ПЕТИЦИЯ СРЕЩУ НАСИЛИЕТО ВЪРХУ ДЕЦА- отзвуци и коментари

  • 5 393
  • 145
  •   1
Отговори
# 15
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946


Сега поглеждам в пощата си и намирам това:

Your message to: 4asat@ntv.bg
was blocked by our Spam Firewall. The email you sent with the following subject has NOT BEEN DELIVERED:

Subject: Molq podpishete tazi peticia - tia e jizneno vajna za decata na Bulgaria !


Това е мейлът на " Часът на Милен Цветков " и съм меко казано разочарована. Та нали това е мейл на който да пишат всички зрители ? От къде на къде писмо от моята поща е разпознато като спам и това означава ли, че само Бого избрани могат да пишат до предаването ?
Моля някой да пробва да изпрати Петицията до предаването и да каже връща ли му това ?
Ако не значи ще го приема като персонална обида от страна на предаването  Naughty

Ето какво изпратих на предаването, ще видим резултата!

Уважаеми г-н Цветков,

Изпращам ви тази Петиция от името на Инициативен комитет на родителите, членуващи във Форума на Настоящите и бъдещи майки към портала BG-Mamma с подкрепата на Сдружение "Настоящи и бъдещи майки" , Фондация "Движение на българските майки" и Сдружение "Детство без сълзи".

Следва текста на петицията

Тя е публикувана в електронен вариант на този сайт http://www.bgpetition.com/deca_bez_risk/index.html и е подписана за по- малко от ден от над 300 души.

Моля вас  и предавнето ви като обществено ангажирани да ни подкрепите и да вземете отношение по случая!

отдолу името ми


Чакаме резултат!

# 16
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Вчера следобяд подписах,но още нямам мейл за потвърждение newsm78.

Проверявайте в папка СПАМ!!! Понякога автоматично ги препращат там!

# 17
  • Мнения: 35 958
аз също нямам потвърждение, а в тази поща нямам защита от спам

# 18
  • Мнения: 3 743
Вчера следобяд подписах,но още нямам мейл за потвърждение newsm78.
И аз все още нямам мейл за потвърждение.

# 19
  • Мнения: 52
Вчера следобяд подписах,но още нямам мейл за потвърждение newsm78.
И аз все още нямам мейл за потвърждение.
Пратих от abv.bg.Сестра ми прати от gmail и на двете пощи няма потвърждение.
Пробвах пак да се подпиша,изписва"Вие вече сте подписали писмото!"

В папка Spam също няма Sad

# 20
  • Мнения: 35 958
моето е от mail.bg

# 21
  • Мнения: 25 586
Много е неприятно това със спама. Аз моето потвърждение го открих съвсем случайно в тази папка...
Това ще създаде проблеми с разпространението обаче. Няма ли някакъв начин да се оправи това?  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 161
Аз се подписах, от abv получих потвърждение, разпратих линка на всички мои близки и познати, дори и в чужбина, защото съм сигурна че ще се отзоват....Ами това е, чакаме развитие, лошото е че продължават да се случват ужасни неща, вчера две български деца са убити зверски, наистина нямам думи, в каква държава живеем....  Close  #Cussing out
В Белгия на една стена пред съдебната палата има залепени снимки на убити и изчезнали деца, май и в България трябва да стане така, ама да ги сложим и пред министерствата и пред президентството, че нещо много бързо забравят лошите неща нашите управници, ако въобще им влезе нещо в главата...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 15:59 от Kaastel

# 23
  • ново
  • Мнения: 5 956
Подписах се и получих потвърждение Simple Smile
Изпратих линка на Радио Лиани и на официалната страница на Община Плевен.
Ще продължа разпространяването. Мисля да ги подкарам наред от тук http://e-media.start.bg/

# 24
  • Мнения: 2 891
Не знам дали ще помогне много, но публикувах линка към петицията във форума на фен клуба на Арсенал в България.
Стискам палци  Peace

# 25
  • Мнения: 457
Благодарим на г-жа Марияна Векилска за бързата и адекватна реакция!   bouquet Още вчера, като й се обадих за петицията, веднага задейства нещата.  Днес Пипи ще отиде в БТВ да направят репортаж за обедните новини. Гледайте ги! Пиша ви сега, защото за 3-4 часа ще съм навън . Моля, който гледа новините да сподели какво са дали за Петицията! Темата ще има продължение със сигурност, тъй като и един друг журналист от БТВ е заинтересуван, така че Инициативния комитет трябва да може да отговаря на медиите. Момичета, дайте си тел. за връзка на лични на Пипи или мен, за да можем да координираме действията си по-нататък. Добре би било от Инициативния Комитет на родителите  поне някои от нас да си имат телефоните, защото както снощи се задействаха бързо нещата, аз писах на лични, но човек не може постоянно да виси в Интернет и накрая от 3-то място взех тел.на Пипи, за да се уточним за днес.

# 26
  • Мнения: 6 315
Подписах най-сетне. Вчера пробвах с 2 мейл-адреса и на двата не дойде писмо за потвърждение  Twisted Evil. Днес пробвах на трети и най-сетне стана! Разпратих я Simple Smile.

# 27
  • Мнения: 844
В предишната тема отговорих че съм се разписала и то с потвърждение тогава бях №340 на подписалите сега са 372 което е супер! И още пратих го в местен вестник надявам се да го публикуват защото съм в болничен и немога да действам по друг начин освен от вкъщи с компа!

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 221
Довечера в студиото на  телевизия " 7 дни"от 18.00 часа ще гостува представител на сдужение "Детство без сълзи" и ще кометира зачестилите случаи на насилие над деца на които сме свидетели тези дни. Това ще бъде удобен повод и ще разкаже и за Петицията ни.

# 29
  • Мнения: 2 353
  Мейла за потвърждение закъснява, на мен ми дойде днес.
  Разпратих линка на всичките си Кю-приятели, сега и баща ми ще разпрати на неговите.
  Пипи, това че не пишем, не означава, че не пращаме Peace

Общи условия

Активация на акаунт