Има ли мами-юристи, които ще се явят на конкурс за младши съдия?

  • 4 520
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 605
Публикувам си темата с надеждата да намеря човек с моето положение - работеща, с 2 малки деца и учеща за изпит / и то 7 години след вземането на последния такъв/, за да си споделяме наученото и трудностите.
Надявам се да има поне една такава мама  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 6 155
Аз ще се явявам, но на конкурса за младши прокурор... но другата година Laughing

# 2
  • Мнения: 3 331
Успех и на двете! Имате едно силно палцестискане от мен! И да се похвалите после.

Я да използвам темата да питам някой ще ходи ли на конференцията в НДК утре и в събота. Да си спретнем една форумска среща...

# 3
  • Мнения: 6 243
Успех и на двете! Имате едно силно палцестискане от мен! И да се похвалите после.

Я да използвам темата да питам някой ще ходи ли на конференцията в НДК утре и в събота. Да си спретнем една форумска среща...
За съжаление ми се наложи да отменя плануваното ходене.

Успех на бъдещите колежки - магистрати  Grinning

# 4
  • Мнения: 3 331
За съжаление ми се наложи да отменя плануваното ходене.


Жалко... Sad
Щях да се радвам да се запознаем.

# 5
  • Мнения: 6 243
За съжаление ми се наложи да отменя плануваното ходене.


Жалко... Sad
Щях да се радвам да се запознаем.
На мен също. Но ще се поправи! Grinning

# 6
  • Мнения: 605
Успех и на двете! Имате едно силно палцестискане от мен! И да се похвалите после.


Успех на бъдещите колежки - магистрати  Grinning
[/quote]

Мерси много!

# 7
  • София
  • Мнения: 18 679
Още обмислям. Не е лоша съдийската професия...Но това, което правя в момента ми харесва, а и е доста перспективно newsm78
Чудя се, много се чудя...
Май всъщност не ми се сменя попрището Grinning
Но на теб успех  bouquet

# 8
  • Мнения: 826
 Laughing Вече ми мина мерака да ходя по конкурси, особено съдийски. Преди няколко години се явявях на конкурс за районен съдия, спечелих го, направено беше предложение от тогавашния председател на ОС и ВСС не ме назначи  ooooh!
Та така.
Ще продължавам с адвокатстването,  Simple Smile а на всички вас, които сте се решили- успех!  Peace

# 9
  • Мнения: 605

а на всички вас, които сте се решили- успех!  Peace

Мерси, мерси.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 412
 Успех и от мен и ....здрави нерви! От моя курс спечелиха конкурса само хора на този и онзи... Е, има и спечелили сами, но не за София. Дано опровергаеш мнението ми ...та току-виж и аз някой ден реша да мина през таз процедура. Съдийската професия е хубава, но засега съм част от доброто начало ( 100 адвоката на дъното на океана:)

# 11
  • София
  • Мнения: 408
Преди години се явявах на такъв конкурс и ми казаха, че ако не си платя (5000долара) въобще няма смисъл. Писмената ми работа беше оценена за отличен, справих се и на устния и естествено, как можех да си мисля друго нещо, след като не си бях платила ме нямаше в списъка. В нашата професия всичко става с връзки и много пари.
Но все пак успех и дано нещата да са се проминили!

# 12
  • Мнения: 6 155
И аз благодаря за палцестискането  Hug въпреки че  е още рано  Laughing

Raffaello, надявам се, че ще споделиш  как е протекъл конкурса и най-вече, че ще се похвалиш с успех  Peace

# 13
  • Мнения: 605
Благодаря отново на всички , който ми писахте с пожелания за успех. И аз като споделя, че ще се явявам на някой приятел, които знае че нямам връзки и пари, опулва очи и ме пита защо ще си губя времето като всичко е определено предварително. Но аз нали съм си идеалистка, все си мисля, че има шанс нещата да се случват и по правилния начин!
Biby, разбира се, че ще споделя  Simple Smile. Ако искаш може да ти дам казуса от писмения изпит.

# 14
  • Мнения: 6 155
Че голяма част са с връзки и пари- така е. НО има и много хора, които са без и са успяли. Така, че давай смело  Party
Да, ще се радвам да ми пуснеш казуса Hug Той, всъщност един ли е за съдиите или са два? newsm78 Нещо ми се върти в главата, че има един  гражданскоправен и един наказателноправен  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт