секрет от зърната на гърдите

  • 1 834
  • 32
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 223
момичета, здравейте!

Във 21 седмица съм и миналата вечер ми изтече някакъв секрет /като вода/ от гърдите. Спомням си, че бях чела, 4е гърдите се подготвят за кърменето по този начин и това не е повод за притеснение, но все пак ако може да прочета и вашето мнение относно това дали е нормално или не? мерси:)

# 1
  • Мнения: 3 334
коластра е това Peace.Не се притеснявай!

# 2
  • Мнения: 2 381
Напълно нормално, това е коластрата Hug

# 3
  • Мнения: 684
Да, нормално е. Преди мислех, че по-късно се случва, но и при мен започна около 20 седмица. А сега даже някоя сутрин ако няма петна по тениската се притеснявам да не е свършила коластрата  hahaha

# 4
  • Мнения: 1 986
 На мен не ми се е случвало,но както са ти казали момичетата по-горе-нормално е,не се притеснявай Peace

# 5
  • Мнения: 1 243
Коластра е  Peace ,но при мен не изтича в смисъл такъв че не ми се появяват петна или пък да ми мокри това нормално ли е  newsm78 , само като си стисна зърната тогава излиза хем едно воднисто и към него има един жълтиникав цвят Heart Eyes



# 6
  • Мнения: 5 391
Това е преколастра, напълно нормално да изтича Peace

# 7
  • Мнения: 14
Аз имах от 4 месец.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
В деня, в който си направих тест за бременност - 10 дена след закъснението на цикъла, от едната ми гърда изтичаше коластра. Споко, нормално е.

# 9
  • Мнения: 983
Сега чувам за такова течение...Аз съм в 26-та седмица и не съм забелязала  такова нещо  Sad Това нормално ли е?

# 10
  • Мнения: 1 117
Нормално е !
Това е коластра - при някои майки теква по-рано , при други /както при мен / като се роди бебо Wink

# 11
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Нормално е, не се притеснявай!

# 12
  • Мнения: 8 917
Коластра Wink Гълдите ти се подготвят за бебчето Hug

# 13
  • Мнения: 6 461
Нормално е. Peace

# 14
  • Мнения: 6 164
И е сладко нали! Wink Laughing Коластра! Peace

# 15
  • Мнения: 2 197
Сега чувам за такова течение...Аз съм в 26-та седмица и не съм забелязала  такова нещо  Sad Това нормално ли е?
И това е нормално и другото също. При всяка майка е възможно да дойде още в началото на бременността или чак след раждането. Няма повод за притеснение.

# 16
  • Мнения: 260
И при мен е така.Нормално е Peace

# 17
  • Мнения: 3 478
На мен не ми се е случвало,но както са ти казали момичетата по-горе-нормално е,не се притеснявай Peace

 Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 183
При мен пък няма коластра,това означавали,че после кърмата ще е малко?

# 19
  • Мнения: 5 362
На мен не ми се е случвало,но както са ти казали момичетата по-горе-нормално е,не се притеснявай Peace

# 20
  • в стаята
  • Мнения: 469
И при мен се появи доста рано. Нормално е не се притеснявай! Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 480
При мен пък няма коластра,това означавали,че после кърмата ще е малко?

В никакъв случай не означава, че ще е малко. На мен ми тръгна след като родих, а още се кърмиме.

# 22
  • Мнения: 5 669
При мен пък няма коластра,това означавали,че после кърмата ще е малко?

В никакъв случай не означава, че ще е малко. На мен ми тръгна след като родих, а още се кърмиме.
FlutterНе се притеснявай. При всекиго е различно. При мен например ми тръгна още като бях петия месец до края на бремеността. Аз бях спокойна че ще имам кърма, но уви родих и дотам - кърма не тръгна. Което не означава, че изтича по време на бремеността. Явно си е до организъм. Party

# 23
  • Мнения: 113
Аз също нямах коластра докато бях бременна,но пък затова пък сега се кърмим и дано така да продължава по-дълго време Simple SmileЗапази спокойствие и си припомни всичко важно за добра лактация Peace

# 24
  • Мнения: 864
Не се притесняваи ТОВА Е КОЛАСТРА!

# 25
  • Мнения: 574
Напълно нормално, това е коластрата Hug
аз имах доста по късно,но всеки организъм е различен!

# 26
  • Мнения: 223
мерси на всички мами за отговорите Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 768
и аЗ от скоро zабеляzах,4е имам коластра.Много рядко,но ве4е няколко пъти ми се слу4ва.. Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 2 493
И аз да кажа- да коластра е, но те съветвам да влезеш в Подфорума за Кърмене. Там има Библиотека с много полезна информация за кърменето. Може да прочетеш информация за коластрата, подготовка за кърмене, кърмене, проблеми и т.н...

# 29
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Още от началото на 6-я месец всяка сутрин се събуждах с петна по тениските.

# 30
  • София
  • Мнения: 1 845
Коластра, не се притеснявай. С Али ми текна и то доста обилно от доста раничко. Понякога даже си слагах и памучени кръгчета в сутиена/ от тези за махане на грима/. Към настоящия момент не ми се  е появила още.

# 31
  • Мнения: 161
това е коластра,имам я от 21-та седмица.използвам  подплънки за кърмачки(тънки кръгчета от памук,продават се в аптеките),много са удобни.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Коластра е мила! Не при всички я има!

Общи условия

Активация на акаунт