Раждане в болница Вита?

  • 870
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 486
Има още много време, но се притеснявам и искам да попитам.Някой раждал ли е в многопрофилна болница Вита?Моля ви споделете опит и мнение.И трябва ли да съм на женска консултация там?Ако не колко преди термина трябва да се прехвърля при тях?Благодаря на всички

# 1
За там спецялно имам противоречиво мнение... не съм раждала още, но съм ходила там на консултация веднъж, иначе две мои приятелки бяха там при доктор Кълвачева и са много доволни от нея, аз пък бях на преглед при д-р Краснодар Хаджиев, тогава не знам защо бях решила, че е много некомпетентен и го смених, но сега си връщам думите назад. Въпреки всичко не съжалявам (все още  Wink ) за това, че избрах друга болница. Успех  Peace

П.С. А за Ж.К., според мен е най - добре където ще раждаш там и да си на консултация...

Последна редакция: ср, 15 ное 2006, 15:49 от Dalia*

# 2
  • Мнения: 1 925
Аз ходя там на консултация при др. Краснодар Хаджиев и съм страшно доволна - невероятно отзивчив и компетенетен лекар. И аз мисля да разждам там и се надвам някоя мама, която е раждала да се включи в коментар.   Hug

# 3
  • Мнения: 192
И аз си следя бременността при Хаджиев, днес огледах и родилното отделение. От самото отделение съм доволна - чисто, спретнато, самостоятелни стаи и санитарни възли /като хотел/. Цареше абсолютно спокойствие - една майка и едно бебе. Тишина. Стаите просторни, светли. Храната от О`Шипка  Grinning

Това което ме притеснява обаче е, че нямат условия за гледане на недоносени бебета и нямат педиатри, а педиатрите идват от
Шейново 2 пъти дневно. Аз имам основание да се притеснявам, затова го споменавам.

Инак, ако се очертае едно нормално раждане близо до термина, бих родила там. Имам толкова лоши спомени от престоя си в болницата, битовите условия и отношението на персонала при първото ми раждане, че с удоволствие бих се почувствала човек във Вита.

# 4
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Аз днес ходих там на екограф - при д-р Илиева (гинеколожката, при която ходя в държавната поликниника стриктно си спазва отпуснатите 3 пъти от здравнта каса, а мен това не ме удовлетворява). Невероятна жена - такова отношение съм виждала само по филмите! Гледаше бебето ми на екографа и му се радваше като на свое дете!!!!!!!!!!!!! Просто съм възхитена .... Чак мъжа ми после ме пита - "абе колко струва тука раждането?", но като му споменах цифрата .....
Това е само, което мога да кажа ....засега Simple Smile

# 5
  • Мнения: 2 388
Аз съм чувала страхотни неща за Кълвачева и за условията горе в отделението. Обаче не знам дали имат денонощни екипи на разположение. Някой знае ли?
А за какви цифри става дума, ако не е тайна

Поздрави

# 6
  • София
  • Мнения: 67
Аз съм раждала във Вита и съм доволна.
Е имаше някой изключения, (някой акушерки си криеха натуралните сокове, които бяха за нас и едната ми обесняваше как не трябва да пия  #Crazy), но иначе всичко беше добре!
Второто пак там бих родила.
Успех!   bouquet

# 7
  • Мнения: 9 895
раждах там при Кълвачева. Само добри неща мога да кажа. цените са 1500 за нормално и 1800 за секцио, после ако си здравноосигурена, касата връща 360 лв.
По спомени отпреди година дененощно наблюдение има само от акушерките. Лекарите минават сутрин, по обяд - когато могат. Кълвачева отскачаше между прегледите в кабинета си да преглежда и мен, а и се заседяваше да си говорим за бебето, за  кърмене или нещо друго. Поддържат кърменето във вита, това също е добре, и всички ми помагаха кърмата да тръгне.

Да, и условията са чудесни, и се чувстваш като на почивка, аз не исках да си тръгвам.

Общи условия

Активация на акаунт