За възглавницата

  • 2 722
  • 35
  •   1
Отговори
# 30
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Самуил спеше с малки бебешки възглавнички, но преди година си поиска по-дебела. Обиколих сума ти магазини за възглавници, всички бяха твърде големи. В крайна сметка в един (на "Стамболийски") ми предложиха някаква странна възглавница за възрастни, среден размер, плоска, с ципче. Ама за какво точно беше, не си спомням. Някаква ергономична или не знам каква си, но е много удобна.  Peace

# 31
  • Мнения: 702
Все още спи без възглавница.

# 32
  • Мнения: 364
спи най-често без възглавница... и да й сложа, тя се върти толкова много докато спи, че рядко я улучва  Grinning

# 33
  • Мнения: 3 360
Все още спи без възглавница

# 34
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Възглавница - само при задна хрема с големина според хремата.
Имаме декоративни и за хрема възглавници.

Може ли някой да ми даде линк за темата, където е описано защо е вредно спането по корем и с дупето нагоре - като охлювче?
Ще се радвам да науча, че все така спеше детко до 1г.


# 35
  • Мнения: 2 622
Направо се втрисам,четейки колко било вредно спането по корем!!!Не че не съм го чувала досега,но...как да накарам бебе на 8м.да заспи в друга позиция??!!От първия месец спи само по корем.Естествено,аз й "предложих"тази поза,защото само това облекчаваше зверските колики.Едва отскоро навънка в количката взе да заспива по гръб,а в къщи аз я обръщам.
По темата за възглавницата-голямата спи на огромна плюшена мечка вместо възглавница,а малката категорично я отказва.

Общи условия

Активация на акаунт