Пубертет

  • 1 371
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 424
Мислите ли,че човек е най-грозен през пубертета?   И после към 20 се разхубавява,смисъл изчезват акнето,кг се стабилизират и т.н. Това е теория на една колежка на майка ми и като се замисля,може и да има нещо вярно  Thinking Та така чакам до около 1 година да стана красавица  Joy  Joy  Joy
Какво ще кажете, през пубертета по-грознички ли бяхте?  Twisted Evil  Laughing Или напротив?

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Напротив......мога да кажа, че бях дори красива.......за разлика от сега

# 2
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Искаш да кажеш, че още си в пубертета ли?

За мен беше точно обратното Flutter - в пубертета хубавеех, а след двете деца ...

# 3
  • Мнения: 805
Колкото по-малко ги мислиш пъпките, толкова по-лесно ще се избавиш от тях.

# 4
  • Мнения: 6 155
Не мисля, че е вярно.
И преди и сега все съм си хубава  Mr. Green Flutter

# 5
  • Мнения: 1 520
за мъжете почти задължително.

# 6
  • Мнения: 3 447
Напротив, много хубава бях  Blush Това се отнася по-скоро за мъжете май, те стават едни такива... длъгнести, мъхести и пъпчасали  Sick

# 7
Не знам дали съм била по-хубава или не. Но те съветвам да се научиш да се харесваш, такава каквато си. Всеки човек е различен и индивидуален, ако си усмихната и не се подаваш на унило настроение всичко ще е наред. Колкото повоче си втълпяваш, че си грозна толкова повече си вяраваш.   Peace

# 8
  • Мнения: 179
   Мисля,че и тогава си бях хубава.......но сега се харесвам повече/нищо ,че ще стана на 30 другия месец  Twisted Evil/

# 9
  • Мнения: 1 615
Категорично се разхубавих след това. И килца свалих, и от пъпки се отървах и пр... След раждането не съм като преди него, но определено сега се харесвам повече, отколкото на 14-16-18... И като си гледам старите снимки е така, не става дума за актуалното възприемане на собственото ми АЗ, в сравнение с преди 20-тина години.
След 21-22-годишна възраст нещата са тръгнали към подобряване Wink Напоследък се бях поскапала, но се взех в ръце и отново добивам немалка част вида си на 25-29 (най-красивите ми години)!!! Wink

# 10
  • Мнения: 899
Абе, в пубертета изглеждах по-добре..

# 11
  • Мнения: 2 229
Е строго индивидуално е, не можеш да кажеш че всички са грoзни през пубертета.  Shocked Има и такива които по късно се "раxубавяват", но не мисля че е правило, напротив...

# 12
  • Мнения: 1 424
Значи си зависи... както и с куп други неща  Grinning
Само не разбрах, как ви хрумна,че не се харесвам  Shocked Напротив мисля,че съм сладка  Flutter имам малко кг в повече,но и с тях ще се преборя  Peace
Темата бише просто да обсъдим....  Rolling Eyes
Lilqna ,да това искам да кажа,преди няколко дни навърших 19  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 446
Водке, и аз имах повечко килца в пубертета, горе-долу колкото и сега на 36 години и с две деца. В ранните си следпубертетски години бях с десетина по-малко. Чак пък да са грозни пубертетите обаче -  Naughty Просто са в особена възраст - момента преди разцъфването.

# 14
  • Мнения: 5 370
ВОДчице, аз съм един такъв, шантав пример за тази, дето не са се харесвали, и то никак, до.....доста след пубертета. Винаги съм си имала комплекс за малоценност....относно външността. И то при положение, че бях 162/48-49 кг......сега колко съм-не ме питай по-добре. ooooh!
Обаче преди 5 години един мъж ми отвори очите.....и сега вече гледам на наблягам на това, което са ми плюсовете, а не да се комплексирам от минусите - тоест от повечето килца.

Общи условия

Активация на акаунт