Красива шия

  • 662
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 528
Сигурна съм, че повечето от нас полагат постоянни грижи за кожата на лицето, за косата и ръцете.  Интересно ми е как се грижите за шията и деколтето.
Лично аз не правя нищо специално за тази част от тялото си Embarassed, а не е тайна, че там годинките най-много си личат...

# 1
  • Мнения: 416
Мажа с крема за лице задължително.

# 2
  • Мнения: 372
И аз си слагам от крема за лице, както и от маските.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 621
И аз мажа с крема и маските за лице. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 986
 Да,често пренебрегваме тази част от тялото ThinkingДа си призная,че и аз не полагам някакви специални грижи Embarassed,освен обтриване вечер с тоал.мляко и тоник.

# 5
  • София
  • Мнения: 35 811
Мажа с крем - но друг, не този за лице. По обикновен, по-мазен или хидратиращ.
Тази голяма повърхност ми използва крема за отрицателно време  Wink

# 6
  • Мнения: 1 254
Хайде и аз да ви предложа нещо - да ви разнообразя третирането. А и процедурата е даже релаксираща, а ефектът -   bouquet

Кожата на шията и около очите лесно издава възрастта, защото тези кожни "участъци" са лишени от мастни жлези, а около очите и от потни и така бариерата за нивата на хидратация е по-ниска.
Маслата се отразяват много благотворно на шия и деколте, но добрата процедура е ето такава:

След баня. Трябва ви хубаво натурално масло като подходящи за случая са Пшеничен зародиш, Бадемово, Гроздови семки, Сусамово (може да се смесват тези 4-те), също Макадамия, Авокадо!, Карите (Шеа) за любителите на екзотиката Wink А ако не сте бременни, кърмачки или алергични към етерични масла, ето тези добри хора - http://www.nadena-bg.com/blendingsbg.html са създали Масло против бръчки по лицето, шията и деколтето.
Намазвате шията и деколтето с маслото или сместа, която сте си избрали, лягате удобно и покривате намазаната кожа с хавлиена кърпа, която преди това е била залята със сгорещена вода и добре изцедена - пара да се вдига! без риск да се изгорите. Полагате хавлията и релаксирате - 10-15-20-25 мин.... Колкото ви е приятно и колкото можете да си позволите. Wink


Желая ви  bouquet кожа!

# 7
  • Мнения: 1 986
  Благодаря,Веси,за хубавата и полезна рецепта  bouquet А маслата на Икаров стават ли,знам,че има бадемово,пшенично.... newsm78

# 8
  • Мнения: 528
Vesi, благодаря за интересното предложение Simple Smile
определено мисля да пробвам Peace

# 9
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
И аз мажа с крема и маските за лице. Simple Smile

 Peace

# 10
 Peace всяка вечер с крем задължително

# 11
  • Мнения: 1 254
  Благодаря,Веси,за хубавата и полезна рецепта  bouquet А маслата на Икаров стават ли,знам,че има бадемово,пшенично.... newsm78

оооо, да, определено! А и при тях гарантираме за качеството! Wink
Надена имат повечко масла също.... Добре е  Simple Smile

Vesi, благодаря за интересното предложение Simple Smile
определено мисля да пробвам Peace

ще се пристрастиш!  Wink  Peace


  bouquet кожа!

# 12
  • Мнения: 1 424
Нищо по-специално, каквото слагам на лицето това и на нея  Peace

# 13
  • Мнения: 1 316
Аз лично не пропускам и тази част, защото знам, че там кожата е много тънка и чувствителна. Обикновено след почистване на лицето, почиствам и шията, а после с хубав крем за лице правя лек масаж. Според мен има ефект, но трябва постоянство Peace

# 14
  • Мнения: 9 095
Веси много са ти ценни съветите  bouquet, иначе и аз каквото мажа на лицето- почистващи, кремове и само ексфолирам без маска Blush, а за деколтето си купувам от предназначените кремчета Peace

Общи условия

Активация на акаунт