg, много благодаря. Доста си поиграх, докато сложа всички човечета, но така ще ни е по-весела страничката. Дано и на другите да им хареса. Има още какво да се желае, но следващия път повече.

# 32
аз пък въобще не бях разбрала, че има нова темичка... и си пиша в старата
Дикси, благодаря, че ме светна
ето част от постинга ми:
Цитат
ДА ми е жива и здрава Peace

Наздраве
Благодаря ви за милите пожелания

# 33
Да побутна темата напред.
Вики напук усвоява много неща, но не проронва и дума. Днес сама се качи по няколко стъпала - е държеше се за парапета с една ръка, но пак си е прогрес. Вече си мием ръчичките и лицето на мивката. Но продължаваме да пикаме в гащите - тук нямаме прогрес.

# 34
днес денят ми беше нагоре с краката....рано сутринта си джаснах главата в ръба на прозореца на остъклената ни тераса....два часа по късно, това обаче е толкова смешно и нелепо,че чак не знам как да ви го разкажа момичета........ударих си окото в пластмасовата част на щората ни (еми като съм дала на мъжо да ми свърши работата, сложил е голямата щора на малкия прозорец и то си стърчи и аз все нямам време да си ги сложа на място, уф, на ми сега) и като ми се разцепи клепача и малко кръв си потече, но аз се паникьосах,защото ми се размаза погледа, всичко размазано и досега гледам.......и веднага с малката (няма кой да я гледа, баща й на работа, ама добре, че се освободи, поне пред поликлиниката да дойде, че да я мъкна с мен), та веднага в поликлиниката при педиатърката ми, но там - опашка от хора, моля ги най-учтиво да ги прередя, защото съм се контузила, но едни три кифли като се заядаха с мен и на мен нервите ми не издържаха, пък и се бях уплашила малко, веднага хукнах към рецепцията питам за спешен кабинет, изпращат ме на очен,така без направеление...и от очния фасони, че нямам такова, та сестрата слиза до личната ми, та едно разтаковане.....разправии, не знам как са ми повярвали, че на щората съм се ударила, но хайде.....после след прегледа слизам аз при личната да си взема направлението, и тя като ми се развика, че трябвало първо при нея, обясних й ситуацията, за злобните хора, но тя, така си знае и аз като ревнах....та не можах да спра един час да рева пред мъжо,де....окото ми е добре, само повърхностно нараняване, малко отток имам и трябва да ходя с очила слънчеви два-три дни.....и ще ми с еоправи размазването.......това до обяд, след обяд отивам при гинеколога за резултатите от изследването на пролактина ми, и той ми назначи физиотерапия 10 дни.......та от утре започвам, но и лекраства за спиране на кърмата ми изписа......уф, ужасен ден, поне като отидох при физиотерапевтката да се запиша и тя  реши да ме почерпи и с един масаж утре......

едно голямо мерсаж на Атерг, че ми гледа бебока с още една друга мама, докато чаках по разните му кабинети  bouquet

# 35
поне като отидох при физиотерапевтката да се запиша и тя  реши да ме почерпи и с един масаж утре......

Хей, мойта мама работи във физиотерапията на 2 ДКЦ. А кой ще ти прави масаж и защо? При Герганова ли ходи? Тя е много готин тип!

# 36
Фурор добре, че си се разминала леко. Преди около месец Вики без да иска ме удари в окото. Голяма болка. Във втора база ме прегледаха и се оказа че на две места ретината ми е разкъсана. Капки, крем и превръзка за 5 дни. Бях като пират и да не говорим за ужасното неудобство да не виждаш добре.

# 37
ами Атракция, не обърнах внимание как се казва лекарката, но беше мн мила жена.....а масажът е защото й казах,че ми е доста схванат гърба от раждането насам...не знам кой е утре на смяна от масажистите, а иначе физиотерапия на млечните жлези ще ми правят,че имам леко възпаление

# 38
Мириел,мн гадно ти се е случило, оправи ли ти се ретината?

# 39
Смених си ника. Това атерг не ми харесваше. А Гретхен ми викат почти всичките ми приятели.

# 40
Фурор всичко се оправи бързо, но неудобството беше много неприятно. Тогава разбрах колко важно е зрението, и колко е трудно на незрящите и на тези с нарушено зрение. Аз щях да се побъркам направо.

Времето е супер и след малко палим гумите и навън. Мисля да си изкарам дебитна карта към Първа инвестиционна. Сега заплатата ми се превежда в Хеброс, но неснижаемия ми запас е цели 15 лв, докато в Първа са само 2. Пък и на мъжа ми там превеждат парите така че...

# 41
Привет и от нас! И ние се измъкваме след малко навън-само Бужата да се събуди. Страхотно време! Приятна разходка на всички!

# 42
Оооо, Гретхен! Много секси го раздаваш с тоя ник... Иначе за Богданова - все бях много доволна и при нея ходих винаги, но имам и адски неприятен инцидент и не знам дали нещо с мен се обърка или тя не си беше свършила работата. Яна като беше на няма и годинка правих аборт при нея, да ме пита човек защо, но това е друга тема. Седмица след тва получих кръвоизлив, правиха ми кюртаж по спешност без упойкав Стара Загора, защото тогава бяхме за един месец на село и това беше най-близкия град. Припадах от загуба на кръв, междувременно се изцеждах потоянно, защотот кърмех, а Яна не беше с мен и други неособено приятни преживелици. А Богданова ме "оправи" за сумати и пари в Екзакта и то съвсем нормално според нея, не знам после защо се получи кървенето, но в Стара Загора ми казаха, че оже и да не съм била добре изчистена. Освен това тя ме беше шашнала веднъж да ме изследва за папилома вирус и рак на шийката на матката и добре, че назначи онко-гинеколог и ми направи втора цитонамазка и др изследвания, че ходих няколко дни като гръмната от стрес... Та затова я сменям вече, иначе и бях голям фен, майка е на моя позната и всичките ми приятелки ходят при нея. Иначе раждах при Партенов...

За алерголог - много е добра д-р Краева, частния и кабинет се намира на улица Средна гора, пресечка е на Радецки, а тя е пресечка на Кирил и Методи- улицата, която води от часовника към медицинския, Радецки и е първата пресечка.Обърквация. 

# 43
  • София, в полите на Витоша
Моля ви, подкрепете нашата инициатива, защото много малко мами и татковци от провинцията са ни подкрепили!  Hug Hug Hug

Момичета и момчета,
за да няма повече такива съобщения,

Дете с крайна степен на недохранване почина

ние - и вие - написахме ПЕТИЦИЯ!

Прочетете, подпишете и на приятелите си пратете!Колкото повече хора научат, толкова повече от тях ще се присъединят!

# 44
Подкрепих я!

# 45
уф, направо  се разплаках, абе какво става в тази БГ, бре, какви са тези "майки"....нямам думи

# 46
  • Плевен
Подписах се. Напоследък само за тъжни неща слушам по новините, накъде отива този свят?
Гретхен, каква картинка има на аватара ти? Не ми се отваря, виждам само това:  Х .

Последна редакция: пт, 17 ное 2006, 10:06 от valja

# 47
Подписах петицията.

Днес ще си подавам документите да кандидатствам за една длъжност, но май не го правя с голямо желание и сигурно няма да се получи. Постоянно мисля че изоставам Вики и ми е много криво. Ще ми се да има повече разбиране от страна на работодателите към младите майки. Ако стигна до интервю почти съм сигурна, че един от въпросите ще е "Планувате ли в близко време да имате още деца" - каквото и да отговоря няма да има значение нали Crossing Arms

# 48
  • Плевен
"Планувате ли в близко време да имате още деца" - каквото и да отговоря няма да има значение нали Crossing Arms

Абе, много е тъп този въпрос  #2gunfire . Но във всеки случай не мисля, че е все едно какво ще отговориш.Ако много искаш тази длъжност по-добре кажи, че не мислиш за това в близко бъдеще, пък ти си знаеш....Не знам.Така си мисля.Те като задават този въпрос на млади жени, които още нямат или имат едно дете, интересно ми е какви отговори очакват  newsm78

# 49
  • Плевен
......... един от въпросите ще е "Планувате ли в близко време да имате още деца" - каквото и да отговоря няма да има значение нали Crossing Arms
Естествено, че има значение какво ще отговориш. Ако кажеш, че планираш в близко бъдеще дете, със сигурност няма да си сред одобрените. Чувала съм за случаи, в които работодателят иска преглед от гинеколког за състоянието на кандидатката. Докъде стигнахме, не стига че ни осигуряват на минималните прагове и ако излезем по майчинство няма да можем да вземем полагащата ни се по-голяма сума, да не говорим колко пари се икономисват от осигуровки,  ами не ни искат и на работа с малки деца.  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Щом като те искат да ни прецакат и ние ще лъжем. Mr. Green

# 50
Здр, момичета
furor, как си след инцидента?
ние тия дни сме изолирани. Бати-то ни е с възпаление на очите, а освен това всички ни тресе един вирус - кашляме яко...
Поздрави Grinning

# 51
  • Плевен
Дейзи, дано по-скоро се оправите, защото тази кашлица ми отрови живота. Вземете мерки навреме, защото има 3 вида гадни вируси и като гледам и лекарите нямат адекватно лечение - изписват бисептол под всякаква форма, ама не помага. Sick

# 52
  • Плевен
и люси кашля цяла седмица и ни изписаха димекс Sick.тои го повръща.почудих се в какви сокове да му го слагам.и с димекса обаче пак си кашля. Sad
хубав ви ден Hug

# 53
Здравейте момичета! Желая на всички болни дечица - бързо оздравяване!  bouquet. Ние миналата седмица бяхме с доста гадна кашлица, но сега всичко е ОК. Да ви се похваля - от днес правя опити да ставам шофьорка, стискайте ми палци и внимавайте следобедно време къде пресичате Wink Дано скоро да се похваля с книжка, но засега над главата ми пише У-биец Mr. Green

# 54
Еминка леко курмуване.  Докато над главата ти пише "У-биец" няма страшно. Всички ще се съобразяват с тебе. След това е неприятното. Успех.
Успешно променихме режима на Вики и вече си ляга по-рано. Минуса тук е че е като часовник - става в 7,30.Започваме и ние да свикваме с това. Положителното е, че колкото по-рано ставаме, толкова по-бързо успяваме да свършим всичко и да излизаме на разходка. Разкошно време.
Все така - до Коледа Peace

# 55
  • Плевен
Днес по най-бързия начин трябва да купя сувенир за подарък на чужденец - като го погледне да се сети за България, но да не е много чуплив. Ако знаете къде се продават такива нещица, бързо кажете. Най-късно до обяд трябва да приключа с покупката.

# 56
  • Плевен
valja , сещам се за магазина на галерия Зоя, който е в уличката на кукления театър  Peace

# 57
valja, аз се сещам за Дом на книгата-там на ъгъла има за сребро и керамика, но май има и сувенири. За "Замъка" и детски рожден ден-мисля,че ще е тесничко за лудуване на дечица,но това си е мое мнение.
Eminka,успех в курмуването! На мен ми е голяма тръпка да шофирам, но напоследък не ми се отдава възможност, че все крепя Божидар отзад.Не сме си купили столче.
 А за ставането сутрин -ние спим най-късно до 6,30. Толкова ми липсва това спане...  Tired
 Лек ден!

А може ли някоя от вас да ми каже,ако знае, къде мога да си купя термобокс,но за по-широко шише? Ползваме на Др.Браун, а то не влиза в термобоксовете на Камера.Не ми се дават 25 лв. за такъв на Авент. Обиколила съм почти на всякъде, но може и да съм пропуснала някой магазин. Благодаря!

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 11:38 от Atrakcia

# 58
Atrakciq, Шнолка си купи от по-широк термобокс от магазинчето,което е в уличката към стария куклен театър, "Цар някакъв си, май беше Симеон".....за 4.50, но само за 1 шише.....

# 59
Atrakciq, Шнолка си купи от по-широк термобокс от магазинчето,което е в уличката към стария куклен театър, "Цар някакъв си, май беше Симеон".....за 4.50, но само за 1 шише.....
Гледах ги, но и той е тесен.Продължавам с търсенето като излезем след малко.

# 60
  • Плевен
Атракция, според мен няма да намериш, защото тезие шишета са по-скъпи скъпи, а термобокс за тях ще продава само фирмата производител. Но най-евтино и лесно можеш да си направиш сама от изолационна тръба  - търсиш подходящо Ф и декорираш с плат или хартия - ще ти свърши същата работа. Е, малко повече ще си поиграеш, но е забавно.

# 61
Atrakcia,аз наскоро си купих един термобокс за 7,30 лв.,дори е още с етикеТА,НО ОТ вИДИН,СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ КАТО СЕ ВИДИМ,ЩЕ ТИ ДАм да го изпробваш дали ще стане,и ако влезе шишето ти мога д а помоля майка ми да купи и да го изпрати по автобуса

# 62
Atrakcia,аз наскоро си купих един термобокс за 7,30 лв.,дори е още с етикеТА,НО ОТ вИДИН,СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ КАТО СЕ ВИДИМ,ЩЕ ТИ ДАм да го изпробваш дали ще стане,и ако влезе шишето ти мога д а помоля майка ми да купи и да го изпрати по автобуса
Благодаря-ако се наложи и така може да стане! Казаха ми,че до Национал в магазин "Аз бебето" има такива,даже и двойни.Стават за нашето шише.Остава да идем и да купим.  Wink

# 63
Здр на всички! Компа забива нон-стоп  #Cussing out  #Cussing out  #Cussing out
Атракция моя термобокс събира авентско шише от 330мл и има още място отстрани! грамаден е. на бертони но кажи на лелката да ти доставят. иначе заведох една мама и тя си взе такъв от гаража ДО макс и мориц с чичкото с мустака и там има

# 64
хей,момичетя почерпка за 7-мия месец на Радоска

# 65
    Честит 7ми мини на Радостчето!!! Да слушка малката сладурана, да хапва пюренца и да стане голяяяма голяма!!!!
   Петя да я нагушкаш и нацункаш много от нас!!! И гаджето праща поздрави във вид на ъъЪъъЪЪЪЪъъъЪЪЪЪЪЪ!!!!  Grinning Heart Eyes Hug  bouquet Joy

# 66
aa,Meрси,мерси,днес цял ден гушкам наред  Hug
аз вас да ви питам една питанка - днес излизахте ли с децата? ние цял ден вкъщи стоим......в тази мъгла хич не ни се излизаше и смао мързелувахме....горката ми Радост - като затворник вкъщи

# 67
ЧЕСТИТ МИНИ ДЕН ДЕН НА РАДОСТ! ДА ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА! 
newsm59 newsm67  ura

За разходките. Мога да извеждам Димана при всякакво време - вятър, дъжд, студ. Но при мъгла не! Naughty В мъглата са натрупани най-мръстните частици на въздуха (ама и аз го ябясних ... Embarassed)

Хайде, отивам да пия едно за здравето на Радост. Намерих си повод!  : newsm68 newsm44

# 68
лелее,ама каква съм плясната, то и Жорето на мама ЗЕ също има месечник, да ни е жив и здрав. ето за него подарък:

# 69
 Със закъснение и от мен Честит месечен ден на Радост! Да ви е жива и здрава!
 Сега да ви кажа на нас какво ни предстои  Sad Божидарко ми се роди със запушени слъзни каналчета и с масажи и капки май ги отпушихме около 5-6 месец. Водихме го при Илчев, той каза, че вече всички е оК.Да, ама от около месец лявото му оченце все сълзи и гурелясва. И така вчера се вдигнахме и го заведохме пак на преглед-оказа се, че каналчето на лявото оченце е запушено и трябва да се прави сондиране на слъзните пътища. Тази манипулация се прави под пълна упойка-упойват с райски газ,манипулацията траела около 5 минути, а от упойката се излиза за около 10-15 мин. Самата манипулация е вкарване на сонда (колкото губерка) в слъзното каналче... Ох,толкова ме е страх! Изчетох много по въпроса,казват,че не е страшно, но при всеки е индивидуално. И упойката ме притеснява...
 Сега издирвам специалисти-офталмолози в Александровска болница в София...обърквация голяма!
 Дано не ви натоварих с проблема си! Лек ден на всички!

# 70
уф, Атракция,дано се оправят бързо при вас нещата, стискам палци всичко да мине безпроблемно.......нооооо на теб ще падне цялото притеснение, нали си майка..... Hug
някой от вас днес ще излиза ли къмто обяд? аз ще се побъркам, а то и Радоска,дето сме си уличници, да стоим още един ден вкъщи....

# 71
Аз ще излизам, но без Димана. Трябва да пазарувам за утре - храна, а и тоалет за рожденичката. Ех, такава е съдбата на момичешките майки.

Аtrakcia, дано всичко мине безпроблемно при вас и да нямате вече проблеми с детенце. Стискаме палци.

# 72
  • Плевен
Атракция, дай си телефона, за да  ти се обадя, не мога да ти пратя  ЛС.

# 73
Здравейте мами от Плевен!
Аз не съм от там, но идвам много често, защото там ми следят бременноста, там и ще раждам.
Аз съм чувала в общи линии само хубави неща за родилното в Плевен, а и съм лежала там и съм доволна, но колкото повече наближава раждането, толкова повече се питам трябва ли да се уговоря с лекар и да си платя, или да се оставя на когото попадна, с убеждението че който и да е на смяна ще се отнесе професионално към мен.
Ще съм ви много благодарна ако кажете от опит как стават нещата там, ако знаете долу горе какви пари се дават под масата за да си купи човек спокойствие... Аз съм се насочила към д-р Стойков.
Ще съм ви благодарна за всякаква информация  Hug

# 74
 Лично аз съм против плащане за раждане!
 Хубаво си се ориентирала към д-р Стойков-добър специалист е. Моя позната ражда при него, той й следеше бременността, "цената" му май е 200 или 300 лв.
 Иначе за Плевенското родилно какво да кажа-аз  нямам оплаквания. Чисто и топло е. Като изключим варианта, че когато родих , на свиждане на родилка, с която бяхме в една стая дойдоха вътре около 15 човека...на порцийки...по 2-3 човека ...и после как да няма вътреболнични инфекции.  Wink
 Всичко май си е до късмет!
 Късмет и на теб!

# 75
Да, и аз не съм фен на това да си плащам за да съм спокойна, но последните няколко дена прочетох какви ли не случки и започнах да си мисля, че ще изневеря на принципите си.
Пределно ми е ясно, че до голяма степен си е късмет това как ще протече раждането. Все още не съм решила. Затова и разпитвам тук Simple Smile

# 76
Аз също съм против плащането при раждане. В крайна сметка всички са се клели да пазят живота. До голяма степен всичко е на късмет. Аз съм доволна от нашето родилно. Лежала съм и в Бургаското и там е ад. Тук е чисто и топло както пише и Атракция. Когато лежах свижданията бяха само извън вратата на отделението. Бебето можеше да се показва само през стъклото на вратата (дори и тогава трябваше разрешение от акушерките). Сега незнам как е, но определено посещение в стаите не се разрешаваше.

# 77
Здравейте, момичета
как успявате събота и неделя да седнете на рс-то Wink. Аз едвам смогвам през почивните дни... Ама и тая седмица ми се случи... все тъжни събития... но няма начин, не може без тях...
ние вече сме по-добре...
Само дето на Деничка всичките й зъбчета (според педи) са напълнали едновременно да излизат и тя е в ужасно настроение (разбираемо)...
Баткото и тази седмица ще си е вкъщи, за да стабилизира...
здр., Еллица Grinning. Какво да ти кажа. По-добре не чети разни лоши работи, а послушай сърцето си Grinning. Аз лично не мога да взема отношение как е по-добре - платено или на късмет, тъй като раждах при приятел. Но мога да споделя за условията в самата клиника - горе-долу бива. Стаите са чисти, с нова дограма, с отделен санитарен възел. Самото родилно също става - залите са чисти и е топло. Абе, за кратко време се издържа. То проблемът е в персонала и по-точно в санитарите и акушерките, но ако не им се връзваш и се въоръжиш с търпение (мокри кърпички и бебешко олио Joy) всичко ще бъде наред. Успех, стискам палци Peace
Хайде, чао и поздрави Grinning

# 78
  • Плевен
Еллица, виж и тук мнения на майки. Аз ходих при Стойков на видеозон и той ми каза, че ще е момиче, обаче не позна.  Когато не са сигурни казват, че е момиче newsm78. Това не значи, че Стойков не е добър лекар.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142843.msg2723663#msg2723663

# 79
Аз пък мога да кажа, че видях с очите си какво беше отношението към 2 жени, които лежаха в предродилна зала, когато раждах и аз. Точно НИКАКВО. Те се мъчеха, плачеха и т.н.

На никого не препоръчвам да ражда без уговорка. За мен това е неоправдан риск! Дори да нямам никакви финансови възможности, заем ще взема, но ще родя при избран от мене лекар. По-добре детето ми да ползва по-евтини памперси след раждането и да му купя най-евтини козметика и дрешки, отколкото да рискувам да стане нещо при самото раждане.

# 80
Аз пък мога да кажа, че видях с очите си какво беше отношението към 2 жени, които лежаха в предродилна зала, когато раждах и аз. Точно НИКАКВО. Те се мъчеха, плачеха и т.н.
Е, и мен ме болеше много,но нито съм плакала или викала,звук не съм издала, както не  бях и плащала. Тези които си плащат не ги ли боли? Или някой ги държи за ръката? Ако става дума за упойка е друг въпрос...

# 81

Божидар поздравява Димана за рождения ден  Tada и си запазва правото като поотраснат да я води на кафе   1dating
Да ви е много здрава, щастлива и усмихната!   
bdbaloni Весел празник!  Tada  dazzler1

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 10:08 от Atrakcia

# 82

Дими, това е нашият подарък за твоя ден-рожден, да си все такава усмихната, да заспиваш от воле и да слушкаш мама Грета и тати Явор...
яяя,чакай, още един подарък....

# 83
  • Плевен
Честит рожден ден на малката Димана. Да радва много мама и тати!

за мама:       за Димана:

# 84
Да, и тези, които си плащати ги боли, но могат да разчитат, че ще им бъде сложена упойка например, докато без уговорка ще видиш упойка през крив макарон. Също така съм сигурна, че уговорката с някой гарантира много по-внимателно следене на родилния процес, отколкото ако просто отидеш ей така, без да знаеш на какъв екип ще попаднеш. Мнението ми по този въпрос е категорично. А който иска да рискува - изборът е негов  Simple Smile

Не споменавам детайли от предродилната зала само защото тук четат и бременни момичета. Но винаги бих препоръчала на всяка бременна жена да не си оставя раждането на случайността. Когато отивате на зъболекар, не търсите ли най-добрия? Дори за фризьор човек се интересува при кого да иде, а какво остава за лекаря, на който поверяваш два живота? Shocked

# 85
ЧЕСТИТ ПЪРВИ РОЖДЕН ДЕН на ДИМАНА!
Расти здрава, весела, игрива.
Стани красива, обаятелна, неповторима!
И нека никога не си отива
твоята звезда щастлива!

Целувки от цялото ни семейство  bouquet

# 86
Ей, че хубави пожелания и подаръци. Благодаря от името на Димана и от мое име.
Да почерпим всички бебета  Misc Baby Bottle, мами  newsm38и татковци  beerпо случай първия рожден ден на нашето слънчице.
Atrakcia, с Божидар щом е, ще я пускам. Но първо трябва да ги запознаем. Ще взема да те спра аз следващия път като ви видя, а не само Фурор да се престрашава за такива "операции"

# 87

Atrakcia, с Божидар щом е, ще я пускам. Но първо трябва да ги запознаем. Ще взема да те спра аз следващия път като ви видя, а не само Фурор да се престрашава за такива "операции"
Това е добре-в сигурни ръце ще е девойката  Wink Ами спирай ме-аз не ви познавам,така че който ме разпознае-да действа  Laughing
 Весел празник ви желая!

# 88
Честито и от мен на Димана сладурана. Все така любопитна, спокойна и ококорена да е и много да ви радва. Надявам се времето през уйкенда да е хубаво и да се засечем някъде. Весел празник!!!

# 89
  • Плевен

Честит първи рожден ден на Димана!!!!Здрава и засмяна!!!!

А за раждането напълно съм съгласна с Тес  Peace

# 90
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ДИМАНА!
ДА РАСТЕ ЗДРАВА И ЩАСТЛИВА ЗА РАДОСТ НА МАМА И ТАТЕ!
[/size][/color][/b]

За раждането - аз раждах първия път без уговорка. От чиста незаинтересованост и немарливост щяха да ме изпуснат. Наложи се после да викат два спешни екипа. Вторият път беше с уговорка и въобще не съжалявам. Ако и първия път бях постъпила така може би нямаше да ми трябват 14 години, за да се реша на второ дете. За съжаление в България все още са много малко хората, които си вършат работата само за заплата.

# 91
Честит първи рожден ден на Дими!!!!!!!!  newsm44 smile3501 newsm18 dazzler1  costumed034 Tada  Party Time  ura  party041 Tada  party002 Gift  Gift newsm67 nbirthday newsm59  bigdance2 Да расте здраво, весело и любознателно дете, да има късмет в живота  Flowers Four Leaf Clover  и да си има скоро братче или сестриче  smile3503

Рдвам се че новия комп пристигна навреме, за РД на ДИми и моите поздрави!!!

# 92
  • Плевен
честита рожденничка и от мен и люси.да ви е жива и здрава и мнооооооого да ви радва. Hug

# 93
Днес времето се очертава да е хубаво. Хайде на разходка. Аз към 1.30 ще бъда по улиците. Преди обяд сигурно няма да мога, че ще водя Димана на консултация.

# 94
Днес времето се очертава да е хубаво. Хайде на разходка. Аз към 1.30 ще бъда по улиците. Преди обяд сигурно няма да мога, че ще водя Димана на консултация.
Този път може и да се засечем-ако ме видиш, ме спри да се запознаем  smile3503 Ние около 13ч ще ходим на консултация при Маринов- УНГ-стягаме се за София. Така,че около 14ч. започваме да метльосваме по улиците  Laughing

# 95
Добро утро.
До майчетата ползващи козметик. Искам да отида на козметик и търся препоръки. Насочила съм се към един салон на "Бяло море". Отзиви?
Къде мога да си направя диагностика на кожата? Да ми кажат какъв тип кожа е, с какво и как да я поддържам?

Ние вече си сложихме първите лампички. Не ги сложих на прозореца а в стаята. Направих ги под формата на коледна елха и Вики много й харесва. Започнах да й плета един шал и се надявам скоро да го свърша.

Сега сядам пред телевизора. Звездев ще готви за децата

# 96
 Здравейте!Тази сутрин се събудих с нечовешко главоболие,та чак сега идвам на себе си.Добре,че мъжът ми е 2 смяна,та гледа Бужи.Заминаваме за София в сряда,червъртък ще го прегледат и в петък ще е сондирането.Понеделник ще му правим пълни изследвания и за целта от 12ч през нощта до някъде сутринта не трябва да яде и пие вода.Тази процедура ще се повтори и преди манипулацията.Как ще се справя ми е много чудно-кърмя го нощем по 3-4 пъти,така си е свикнал.Ох,да минава,че ще се побъркам!
 Мириел,тази козметичка се казва Биляна и е съученичка на моя мъж.Колко е добра-не знам.От него знам,че е кадърна,но не съм ходила никога.
 Времето е отвратително,ще си тъпеем в къщи, а и гледам да го запазя здрав до другия петък.То когато най-се стараеш, не става,но дано имаме късмет!

# 97
  Бързам да драсна два реда, че малкия ей сега ще се събуди. И си се кефя на новия комп - да ни е жив и здрав!  Laughing Пууу, туй да не ти забива на всеки 2-3мин си е направо гъзарска работа!!! Колко пъти седна да напиша нещо и то вземе, че забие, а аз пак съм се оляла в словоизлияния и се ядосам и не пиша пак.
   Miriel аз само хубави неща съм чувала за този салон - на Биляна Лилова, нали? Furor ти нали ходи там на масаж? Колко е масажа? Само съм влизала там преди години и беше много малко като помещение. Дали си е взела помощници, не би могла да смогва да прави кола маска и маска за лице едновременно нали?? хихихи, ами ако вземе да обърка смесите нещо  Rolling Eyes  Sick Miriel като намериш добър козметик сподели опит, че аз да си призная на такова нещо не съм ходила още, не че ми е перфектна кожата де!
  А я да питам аз за фризьор който прави хубави кичури?????? Правила съм си 2 пъти при една и съща но в Бургас и дадох тогава 40лв. Тук как вървят цените, питам за кичури с фолио, не с шапка.
  А днес както е тръгнало ще си издивяваме вкъщи - май не е за излизане. Шъ вали ли, нема ли да вали???  newsm78  newsm78  newsm78 Пък иначе не е студено.

# 98
  Атракция не се побърквай за това ти е главоболието!!! Ще видиш, че всичко е мине ОК!!! Знам че не може да не го мислиш, но се опитай да мислиш позитивно, много е важно. Късмет ви желая, всичко да мине бързо и безпроблемно!!!  Praynig Peace
  Аз пък се поуспокоих, че не съм единствената мама, която кърми повече от веднъж нощем! От две нощи съм се заела /пак!/ да го наливам с вода и да го отказвам, поне от това в 1.30, но не ми минава номера, разревавам го и пак си го накърмям. Мами, които от 1я месец са махнали нощното хранене само ме одумват, ама какво да правя като то си е свикнало - е, сигурно не съм от най-перфектните майки, имаме си лоши навици - и биба си смучем и ядем 2 пъти нощем! То не стига че само вечерното и нощните кърмения ни останаха, ми сега ако ги махна какво ще остане?

# 99
  • Плевен
Шнолка, мога да ти препоръчам моята фризьорка, работи до гарата. Освен това е и професионален гримьор - винаги, когато съм била при нея не мога да се позная. Но има един недостатък - жената е по майчинство и работи само в събота с предварително записване. Кичури прави само с фолио и цената е не повече от 20лв.

# 100
Здравейте майчета от плевен!Аз също съм от плевен и имам един звяр на 11 месеца.От сторгозия съм и се надявам да ми позволите да се включа в темата Ви.Предварително ви благодаря

# 101
Добре дошла,Кобра! Май само аз вися  пред компа и се включвам най-редовно  Wink

# 102
  • Плевен
Добре дошла при нас, Кобра.
Атракция мина ли ти главоболието? Успокой се, манипулацията не е толкова страшна. Но колкото и да ти говорим ти си притеснена и това е разбираемо. Горе главата и всичко ще е ОК.
Не стоиш само ти пред компа, аз от работа постоянно съм в интернет и от време на време, когато почивам (май честичко го правя) ви навестявам, значи сега пак съм в почивка  Joy. Голяма краста е този форум, много се нервя, когато сървъра е претоварен, обаче в това време какво да прави човек в къщи, като не става за разходки, така ще е цяла зима. Хайде чао, малко да поработя, че толкова задачи ме чакат  newsm78.

# 103
  • София
Здравейте майчета от Плевен.
Не мога да Ви опиша колко съм щастлива че Ви открих и много се надявам да ми помогнете със съвет.Нека да ви се представя аз по принцип съм плевенчанка но живея в София, бременна съм в осми месец и се налага поради лични причини да се върна отново да живея известно време в Плевен както и да родя там. Проблема ми е че не познавам нито един доктор нито знам към кой да се насоча.Тук в София е практика да имаш уговорка с лекар които следи цялата ти бременност и раждането и на който плащаш доста тлъста сума за това. Аз също имах но след като се оказа че ще раждам в Плевен  доста се уплаших именно от това че никой не познавам там. Моля ви насочете ме към някой специалист. Аз успях да намеря една докторка забравих и името която обаче била против епидуралните упойки а аз държа на такава. Тук в София е практика да ти поставят ако си платиш естествено дано и в Плевен е така. Просто така съм се шашнала че незнам какво да правя.

# 104
ДОБРЕ ДОШЛИ НА НОВИТЕ МАМИ!
 bouquet  bouquet  bouquet
Винаги се радваме като към нас се включват нови попълнения.
За лекар в Плевен. Една моя приятелка ражда при Стойков. За него съм чувала добри отзиви и със сигурност е за упойките. Пенков е също млад лекар и с добра репутация.

# 105
Фурор не се опитвай да махнеш нощното хранене като даваш вода. Пробвала съм, но си правех двойна работа - вода, тя реве и отново на цица. Мислех си че изобщо скоро няма да се откажем, но не е така. Детето се събужда от много пречини - може да е гладно, да е навик, да е жадно. Упорито до 1 година и малко след това давах вечер само кърма, но тя не й стигаше и трябваше да направя нещо. След това предложих кисело мляко и след това за заспиване - кърма. Започна да се засища и ето - вече от 2 месеца (пу-пу-пу) не се събуждаме за да яде. Не е гладна, и когато й предложа водичка тя пие малко и заспива, понякога се буди от зъби, но определено не от глад. Много малко я кърмя, но за мое учудване все още имам.

Ще се обадя на тази козметичка и мисля другата седмица да се почерпя с едно ходене при нея. Признавам, че съм доста нехайна към кожата си, но вече наближавам 30-те Crazy и е време да се погрижа за нея.

Вие почнахте ли с украсата. Вече писах, че съм с лампички. Магазините още не са в предколедна треска. В близките дни искам да си взема цифров апарат, но много се чудя да не би да изчакам Коледните намаления.  Thinking Изобщо дали намаленията ще бъдат истински намаления и да зи заслужават чакането newsm78

# 106
Мириел,имаш предвид Шнолка,тя питаше за нощното хранене,,,,а аз отдавна съм се отказала да я отучва, всъщност никога не съм искала да я отучвам, дори сега,когато е на АМ,ставам да й правя...

# 107
Моля ви насочете ме към някой специалист.
Добре дошла и на теб!
 Ще подкрепя Гретхен-За Стойков и аз знам,че е добър специалист. Иначе моята бременност я следеше доц. Божинова. Много лекари-много мнения!

# 108
а пък мен ме израждаше Калин Поповски

# 109
  • Плевен
Калин Поповски е много добър лекар, една крачка пред останалите, като изключим д-р Пандурски (лека му пръст), но доколкото знам се е отдал повече на политиката.
Стойков - също известен гинеколог в града ни - след като преглеждаше пациентите на  д-р Пандурски, значи е добър. Само веднъж съм ходила при него  на видеозон по случайност, защото заместваше временно Пандурски.

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 09:11 от valja

# 110
Е,аз и за Поповски съм чувала само добри неща.Щях да се записвам при него на консултация, на частно в кабинета му, но тогава беше отпуска.Та понеже сестра ми познава Божинова, отидох при нея.Тя по принцип завежда "Патологична бременност", но аз слава Богу нямах никакви проблеми.  А за Пандурски (лека му пръст) нямам думи-страхотен лекар и професионалист.Много ми е помогнал.

# 111
Хайде днес пак да ви почерпя .  Misc Baby Bottle Misc Baby Bottle  party023  cook beer beer3 beer2 cheers Wine Glass За всекиго по нещо.
Днес моята половинка и баща на Димана има РД.
Миналата година точно на този ден ни изписаха от родилния дом и празнувахме и за бебето, и за тати.

# 112
Да ви е честито всичко,което празнувате! Да сте живи и здрави всички!
 Tada   ura  Tada

# 113
Честит Рожден ден на Явор!!!   Gift  party023 newsm59 Да слушка мама и малката Димана!!!  smile3503 dazzler1  food002 newsm71 smile3560

# 114
  • Плевен
Честит рожден ден та таткото на Димана! Все хубави празници, а и още идват, във вашата къща ще бъде един безкраен купон. nbirthday

# 115
  • Плевен
Честит рожденник на Грета!Да ти е жив и здрав и много да се обичате!!!

# 116
  • София
Благодаря много на всички ви за ценната информация. Още като стъпя в Плевен ще се постарая да им открия частните кабинети, ако имате някакви тяхни кординати пишете.

# 117
ехоо,смених си и аз ника - Драго така ми вика на галено - Пешинка, или Пеше Sunglasses

# 118
малко снимки от РД на Димана. Оказва се, че имаме повече видеоматериал, отколкото снимки.

Пешенкачестит ти нов ник.

# 119
 Гретхен,много сладки снимки. Димана е неотразима с този дънков сукман Simple Smile Това ме подсеща,че трябва да допълня албума на Божидарко в снимка.бг  Wink

# 120
Хей,никой ли не е на линия през уикенда ?  Wink  Какво правите-на почивка ли сте ? Днес май ще се разхождаме, не  вали,няма мъгла...
 Хайде, лек ви ден!

# 121
  • У дома
Ех, че интересно. Чрез вас се доближавам до родния град, отдавна не съм се прибирала. Така ми домиля...

# 122
Здр, момичета Grinning
цяло чудо е, че през почивните дни сядам пред рс-то Joy
Ние вече оздравяхме. Батито ходи на градина, Деничка страда тихо от зъборастеж.
А аз нямам търпение да дойде другата събота, когато официално ще украсяваме къщата за коледните празници. Мммм, това ми е любимият момент.
Захладня времето и все по-трудно се навивам да сляза до центъра, та да се видя с вас... Blush
Поздрави Grinning

# 123
ааами аз пък гости имам още от сряда и четвъртък - майката на Драго, свекито,де, уф,едвам изтраях, а в петък и моите родители довтасаха, но с тях ми е хубаво.....баща ми днес си тръгна, а пък майка ми ще остане още няколко дни,че е отпуска и сигурно чак другата година ще се видим с нея.....сега тя изведе Радост на разходка,аз малко да си почина, да подремна и ей ме на - курдисах се пред компа...... Whistling
Хот мама Hug
Димито е такава сладуранка на снимките, и тортата си я биваше,хехехехе

# 124
Мацки,извинете ме за некомпетентността относно Плевенските квартали  Embarassed ,но имам въпросче-Къде се намира "Войводите"?Кой квартал наричат така и къде точно се намира? Четем си тук един вестник с обяви и не знам къде се намира...
 Благодаря!

# 125
  • Плевен
Мацки,извинете ме за некомпетентността относно Плевенските квартали  Embarassed ,но имам въпросче-Къде се намира "Войводите"?Кой квартал наричат така и къде точно се намира? Четем си тук един вестник с обяви и не знам къде се намира...
 Благодаря!

Лелеее, 30 години съм в този град и изобщо не знам за такъв квартал  Shocked И за мен ще е интересно да разбера  newsm78

# 126
Воеводите е където живее Валенцето, това е квартал Мара Денчева се сещате къде е, нали, Китайската стена? ориентирахте се, нали, ами тук някъде наоколо има едно гробище ( и аз не знам точно къде е),та там има едни улици, които носят имена на воеводи.....абе близко е до вкъщи, някъде над нас се намира, то май и Дейзи-джи живее там.....над старата печатница, която е към КАйлъка

# 127
аз исках да ви се изфукам, че снощи бяхме на кино - Скорсизе/Скорсезе, ей все не знам с и или с е е, това като Обици,дали е с е или с и, дикс - hahaha "ебеци" Joy

# 128
Лелеее, 30 години съм в този град и изобщо не знам за такъв квартал  Shocked И за мен ще е интересно да разбера  newsm78
Ами и ние така с мъжа ми  Wink Аз предположих,че е някъде около Кайлъка-юг, ама не било... Горе-долу ми се поизясни. То аз около 20 години си живях на "Шипка", ама за тоя квартал не бях чувала. Мерси, пешинка  Hug   И къде бяхте на кино-май само "Галактиката" остана...  А пък аз не съм ходила, откакто даваха "Титаник"... леле, колко отдавна  ooooh!

# 129
Atrakcia, ами то след "Воеводите" е "Мара Денчева - юг" или сега кв. "Кайлъка". Но "Воеводите не са квартал, а няколко улици с имена на воеводи.
Ех, ако една строителна фирма не ни беше завлекла, сега щях да имам много хубав апартамент там.
Искаааааааааааааааааааам и аз на кино, и на театър, и на други културни и не толкова културни мероприятия.

# 130
  • Плевен
Добро утро на всички и успешна седмица. Като за начало ще ви кажа за една далаверка, ама само днес. Купете си вестник "Стандарт" (днешен брой) само за 50ст и получавате вестник+енциклопедия. Енциклопедията (Britannica) не е лоша като за без пари, на децата ще им бъде интересно. Чудно, следващия път (всяка сряда ще има енциклопедия) колко ли ще струва newsm78, не вярвам цената да остане такава. Един познат каза, че ги давали само на познати (вадели ги под масата за свои) Shocked. Е, на мен ми дадоха вестника по нормалния  начин.

# 131
Здравейте, момичета
аз живая на "Войводите"
това е квартал, чиито улички носят имена на войводи. Част от кв. Мара Денчева е. В този район се намира и оздравителната детска градина (ако това е някакъв ориентир).
Днес гледах по бТВ-то за тази енциклопедия на Британика. Детски вариант е, има големи снимки. Щяло да има 17 книжки на различна тематика. Върви с вестник Стандарт (безплатно към вестника). То нали напоследък стана модерно към вестника да има и още нещо (я филм, я книга) Wink Grinning.
Момичета, наближава Коледа, искате ли да си спретнем една Коледна (по-точно околоколедна) среща?
Хайде чао и поздрави

# 132
Аз съм за среща.
А не може ли направо едно детско предколедно парти. Ще си запазим места някъде, може и някакви дребни подаръци да им купим.
Хайде, давайте идеи!