Замръзнала бременност?

  • 3 905
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 89
Добре че трябва да пиша защото ми е трудно до кажа каквото и да е.
В осмата седмица съм, вчера бях на преглед - такава болка не съм преживяла даже при двете операции от извънматочни!
Стисках палци докторката да ми каже, че и второто ембрионче се развива добре и ще си имаме близнаци. Даже вече им мислех имена и се зазяпвах във всеки бебешки магазин, а кумата ми почна да плете пелена...
А се оказа че второто въобще няма никакъв шанс, няма даже жълто тяло. А и първото ембрионче е спряло да се развива - нито сърдечна дейност нито оформено ембрионче, просто мехурче с жълто тяло и толкоз. Но защо растът тогава???
Тя ми каза да дойда утри, ще ми пуснат пълна кръвна картина и все ми е едно вече какво.
Най - страшното, че след толкова мъки и очаквания аз трябва доброволно да отида и да ми махнат моите вече толкова любими и чакани бебенца.
Всичко умира в мен и като някяква луда ходя и продължавам да им говоря.
Наричат го "замръзнала бременност", не знаят причината защо е станало така. А аз знам само, че ми остават само още няколко дни през които ще знам, че все още съм мама.
Защо , Господи ме наказваш така??????????????????????????????????

# 1
  • Мнения: 9 990
Викуша, стана ми болно......съжалявам, прегръщам те...ще си мама един ден, ще видиш...

# 2
  • Мнения: 461
Викуша, съжалявам много.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Викуша, съжалявам, не знам друго какво да кажа  Hug

# 4
  • Мнения: 2 381
Викуша, съжалявам.

# 5
  • Мнения: 11 607
Викуша, стана ми болно......съжалявам, прегръщам те...ще си мама един ден, ще видиш...

 Peace Peace Peace Peace Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 498
Чета и ми тръгват сълзите от очите, не знам какво би помогнало , какви думи биха те успокоили - какво да ти кажа , само ти пращам прегръдката си и опората да бадеш силна!!!

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 172
Съжалявам... Прегръщам те

# 8
  • Мнения: 1 329
каквото и да кажа, нищо няма да намали болката ти
единствено....защо се случват лоши неща, на добри хора, хора, които искат да създадат живот... #Cussing out

кураж !!!

# 9
  • Мнения: 4 324
Sad

Много съжалявам ..........

Прегръдки и от мен

# 10
  • Мнения: 7 716
Съжалявам, никакви шансове ли няма? Cry

# 11
  • София
  • Мнения: 35 893
 Съжалявам много
Направи консултация и при друг лекар

# 12
  • София
  • Мнения: 3 679
Съжарявам   Sad
Прегръщам те!

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Съжалявам.
Не знам какво да кажа...

# 14

Общи условия

Активация на акаунт