МНОго къСМеТ преЗ нОВАТа годИНА за НОЕмвРийСКАта дрУЖИна

  • 15 189
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 69
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПОРАСНАЛИ НОЕМВРИЙЧЕТА!  

newsm59 newsm67 newsm59 newsm67 newsm59 newsm67 newsm59 newsm67 newsm59 newsm67 newsm59
НЕКА РАСТАТ ЗДРАВИ, УМНИ И ДОБРИ ДЕЦА!

Благодаря ви за прекрасните пожелания за рождения ден на Стоил!
От много дълго време не съм влизала тук, та затова не можах да честитя навреме 2-годишнината на сладките ноемврийчета.
Ние сме добре. Стоил ходи на ясла, а аз се опитвам да работя. Не знам при вас как е, но той 2 седмици ходи на ясла, 2 седмици е болен вкъщи. Писна ми вече от тези болести, но явно трябва да преминем и през този етап на адаптация. Иначе на яслата му харесва и много дръпна по отношение на говор, научява много нови неща, научи се сам да се храни, социализира се (преди все за полата ми се дъжеше) и започна да общува с децата. Само да не боледуваше толкова!С гърнето сме до никъде и оная вечер ревах,че никога няма да успея да го науча! Явно се изисква много търпение, а аз напоследък съм се познервила малко!:cry:
Малко нови снимки от нас може да видите тук:
http://galeria.biberonbg.com/main.php?g2_view=core.ShowItem& … 603&g2_page=1

Стискаме палци на Марти! Дано всичко се разреши по най-благоприятния начин и скоро Марти да е едно много здраво детенце!

Целувки на всички и бъдете много здрави! newsm51

# 46
  • Мнения: 4 242
Честита Втора Годинка на Зори и Тошко! Heart Eyes
От все сърце им желая много здраве най-напред, много радост и късмет!  Hug


Всички снимки са чудесни и много весели!
Момичета точно щях да питам до къде сте с памперсите? Преди седмица започнах да опитвам  да питам Ива има ли пиш или ако, понеже тя вече реално преценява, та си ми казва и за сега и е интересно да и слагам гащички, явно и писнаха памперсите. Започна да ходи на гърне, но нощем и навън и слагам памперс. Най- интересното беше че първо започна да ми казва за акото и първите й успехи бяха точно с акането а очаквах обратното, едно комшийче от лятптп е без пампи,но все още се нааква и омазва яко.
Освен това, понеже явно ще се проточи прехвърлянето на Иво реших да опитам да дам Ива на ясла. Откриха нова ясла преди 2 дни до нас и сме приети. Та колкото и да ми е мъчно следващата седмица ще направим изследванията и ще я пусна а аз започвам работа. Сега свиквам с мисълта.  Това е.

# 47
  • София
  • Мнения: 3 880
Мерка, и ти ли почваш работа? ние с теб май по едно и също време.
Ники още от лятото ака само на гърне, обаче с пишкането не винаги ми казва и затова навън ходи все още само с памперси, както и нощем. интересното е, че няколко пъти като казва "дрис" навън и го опитвам да ака и той не иска, сигурно се срамува...и си стиска докато седне на гърнето вкъщи детето Crazy

# 48
  • Мнения: 10 758
Честит рожден ден на сладурковците Зори и Тошко! Мили мами, да са ви живи и здрави, и много щастливи Hug  bouquet

# 49
  • Мнения: 1 246
Честит втори рожден ден на чаровната Зори! Да е все така лъчезарно и усмихнато момиченце!
  ДЕни, весел празник!


 Честит рожден ден на Тошко,пожелавам му здраве и весели игри!

# 50
  • Мнения: 1 320
Честит Рожден Ден на Дани ,Зори, Тодор , Стоил и на всички сладки малки ноемврийчета !!! Heart Eyes
Бъдете здравички и палави за радост на мама и гордост на тати!

Сега малко от нас ... аз много бих се радвала да си видим на срещичка -празничен купон с хлапетата , дори бих дошла и с двете. Сега се мъча да карам шофьорски курс , че да взема книжка преди да се върна на работа . За мое съжаление това ще стане веднага след новогодишните празници. Те искаха да е веднага след РД на Митето , но им отказах заради курса.
Митето ходи на ясла , не боледува много . Сега го чакам да се зарази с варицела / имат болно детенце в групата/, но ще видим ... дано да стане. Ники го прехвърлих в същата градина на предучилищна , защото иначе сутрин ставах  Crazy и докато ги заведа по заведенията минаваше повече от 1 час.
За гърнето ... ми то ние сме без каквито и да е памперси вече повече от 1/2 година , ходи на гърне дори сам си го взима от банята, вече ходи няколко пъти и в тоалетната на детската чиния .

# 51
  • София
  • Мнения: 3 880
браво на Митето за гърнето!!! ох, така ми се иска и на мен вече да махна памперса, само му се зачервява пишата от него Sad

# 52
  • Мнения: 1 645
браво на Митето за гърнето!!! ох, така ми се иска и на мен вече да махна памперса, само му се зачервява пишата от него Sad
И при нас така...ужас,направо се разранява кожичката.Аз сега като работя няма как да го слагам,но след 1-2 седмици минава в голямата група в градината и там вече ги учат и ги слагат на гърне 3 пъти на ден.Ще видим колко ще го научат.

На всички привет от мен.Както винаги постоянно съм в движение и само за четене ми остава време.Поздравявам всички рожденници,които съм пропуснала !!! Да са живи,здрави и весели дечица,на всички всичко най най най хубаво пожелавам !!!
Освен работата,тичаме да преобзавеждаме и къщата и какво ли още не...и толкова много неща имам за вършене че не знам от къде да започна.На 11 декември ми е дипломния изпит и за това се притеснявам.И една приятелка ще ми идва на гости за няколко дни края на тази седмица...
Пак ще се включа,надявам се скоро,и снимки имам за качване.За сега поздрави на всички.На Марти-успешна операция и чакам да разбера за резултатите от нея.

Янчо е малко болен,кашля...давам сиропче ама не помага особенно.

# 53
  • Мнения: 10 758
Момичета, Мимката днес ми се обади...на Марти операцията е минала успешно.Сега се възстановява.Уф, много съм застреляна...още в понеделник Силвето й се обажда и ми каза, а аз забравих да напиша. Embarassed
Марти е добре Peace

# 54
  • Мнения: 7 430
Много се радвам, че всичко е минало добре Peace
Сега му пожелавам бързо възстановяване на Мартинката и повече усмивката да не пада от лицето  му Hug

# 55
  • Мнения: 3 663
Честит Рожден Ден на Зори и Тошко!
Момичета, нека децата ви растат най-вече здрави, много усмихнати, страхотно щастливи и винаги да ви радват!
Hug Hug Hug

много се радвам, че марти е добре! ивке, ако се чувате пак с тях - поздрави и бързи възстановяване  Heart Eyes

мери и рори - спорен старт на работата ви пожелавам Simple Smile да ви е леко и да минава бързо Simple Smile

мери - не се притеснявай, мила, за ива, имам чувството, че бързо ще свикне
дано да съм права... Praynig
но е много важно и ти да си спокойна, защото всичко разбират и усещат
говори и още от сега за децата, за лелите, какво ще правят там, как първо ще имат закуска, после игри, после обяд и т.н.
ей така да свиква с мисълта Simple Smile

мими - успех с изпита!

дид - твоите момчета стават все по-големи сладури Simple Smile

веси -  Hug

за пампите - таня е още СЪС
за акитата предупреждава, но за пиш само съобщава след като всичко е минало Simple Smile
чакам я сама да си го махне  Mr. Green (така или иначе почти сама си го слага  Wink )

# 56
  • Мнения: 1 613
Момичета, благодаря ви за милите пожелания за Зори  Hug
Рождения ден мина страхотно! Беше супер! Децата бягаха, играха, имаше и много танци Simple Smile Зори получи много хубави подаръци.
Има много снимки, тези дни ще ги кача.

Радвам се, че Марти е добре  Hug

За памперса, Зори също е с памперс. Все още се сприятелява с гърнето Wink

Целувки на всички!

# 57
  • Мнения: 4 242
Рори нуждата ме притиска, аз дето бях най убедена че преди 3 няма да я дам, но то е така, голям камък хвърли- голяма дума не казвай!
Тони златна ти уста, дано така стане! Praynig точно това правя от седмиац насам, говоря, обяснявам, смея се, уж разбира, но докато не види ...
Много се радвам за Марти и стискам палци да няма повече проблеми! Малкия ни герой е той! Heart Eyes

# 58
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ЗОРИНКА И ТОШКО!!!!
БЪДЕТЕ ЩАСТЛИВИ, МИЛИ МАЙЧЕТА, С ВАШИТЕ ДЕЦА...

# 59
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Мери и Рори, успех в работата!!! Лека полека всички ни завърта ежедневието за жалост, ама като на сътворим по едно братче/сестриче пак ще се кротнем Laughing Wink

Радвам се, че Марти е добре. Който чуе Мимката моля да предаде поздрави и пожелания за бързо възстановяване от мен и Иринка-мандаринка

Общи условия

Активация на акаунт