Той смята, че форумът е причина за разногласията ни...

  • 3 869
  • 85
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 284
Понякога удря на подигравки висенето ми във форума, не ме интересува и за мен е смешно да кисне пред някаква игра с часове Crossing Arms
същото е и при нас Joy

# 76
  • Мнения: 574
Рядко сядам да пиша в форума когато си е в къщи,но едва лище се осмели да ми каже такова нещо!Не би си помислил че това ми влиае лощо защото знае колко съм категорична и колко държа на собственото си мнение!

# 77
  • Мнения: 3 647
Twisted Evil hehe  ами не самият форум а самото стоене в Интернет може би...........
 и двамата сме PC  маниаци
всеки си седи на  компютъра
 Twisted Evil

# 78
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз понякога вися доста тук  Praynig, но....важно ми е да се информирам и забавлявам, какво толкова........и без това толкова много време сме сами с детето, всеки си има своите начини да разпуска........... #Crazy

# 79
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Поговори с него; виж, какво точно го е предизвикало да каже тези неща.
Може и да е прав.
много мами тук споделят своите мечти, желания, несгоди и т.н., но не ги казват на глас вкъщи.
Не знам ти каква си и що си, но най-добре ще е, според мен, да си поговорите.
Може да не одобрява твоите виртуални забавления и прочие. Да, може и да ревнува - защото не си достатъчно време с него, защото предпо1иташ форума пред него, защото и ти имаш право на свободно време....
Но тези неща ги говори с него, а не с нас.
Все пак той е част от твоето семейство, а не форумът.

# 80
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Понякога в кръга на майтапа ми казва, че форумът ми е промил мозъка за еди-какво-си  Mr. Green Избягвам, когато мъжът ми си е вкъщи, да седя пред компа  Stop Виждаме се рядко и това е моят жест към него  Grinning
Лили, а да не си му споменала за нещо, което принципно не се събира в неговите разбирания  newsm78 Нямам идея, нещо дребно... Thinking

# 81
Ами ако седиш от сутрин до вечер и пишеш  Laughing. А пък  ако се опитваш да му промиваш и мозъка с менията от форума, работата ще е още по-зле.

# 82
  • Мнения: 2 978
Lili,

Възможно е човек да губи повече време, отколкото си дава сметка, в интернетни форуми. Когато си в майчинство и си седиш в къщи, това не се забелязва. Когато обаче започнеш истинското жонглиране на задълженията: работа, деца, къща и т.н., времето и без това не стига и не е трудно да си представи човек как другия човек може да е раздразнен, че на него не му се отделя достатъчно време и внимание.

Другата страна на въпроса е "начина на употреба" на форум като този.  Той несъмнено съдържа полезна информация и идеи (поне за мен). Но също така има стотици безсмислени, глупави и въобще вредни постинги. Което е неминуемо, пък и е отделна тема. Но. Много е лесно човек да се увлече и например да си загуби вечерта.

Не знам дали форум може да ти действа така и да те прави радразнителна и там каквито са другите наблюдения на мъжа ти. Но не е невъзможно. Сравни реакцията на хипотичен потребител, който:

1. Влиза 2 пъти на седмица, пуска търсачка, да кажем, за някакъв медицински въпрос, за някакава рецепта и детски стиховe, после поглежда 1-2 под-форума от специален интерес, уговоря си среща с някоя близко-живееща майка, и си продължава реалния живот, поживо поздраво; и:

2. Влиза всеки ден, следи множество теми, чете чужди (истински или измислени) трагедии на непознати хора; влиза в люти спорове и конфликти с други потребители, интересува се, значи, от интимните копнежи на Гергинка от Павликени, разнищва периодично философската тема за обезкосмяването; разменя подсвиркания, кратки лековати и (на него поне смешни) реплики из клюкарника  и т.н.

Не мислиш ли, че вторият тип "употреба" (не казвам, че е твоят тип, не ме разбирай грешно, моля) може малко да стесни кръгозора и доведе до едно леко, хм....извинявам се, ама друга дума не се сещам-изпростяване? Аз така мисля.

Както казах, това въобще не е отправено към тебе (всеки е забеляза колко приятна и мила потребителка си), просто е покана към размисъл.


Лили...
казах на Пламен...той прочете всичко и подкрепи твърдо това мнение.

Каза, че форума е само предпоставка за раздразнението му. Просто с него се  е оправдал за това, че не му обръщаш достатъчно внимание.

П.П. Потвърди, че и в нас е така, че не му обръщам внимание когато имам малко свободно време..а вися тук newsm78 Sunglasses

# 83
  • Мнения: 704
...За първи път ще си позволя да направя това, което НА МЕН ми е приятно. Не иска да дойде с мен, какво да направя, да си проваля вечерта заради него ли? Егоист ли съм?

Lilly, естествено че не си егоист   bouquet

За мен е най-естествено човек да прави това, което НА НЕГО му е приятно / и забавно, и интересно, и весело, и стимулиращо, и вдъхновяващо ... да не продължавам  Laughing/

И не си проваляй вечерта - забавлявай се   bouquet

# 84
  • Мнения: 7 107
А не ви ли се е случвало присъствието във форума да не ви разтовари,а да ви изнерви?Понякога излизам направо отвратена от тука.Възможно е мъжът на Лили да е прав в някаква степен.Не мисля,че бг мама е само извор на положителни емоции.Сега ако някой ме апострофира със "защо влизаш тогава?",аз ще отговоря-ами защо хората пушат цигари,защо консумират алкохол,защо се боцкат?Защото им е хубаво!
Peace
Преди време бяхме една голяма младежка просташка компания. Бяхме заедно всеки ден. Някой беше измислил, че сме като гъба. Всеки идва и си изчиства ежедневието, а гъбата го попива. Понякога на гъбата никак не й беше лесно. Някой трябваше да я истисква периодично. После се разпръснахме по различни причини, но нуждата от гъба явно я има. Затова ги има участията във  форумите при мен. Но те не са същото нещо. Ние не сме същите.
Аз съм си мислила да спирам интернета заради пристрастяването, най-вече към форуми. Не заместват приятелите, които са в чужбина. Но информативната им полза не е за отричане.
Лили, мисля че може би просто има известна ревност към виртуалните изяви. Не мисля, че той е обвинил някой конкретно. И не мисля, че точно форумът е имал предвид. Явно си иска старата Лили, с която има общи познати, а не само нейни.
Явно и двамате се нуждаете от една хубава почивка. Успех.  bouquet

 

# 85
  • Мнения: 1 612
Ами не точно в този смисъл, но съм чувала изказвания като:
"Престани да четеш в този форум за болести, само се изнервяш и си търсиш симптоми" или нещо от сорта.
Но аз не му обръщам внимание.

Общи условия

Активация на акаунт