Въпросчета за климатици Мидеа

  • 25 082
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 095
Tedulina, имат разни проблеми... не са така качествени, като спилит-овете и малко се сродяваш с хората, дето са ви я монтирали Wink

 Joy Joy Joy

# 31
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Вкъщи имаме Мидея и LG. Мидеята върши по-добра работа и е по-безшумен.

# 32
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
елЖито си е дръвче Wink
Няма какво да говорим  Whistling

# 33
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
елЖито си е дръвче Wink
Няма какво да говорим  Whistling
Трябваше да те питам преди 5-6 години, ама тогава много ги хвалеха.

# 34
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
е, те и доста са се изменили нещата по отношение на клими, фреони, дизайни и т.н.
Нищо, не се ядосвай. След време ще си купите други Wink

# 35
  • Мнения: 545
Я и аз да питам нещо. Колко често почиствате (измивате) филтрите на вътрешното тяло? Моят мъж ги сваля и мие 2-3 пъти в годината. Освен това, сега при последното сваляне реши, че трябва да махне едни правоъгълни филтри, които са закрепени на мрежестите. Според него нямало слисъл от тях. Аз му викам - "Щом хората са ги сложили, значи трябват, иначе защо ще ги слагат?", а той: "През тях не минавал въздуха, дето се издухва в стаята, а този, който се поема от горе, за затопляне, и мрежата била достатъчна."
Та, за какво са тези филтри (единият е вълнообразно нагънат, книжен, подобен на тези в автомобилите, другият е малко по-различен, но пак книжен). И дали не трябва да се сменят периодично с нови?

# 36
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Поне веднъж месечно мием филтрите, които са като мрежички, а профилактика веднъж годишно.

# 37
  • Мнения: 9 095
моя мъж откакто ги е сложил не ги е мил, ама сега ги измихме, говоря ви за няколко години, мале въздуха се смени в стаята Peace

# 38
  • Мнения: 1
Здравейте! Купихме си климатик Мидея но след преместването ни в друго жилище вече не работи така добре. Много често взе да изключва и да свети червения диод на вътрешното тяло. Може ли някой да ми даде съвет какво да правя?

# 39
  • Мнения: 5 178
Теди, и ние сме с ето този http://www.termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=84
не от тази фирма разбира се
Вие от къде взехте вашия. Нашия е от Еко Комфорта, търсихме продавач и сервиз да са едно. Надявам се да държи, на нас ни трябва само за прехода, иначе имаме парно ( камина с водна риза) и сме в очакване на газификацията, че пустия му бойлер до никъде не стига

# 40
  • Мнения: 59
нашият е Мидея ,купихме го втора употреба и пак си работи безотказно

# 41
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Теди, и ние сме с ето този http://www.termo-klima.com/bul/full_info.php?recid=84
не от тази фирма разбира се
Вие от къде взехте вашия. Нашия е от Еко Комфорта, търсихме продавач и сервиз да са едно. Надявам се да държи, на нас ни трябва само за прехода, иначе имаме парно ( камина с водна риза) и сме в очакване на газификацията, че пустия му бойлер до никъде не стига
Купихме го от една фирма зад "Формулата" и сервиз предлагат.
Има 3 години гаранция, ако му правят профилактика всяка година. Даже скоро трябва да ги извикаме да го нагледат Simple Smile.

# 42
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Здравейте! Купихме си климатик Мидея но след преместването ни в друго жилище вече не работи така добре. Много често взе да изключва и да свети червения диод на вътрешното тяло. Може ли някой да ми даде съвет какво да правя?

не му е направен качествен демонтаж и явно после и монтаж. Климатикът си е изпуснал част от фреона и сега е за дозареждане. Ако си в София ми пиши ЛС, да ти дам тел. за връзка  Simple Smile

# 43
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
И ние миналата зима сложихме два климатика Мидеа,и много съм доволна от тях.Не съжалявам за избора. Peace

# 44
  • Мнения: 157
В момента като съотношение цена-качество са най-добрите.

Общи условия

Активация на акаунт