Въпросчета за климатици Мидеа

  • 25 081
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 209
в смисъл?- не съм сигурна 4е разбрах добре. двата климатика отопляват 2 стаи по 20 кв, с проблизително еднаква мощност са , със сходна консумация.
външните тела висят на конзола под прозорците. монтирани са по еднакъв на4ин. моля те поясни, 4е съм боса по темата.

# 16
  • Мнения: 3 537
и ние сме с такъв и съм много доволна за сега. Peace

# 17
  • Мнения: 9 095
мисълта ми беше, че ако е на открито едното външно тяло може и да замръзва по тази причина, ама щом и двете са на открито, да не би да е от тези тапи и тампони, дето ги обсъждаме, защото те май ако се махнат, ама незнам кое от двете, и няма да замръзва, ама ще питам пак милото

# 18
По добре се насочете към нещо по качествено като тошиба нямат такива проблеми.Ето една поща кадето можем да ви отговорим на вапросите относно климатичната техника.       daric_clima@mail.bg. Simple Smile

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
конверторни климатици.

такова понятие НЯМА.


Към авторката на темата:
Модела на Мидеа-та какъв е?

Тапи на стойките изискват само най-"дървените" машини. Останалите ги имат директно на компресора.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Модела не го знам, мъжа ми е по тая част  Blush. Но си купихме Мидея в крайна сметка. Доволна съм, малко е шумен (пука вътрешното тяло от време на време), но поне сметките за ток намаляха и топли много повече от радиатора.
Не сме слагали тапи и без тях се държи добре  Peace.

# 21
  • Мнения: 9 095
според мен сте направили много добър избор, да ви е честит Peace

# 22
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
само ми препиши буквите и цифрите от лепенката на вътр. тяло, Tedulina!
Аз се сещам за кой модел говориш, но искам да го потвърдиш Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 576
само ми препиши буквите и цифрите от лепенката на вътр. тяло, Tedulina!
Аз се сещам за кой модел говориш, но искам да го потвърдиш Wink
MSF-12HR

Какво ще кажеш, добър ли е избора?

# 24
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
мда.
Знаех си, че е МСФ... с йонизатора.

От евтиния вариант клими, това е най-доброто решение, в съответствие качество/цена.
Ще имате 3г. гаранция, ако ежегодно викате сервиз за гаранционна профилактика. Не го забравяй.

... добре, че не сте купили инверторна Мидеа  Wink

# 25
  • Мнения: 9 095
къде ги четете тия модели да видя и нашия newsm78

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 576
къде ги четете тия модели да видя и нашия newsm78
Има лепенка на самото вътрешно тяло от дясната страна (не е на лицевата част). Най-отгоре пише модела.

# 27
  • Мнения: 9 095
ще търся Crazy

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 576
мда.
Знаех си, че е МСФ... с йонизатора.

От евтиния вариант клими, това е най-доброто решение, в съответствие качество/цена.
Ще имате 3г. гаранция, ако ежегодно викате сервиз за гаранционна профилактика. Не го забравяй.

... добре, че не сте купили инверторна Мидеа  Wink
Да за гаранцията смятаме да се възползваме Simple Smile.
А защо инверторната не е добра? Че аз малко съжалявах след това, че не сме взели такъв.

# 29
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Tedulina, имат разни проблеми... не са така качествени, като спилит-овете и малко се сродяваш с хората, дето са ви я монтирали Wink

Общи условия

Активация на акаунт