Средство за предизвикване или забавяне на месечния цикъл...

  • 309 925
  • 150
  •   1
Отговори
# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
НЕ се бъркам на майката природа. Става страшно...

# 16
  • Мнения: 4 458
топли парни бани  Wink

# 17
днес би трябвало да ми до иде месечния цикъл а аз искам да го забавя как бих могла да направя това при условие че вече имам малко кървене моля помогнете ми Sad

# 18
  • София
  • Мнения: 2 383
Помощ, късно си се сетила.

# 19
  • Мнения: 729
Вече нищо не можеш да направиш.Късно е .

# 20
# 21
poneje sam na bal na 24 mai.. i trqbva da mi doide to4noo togava :S moje li nqkoi da mi pomogne i da mi kajee kakwi hapcheta da zema za da predizvikam minstryalniq cikal da mi doide po rano.. :S


BlaGodarq predvaritelno

# 22
  • София
  • Мнения: 2 383
poneje sam na bal na 24 mai.. i trqbva da mi doide to4noo togava :S moje li nqkoi da mi pomogne i da mi kajee kakwi hapcheta da zema za da predizvikam minstryalniq cikal da mi doide po rano.. :S


BlaGodarq predvaritelno
Прочети темата. Все пак има 1 стр. информация отпред, в която има полезна информация. Wink  Все пак отиди на гинеколог, а не действай на своя глава.  Thinking

# 23
zdraveite nqkoi moje li da mi pomogne.Dnes ili ytre trqbva da mi doide mese4niq cikal kak moga da go zabavq

# 24
А за този Примолут Хор трябва ли рецепта или се купува свободно?
И с колко ти забавя цикъла или до като го пиеш не ти идва?
Мерси много!

# 25
  • Мнения: 2 261
Оргаметрил,но не помня дозата!
3 по 1 ли беше?
Питай в някоя аптека!

# 26
 На 16.07 трябва да мо дойде, а съм на море от 15.07. - 25.07. Купих си Примолут Нор. Някой може ли да каже кога трябва да започна да го пия и по колко? И дали 20 таблетки ще ми стигнат да отложа цикъла си  до края на почивката или трябва да си взема още 20?  newsm78
Мерси много предварително!  Hug

# 27
oh milata i az imam su6tiq problem na 15 zaminavam na more a na 15 trqbva da mi doide nz kak i s kakvo da zabavq mese4niq si cikal  6te se poburkam ve4e kazaha mi vitamin C ama nz dali 6te podeistva probvai i ti dano da ni pomogne  ooooh!  Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 2 383
Витамин С няма да ви свърши работа, момичета. Всички лекари така казват. Идете на гинеколог да ви каже кое лекарство да си вземете, за да си гледате кефа на моренцето.  Wink

# 29
A orgametil kolko vreme predi da trqbva da ti doide se vzema? Vaob6te ima li nqkakvo sredstvo za tazi cel, koeto da se izpolzva 1 den predi da ti doide cikulut?

Общи условия

Активация на акаунт