Гласувайте за "Златна Кукувица"

  • 4 533
  • 138
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
Положителна е категорията ....имаше една отрицателна... черно перо или нещо подобно
Ааа, не.
За мен 'кукувица' си носи предимно отрицателен смисъл. А черно перо е друго - за писане, все пак, не за виртуален характер.

# 31
  • Мнения: 2 550
Добре де, какъв е смисъла на тази категория, че нещо не разбирам Simple Smile)

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Още една неразбрала Mr. Green

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Стига анализи, гласове трябват! Куку си е куку, кой какъвто смисъл му влага, така да гласува.

# 34
  • Мнения: 2 550
Ако е отрицателна - Воден дух биееее и без да гласувате  Laughing
Обаче, кво пък правят Сакри, Блонди, Буба, Вергилия, Депешката като номинирани  newsm78

# 35
  • Мнения: 5 577
 Scream Scream Scream

Докат разбера положително ли е, отрицателно ли е, що ли е, ще взема и да спечеля.  tooth

Много кофти - незнам дали да агитирам. Ако е положително - трябваше да гласувам за себе си и да агитирам Бу да си смени гласа за мен (невярвам да е дала отрицателен вот за мен  Bulb ) и ДеВаня.  Mr. Green


П.П. Сериозно, не смятам, че е честно да гласувам без да ми е ясно, затова си зитрих гласа. Вече не виждам резултата, внимавайте какви ги правите.  Twisted Evil
И ако взема, че спечеля някой да ме информира.  Crazy

# 36
  • Мнения: 2 550
Верги, кака, ти наистина си златна кукувица...теб съм те признала, откакто нарече умряло пиле "охладен красавец", си в топ листата ми за кукувици  Joy С най-добри чувства, разбира се   bouquet

# 37
  • Мнения: 5 577
откакто нарече умряло пиле "охладен красавец"

Тихо, ще се опитам да спечеля за черпак, мълчи, не ме излагай на готварска тематика.  Joy Joy Joy

Дори агитацията започва, защото е следваща категория.   chef

Последна редакция: чт, 16 ное 2006, 13:28 от Вергилия

# 38
  • Мнения: 3 405
Сакри, сега Сънфлауър
Номинацията я разбирам в положителен смисъл - да си различен от масовката, да не ти пука, да имаш силен заряд, абе - да си уникален Peace

# 39
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 819
да си различен от масовката, да не ти пука, да имаш силен заряд, абе - да си уникален Peace
...или да си изтрещЕл Mr. Green

# 40
  • Мнения: 1 629
Сакри  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 4 473
да си различен от масовката, да не ти пука, да имаш силен заряд, абе - да си уникален Peace
...или да си изтрещЕл Mr. Green

Последно??? Crazy И аз приех номинацията като отрицателна? Аре да се изЯсним окончателно каква е, м?! Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 5 577
И аз приех номинацията като отрицателна?

И не гласува за мен, надявам се.

# 43
  • Мнения: 4 473
И аз приех номинацията като отрицателна?

И не гласува за мен, надявам се.

Не съм, дишай спокойно! Wink

Чакам си отговор на въпроса, моля! Thinking

# 44
  • Мнения: 3 405
Кажете в положителния или отрицателния смисъл е номинацията "кукувица"?
Кой сътвори номинациите? Бързо да си признае и да ни светне по въпроса Grinning

Общи условия

Активация на акаунт