Мръсна София и разходките

  • 696
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 915
Вчера казали по телевизията, че покрай боклуците и топлото време, вирусите летели във въздуха като за световно  #Onfire
Не ми се иска да пропускам разходка и мисля да минавам скоростно по улиците, докато стигна до заветния парк /"Гео Милев"/. Все още не съм решена твърдо, обаче...

Вие ще си спестите ли излизането заради мръсотията навън?

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Цитат на: Free Soul
Вчера казали по телевизията, че покрай боклуците и топлото време, вирусите летели във въздуха като за световно  #Onfire
Не ми се иска да пропускам разходка и мисля да минавам скоростно по улиците, докато стигна до заветния парк /"Гео Милев"/. Все още не съм решена твърдо, обаче...

Вие ще си спестите ли излизането заради мръсотията навън?

мани -  мани страшна мръсотия. Вчера изведох Ади на разходка за 2 часа. Днес мисля пак да го изведа за малко

# 2
  • Мнения: 2 258
Ние добре,че сме извън на няколко км от София,та мръсотията не ни е стигнала....Вчера като излизах по центъра се хванах за главата....Парковете са спасението.И аз мислех да ходя до парка на Гео Милев днес,но се отказах....

# 3
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Free Soul
Вие ще си спестите ли излизането заради мръсотията навън?



Категорично "НЕ".

# 4
  • Мнения: 4 965
Онзи ден гледах едно предаване, в което обясняваха, че било добре да се ограничи излизането на децата, защото има опасност от епидемия от Хепатит А и вече 2 дни не съм извеждала шушите, а днес също ще си спестим излизането. Дано бързо се реши проблемът, но не ми се вярва - още преди 2 години, когато работех в МОСВ, се говореше за два инсинератора, а все още нито един не е готов  ooooh! ...

# 5
  • Мнения: 18 542
Ние си излизаме. Няма начин на това хубаво време да си стоим вкъщи. В интерес на истината площадката на която ходим е с почистени кошчета  Shocked

# 6
  • Мнения: 3 932
Ние се въздържаме не само зарадиу мръсотията, а и заради многото вируси, през седмицата се каляваме на терасата, а през уикенда някъде из планината или в парк.

# 7
  • Мнения: 2 807
Ние си излизаме - то на това време си е грехота да не изведеш детенце.

# 8
  • Мнения: 3 479
Излизаме обаче за по-малко време и то в една градинка дето долу-горе е прилично чисто.

# 9
  • Мнения: 3 200
Няма оправия в тая държава и това е, сега пък това. И ние излизаме, какво да правим, да се затворим ли? Миналата седмица беше вирус убиец, тази седмица боклуци, какво ли ще е другата седмица!? Twisted Evil

# 10
  • Мнения: 1 512
Ние пропуснахме днес разходката, защото беше смрад и дим, освен мъглата, дето си виси от сутринта Twisted Evil Ентусиасти някакви палят боклука в кофите  Twisted Evil  Twisted Evil  Twisted Evil
Аз прозореца не мога да си отворя да влезе въздух, какво остава да изляза? Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 4 915
Е, и ние не излязохме. Не толкова заради боклуците /бях си намислила обиколен маршрут до парка/, ами заради мъглата. Мъглата и дъждът са причините, които ни възпират от разходка. Излизали сме и при -3 градуса - и често сме единствената количка в района ни... Simple Smile
Даже ми се иска вече да застудява, та да не се разнасят лесно зарази...  #Onfire  Да намират по-бързо решение на проблема, че си е престъпление да се оставят тези боклуци по улиците да гният!  Crossing Arms #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт