Магазин за китайски и здравословни храни във Варна

  • 16 694
  • 32
  •   1
Отговори
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Помагайте, момичета  Praynig
В събота отиваме на разходка до Варна и кумичката си е наумила да си пазари китайски джиджавки за салатки - разните му соеви кълнове, бобени фидета и т.н. Аз пък не мога да си намеря овесени трици  #Cussing out Сетих се, че няма начин да не открия някое мамче в клуба, което да помогне. Та - кажете, плзззз, и ако може на по-лесно място да е  Embarassed

# 1
  • Мнения: 5 241
Ами преди време и аз бях пуснала такава тема,но все още не съм намерила такъв магазин  Thinking

# 2
  • Мнения: 3 927
отивате в Пикадили и там може да намерите много диетични неща, вкл. трици, както и китайски джиджавки като кълнове, черните гъби, златната игла, разните им спагети и подобни....

сори, не се сещам за китайски магазин Confused

# 3
  • Мнения: 3 927
извинявам се, че отклонявам малко темата, но къде изчезна диетичният магазин, който беше в една голяма бяла барака на спирката на катедралата?!

# 4
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Цитат на: Taneto
отивате в Пикадили и там може да намерите много диетични неща, вкл. трици, както и китайски джиджавки като кълнове, черните гъби, златната игла, разните им спагети и подобни....

сори, не се сещам за китайски магазин Confused

Благодарско на всички  Simple Smile Дано да ни устрои асортимента в Пикадили, че тя кумичка-лисичка е с големи очаквания (все в китайски ресторанти кисне, направо се е вманиачила). Бтв къде ооколо централните улици има Пикадили, че май няма да имаме много време за обиколки?

# 5
  • Мнения: 3 927
Централното е на кръстовището на бул Цар освободител с ул. Битоля

# 6
  • Мнения: 3 042
Другото по-централно  Пикадили е на бул. Чаталджа,а в Младосткото Пикадили със сигурност ги има тези китайски гъби и прочие.
Тане, аз също го издирвам този здравословен магазин на спирката на Катедралата, моля ако някой има представа къде се е преместил - да свирка!

# 7
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Цитат на: Taneto
Централното е на кръстовището на бул Цар освободител с ул. Битоля

Може ли по-подробно  newsm17 Коя улица е Битоля? Примерно: Вървя си по главната от "Черно море" към Валентина и като стигна  кафе едикоеси завивам на....... Embarassed

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Цитат на: anomalia
Цитат на: Taneto
Централното е на кръстовището на бул Цар освободител с ул. Битоля

Може ли по-подробно  newsm17 Коя улица е Битоля? Примерно: Вървя си по главната от "Черно море" към Валентина и като стигна  кафе едикоеси завивам на....... Embarassed

По-добре тръгни от Черно море в посока ВИНС-а, от ВИНС-а тръгваш по бул. Цар Освободител нагоре, докато стигнеш Окръжна болница, още 50 м и Пикадили-то е там Simple Smile

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 1 348
Цитат на: Kissa
Цитат на: anomalia
Цитат на: Taneto
Централното е на кръстовището на бул Цар освободител с ул. Битоля

Може ли по-подробно  newsm17 Коя улица е Битоля? Примерно: Вървя си по главната от "Черно море" към Валентина и като стигна  кафе едикоеси завивам на....... Embarassed

По-добре тръгни от Черно море в посока ВИНС-а, от ВИНС-а тръгваш по бул. Цар Освободител нагоре, докато стигнеш Окръжна болница, още 50 м и Пикадили-то е там Simple Smile

Много благодаря  newsm20 Ще го преслушаме Пикадилито  Wink

# 10
  • Мнения: 2 839
Цитат на: Павлина
Тане, аз също го издирвам този здравословен магазин на спирката на Катедралата, моля ако някой има представа къде се е преместил - да свирка!


Майка ми беше споменала, че има магазин за диетични храни на Чаталджа. ДАли не става дума за това? Ще я питам утре къде е точно там.

# 11
  • Мнения: 3 927
на Чаталджа имаше, но отдавна няма такъв магазин.....
Аз посещавам един на ул. Цимерман 23 (близо до медицинския), но онзи на Катедралата беше много зареден, затова ще е добре да го издирим Simple Smile

anomalia, добре са те упътили. Но то във Варна накъдето се обърнеш все Пикадилита Wink . Който и да питаш на улицата, все ще ти каже Simple Smile .....дори ако идвате от Добрич например, не ви трябва да влизате в града, ами направо отивате във Владиславово Wink , и там има....

# 12
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Искам да питам един офф въпрос, ама като станало дума тука за магазини във Варна...на един билборд видях реклама на Мосю Бриколаж, пише, че отваря на 20ти януари ама не пишеше къде. Та - къде ще бъде този магазин?

# 13
  • Мнения: 2 839
Цитат на: Flash*
Искам да питам един офф въпрос, ама като станало дума тука за магазини във Варна...на един билборд видях реклама на Мосю Бриколаж, пише, че отваря на 20ти януари ама не пишеше къде. Та - къде ще бъде този магазин?


Точно до Пикадили Младост. То верно ще кажеш само Пикадилита има във Варна. И като ориентир го ползваме  Laughing

# 14
  • Варна
  • Мнения: 6 848
Цитат на: DiVA
Цитат на: Flash*
Искам да питам един офф въпрос, ама като станало дума тука за магазини във Варна...на един билборд видях реклама на Мосю Бриколаж, пише, че отваря на 20ти януари ама не пишеше къде. Та - къде ще бъде този магазин?


Точно до Пикадили Младост. То верно ще кажеш само Пикадилита има във Варна. И като ориентир го ползваме  Laughing

оох, тайно се надявах да е в новия търговски център до нас, тук до ХЕИ...и там ще има Пикадили:-))))) майтап, станаха хиляда:-)))
Мерси, ще го преслушам като го отворят:-)

Общи условия

Активация на акаунт