Mного боли,а сълзите не спират!

  • 4 778
  • 59
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
В4ера писах по темета ,,Дразни ли ви това ако детето ви вика на баба си ,,маминка,,!-4е аз винаги съм нари4ала моята баба,, маминко,, и моята дъщеря нари4а майка ми така!Тази тема ме накара да се върна назад в детството си,да си припомня колко е хубаво  ,,маминка,, да се грижи за мен когато мама е заета!Спомних си историите които ми разказваше ве4ер преди да заспя,и как подпряла глава с ръка,лежеше до мен  и дълго ме милваше!Така тази тема ме накара да пиша за нея,а днес тя ве4е не е при нас CryТази сутрин се събудих и....разбрах, 4е ве4е нямам кого да нари4ам с милата  дума,,маминко,,!Днес тя си отиде завинаги от нас!Тази думи4ка ве4е ще изри4а дъщеря ми и детето което 4акам...но не и аз!Тъй като маминка си отиде от нас в съня си,нямах време и на4ин последно да и кажа-,,Благодаря ти маминко за любовта ти,благодаря ти 4е беше моята маминка!Оби4ам те безкрайно!,,По4ивай в мир!Много боли....а сълзите неспират Cry Cry Cry

# 1
  • Мнения: 781
Само като си помисля и сърцето ми се къса, много съжалявам

# 2
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
 PraynigМоите най-искрени съболезнования.....Винаги можеш да и го кажеш,дори и сега когато се прощаваш за последно с нея Sad

# 3
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Приеми съболезнованията ми. Много съжалявам за болката ти. Моите баби също ги наричах "мамо"... вече ги няма от няколко години, а не спира да боли Cry И така ще е винаги Sad

# 4
  • Мнения: 2 196
Много съжалявам.Приеми моите най-искренни съболезнования. Praynig

# 5
  • София
  • Мнения: 18 679
Моите съболезнования, много мъчно ми стана Sad Мир на праха на добрата жена Praynig

# 6
  • Мнения: 1 455
Моите съболезнования! Много ми стана мъчно,да почива в мир. Praynig Praynig Praynig

# 7
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Моите съболезнования.

# 8
  • Мнения: 1 446
Моите най - искрени съболезнования! Praynig Да почива в мир твоята баба. Praynig
Моята баба почина тази година. Cry Вече нямам баби и дядовци. Разбирам колко ти е тежко. Sad

# 9
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
 И на мене ми стана мъчно! Нека почива в мир! Те са някъде там, нашите маминки ,и ни гледат и ни се радват!!!

# 10
  • Мнения: 3 453
PraynigМоите най-искрени съболезнования.....Винаги можеш да и го кажеш,дори и сега когато се прощаваш за последно с нея Sad

# 11
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Искрени съболезнования и от мен Hug
Аз също загубих маминка си тази година Sad

# 12
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Моите съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose

# 13
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Много съжалявам за загубата .Напълно те разбирам как се чувстваш,аз също обожавам моята баба,която за щастие е още сред нас,но само мисълта,че един ден можем да я загубим ме кара да се разплача,за съжаление кръговрата на живота е такъв,едни си отиват за винаги,други се раждат.......

# 14
  • София
  • Мнения: 2 019
Моите съболезнования.
Поне си е отишла от този свят по начин, по който всеки човек би искал. Следващата седмица ще стане половин година от смъртта на моята баба, но тя много се измъчи горката и накрая се молеше да си отиде.
Лека й пръст.

# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Приеми и моите съболезнования,за съжаление рано и ли късно всички които обичаме си отиват,и тогава настава най-страшната самота  Cry

# 16
# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Тази сутрин се събудих и....разбрах, 4е ве4е нямам кого да нари4ам с милата  дума,,маминко,,!Днес тя си отиде завинаги от нас!Тази думи4ка ве4е ще изри4а дъщеря ми и детето което 4акам...но не и аз!
Когато и татко и майка си отидоха от този свят, дъщеря ми ме попита "Мамо , а ти сега на кой си дете ?" Замислих се и неможах да отговоря "НИЧИЕ" и след година вече пак немога . В момента се разплаках и искам само да добавя , че много добре те разбирам и искрено ти съчувствам .

# 18
  • Мнения: 7 723
Поднасям ти и моите най- искренни съболезнования  bouquet

# 19
  • Мнения: 817
Искрените ми съболезновани!

# 20
# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Приеми съболезнованията ми! Знам колко боли въпреки че не съм наричала бабите си "маминка" или нещо подобно. Но много често ми се случва да мисля за любимата ми баба на която съм кръстена. Аз бях нейната любима внучка. Винаги ми е показвала колко много ме обича и когато ни напусна ми беше страшно мъчно. Сега понякога като се моля се моля и на нея. Знам че отнякъде продължава да ме гледа с цялата си любов.

# 22
  • Мнения: 8 505
Съжалявам...Нека почива в мир!

# 23
  • Мнения: 3 268
Много много съжалявам...Друго просто не мога да кажа.Да почива в мир твоята маминка.

# 24
  • Мнения: 352
Много хубаво си го написала,.... моите съболезнования! Cry

# 25
  • София
  • Мнения: 2 181
Моите съболезнования.
Нека почива в мир Praynig

# 26
  • Мнения: 750
Bлагодаря Ви моми4ета,4е сте съпри4астни с болката ми!Защото пръстите на ръцете ми няма да стигнат да преброя колко роднини и приятели съм изпратила завинаги от този свят.... Cry!И ако максимата,,Това което не ни убива,ни прави по-силни,,важи-то би трябвало да съм много силна жена!Но съм разбрала,4е всеки път когато казвам,,сбогом,,4аст от мен умира!Благодаря Ви 4е ви има моми4ета!

# 27
  • Мнения: 703
О,миличка,много съжалявам!Приеми и моите съболезнования!
И мойте сълзи потекоха...моята баба отдавна не е с нас на този свят,но така ми липсва...Много,много...Съжалявам,че ще ти го кажа,но няма да ти олекне с времето,на мен всяка мисъл за нея ми носи сълзи...Успокоявам се само като се надявам,че ме гледа от някъде и ми помага...
Прегръщам те силно  и споделям мъката ти...

# 28
  • Мнения: 6 164
Приеми и моите съболезнования! Sad

# 29
  • София
  • Мнения: 1 457
Моите съболезнования  Sad Мир на духа и  Praynig
И аз скоро загубих моята баба  Cry

# 30
  • MUC
  • Мнения: 297
Моите съболезнования! А на твоята маминка винаги можеш да казваш колко много я обичаш, където и да е сега...

# 31
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Искрени съболезнования и от мен Hug
Аз също загубих маминка си тази година Sad
Съболезнования и от мен

# 32
  • Мнения: 275
колко е била щастлива баба ти с такава внучка , която и  е дала толкова обич. Баба ти не си е отишла и няма да си отиде от тебе докато ти пазиш тази обич в сърцето си, и разказваш колко добра и обичана е била. Бъди силна.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 941
Моите съболезнования  Flowers Rose Flowers Rose

# 34
  • Мнения: 4 473
Съболезнования. Cry Cry Cry

# 35
  • Мнения: 983
Моите съболезнования. Мир на праха й Flowers Rose

# 36
  • Мнения: 2 353
  Мир на праха й и поклон, заради това, че е изпълнила дългът на всяка добра баба - да направи още по-вълшебно детството на своите внучета  bouquet
 

# 37
  • Мнения: 1 671
Казват, че Господ праща смърт в съня само на хората, които много обича.

Съболезнования за загубата ти.

# 38
  • Мнения: 4 187
Приеми и моите съболезнования  Flowers Rose.

# 39
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Много мъчно ми стана. Моите съболезнования.
Лека й пръст.

# 40
  • Мнения: 4 629
Да почива в мир  Flowers Rose

# 41
  • Мнения: 210
Djane, много сьжалявам за баба ти,напьлно те разбирам защото и аз сега на 15 ноември загубих милата си и оби4ана от мен баба.Твоята болка е и моя,аз сьщо неможах да и кажа 4е я оби4ем,но знам 4е го знаеше много добре.Тя беше болна от рак и аз всеки ден и се обаждах да я 4уя и да и кажа да се дьржи.И така на 15 се обаждам и да я 4уя и дядо ми ми казва 4е тя е по4инала преди 2 4аса,неможах да повярвам, толкова бьрзо не сьм го о4аквала.Аз Живя много дале4е и неможах да я видя за последно,нито на погребението можах да отида и това още пове4е ме измь4ва.Баща ми ми каза да я запомня такава каквато си е знам здрава и хубава жена и може би е прав. Боли много боли,кьщата в която сьм израстнала и живах преди да заминем ве4е икога няма да е сьщата без баба ми.Спирам да пиша,немога пове4е да сдьржам сьлзите си.
Бабо по4ивай в мир.Много те оби4ам.

# 42
  • Мнения: 565
Diane, много съжалявам за загубата ти! И аз загубих милата си баба наскоро - миналата седмица и ми е страшно мъчно. Маминка загубих преди 3 години. Cry

# 43
  • Мнения: 6 461
SadСъжалявам много за загубата......

# 44
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Моите съболезнования Sad

# 45
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Много мъчно ми стана. Моите съболезнования.
Лека й пръст.
Flowers Rose

# 46
много ми стана мъчно. Сетих се за моето бабче и аз си поплаках. На 7.08 се навършваха 2 години от смъртта и и точно тогава се роди сина ми....може би има нещо в това съвпадение, незнам.
Моите съболезнования.

# 47
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289
Съжалявам за загубата ти  Praynig
Моята маминка почти ме е отгледала, все в тях исках да живея, не при нашите  Grinning Толкова ласки и обич от майка си не съм получавала...По стечение на обстоятелствата продължавам да живея с баба и дядо  Confused Вече са доста възрастни, но със същата любов се грижат сега за моето дете. А часовникът тиктака и животът им е на привършване...

# 48
  • Мнения: 419
Моите съболезнования,миличка!
И аз съм отгледана от моята "маминка".Дори като малка на нея съм викала "мамо",а на майка ми "бабо".Сега когато от 2 години не живея при тях ми е толкова мъчно,постоянно се притеснявам да не им се случи нещо.Не знам как бих го преживяла.За мен те са повече от родители.
Другата ми баба почина преди малко повече от месец-две седмици преди сватбата ми ,за която толкова много се радваше и на която не успя да присъства-Господ я прибра преди това.Най-лошото беше че се бяхме скарали малко и аз не успях да и поискам прошка и да и кажа колко я обичам.Научих за смъртта и едва след погребението,не ми казали заради някакви поверия че бъдеща булка не трябвало да присъства.И така дори не можах да си взема сбогом с нея...

# 49
  • София
  • Мнения: 94
Моите съболезнования  Praynig

# 50
  • Мнения: 5 317
Нека да почива в мир!

# 51
  • Мнения: 127
Животът е единствената клопка от която никой не се е отървал жив.Човекът живее дотогава докато споменаваш името му.
  Мъртвите и те са някога живели!
  Със целувки славили са любовта.
  И само за едно са те умрели-
  Да продължи живота на Света !

# 52
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Приеми и моите най-искрени съболезнования!

# 53
  • София
  • Мнения: 971
Много съжалявам, мила. Искрени съболезнования. Изминаха 40 дни откакто загубих моята баба, с времето все по-силно усещам как я няма  Weary

# 54
  • София
  • Мнения: 4 423
Мойте съболезнования за маминката ти Cry, дано е на по - доброто място. Praynig
Разбирам мъката ти...така аз се събуждах в годините и осъзнавах, че няма на кой да кажа бабо, дядо, след това нямаше на кой да кажа мамо, после нямаше на кой да кажа татко.....отдавна не см изричала тези обръщения, може би само на ум, когато си говоря мислено с тях....забравих - в съня си крещя.... Cry

# 55
  • Мнения: 477
Моите съболезнования!Да почива в мир  Praynig Praynig Praynig

# 56
  • Мнения: 1 403
Мойте съболезнования  Praynig

# 57
  • Мнения: 6 472
Приеми моите най- искренни съболезнования!
Знам какво е да загубиш близък. Бъди сигурна, че твоята маминка е знаела, колко много я обичаш и е напуснала този свят без мъки и спокойна в съня си. Оставила е следа следа себе си, има кой да я помни със сърцето си и до като вие я пазите в спомените си, тя ще там до вас Hug

# 58
  • Мнения: 7 385
                          Приеми и моите съболезнования.В момента съм в същата ситуация само малко по-различна.Има теми за свекърви,не искам да коментирам подробно съдържанието им.Мама е с инсулт в болница,звъни телефона и научаваме,че и свекърва ми е в болница.Мъжът ми заминава ,връща се и казва,че е по-добре.Вчера ставаме и телефона звъни,починала е сутринта.Момичета,боли и изведнъж разбираш,че всички дразги и приказки са нещо маловажно и глупаво,че може по друг начин. Но е късно и нищо не можеш да направиш.Сега се моля мама да оживее,страхувам се да не се изпусна ,с поведението си да покажа,че се е случило непоправимото..Тя знае,че свекърва ми е в болница,но не знае,че е починала.Ужаса на тези часове никога няма да забравя и сега се моля майчицата ми да оживее.

# 59
  • Мнения: 3 334
поднасям ти моите съболезнования Cry

Общи условия

Активация на акаунт