за децата родени през 2006г.

  • 661
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 457
чували ли сте нещо за някакви осигуровки ли ,за томбола ли-някъде май трябвало да се регистрираш и детето ти щяло да ползва медицинска помощ май безплатно ,нещо такова чух едни мами да говорят ,но нищо не разбрах.Било за децата родени 2006г. newsm78Ама колко изчерпателна и ясна бях Mr. Green

# 1
  • Мнения: 5 577
Я да използвам да питам и аз - чух, че ако до 25 години имаш две деца (за майката става дума) и имаш ипотечен кредит държавата ти изплащала половината.

За 20000Е си заслужава да се напъна още веднъж догодина.

# 2
  • Мнения: 3 457
Я да използвам да питам и аз - чух, че ако до 25 години имаш две деца (за майката става дума) и имаш ипотечен кредит държавата ти изплащала половината.

За 20000Е си заслужава да се напъна още веднъж догодина.
най с теб сънуваме работи ,които ни се искат Mr. Greenаз за 20хил и трето ще родя Mr. Green

# 3
  • out of space
  • Мнения: 8 572
Я да използвам да питам и аз - чух, че ако до 25 години имаш две деца (за майката става дума) и имаш ипотечен кредит държавата ти изплащала половината.

За 20000Е си заслужава да се напъна още веднъж догодина.

Ай сакън! Ти вземи за тва да родиш второ!
Може и да има такова нещо- не знам.
Има друго- при едно дете данъците ти падат, при второ- още повече. Подаваш декларация, спрямо доходите ти и ти връщат пари...
На нас ни върнаха 170 кинта, не че е много, но са поне няколко чифта дрехи за нашия стандарт.

# 4
  • Мнения: 5 577
Ааа, второ заради един данък не. Поне 20Е.  Crazy

И на нас върнаха, 80 кинта, купихме си дрехи - ама не за малкия, за нас.

Коте, извинявай, че се намесих без да питам в темата ти. Май наистина сънуваме.

# 5
  • Мнения: 3 457
а няма нищо  Mr. Green направо да я прекръстя темата за мечтите Joy

# 6
  • Мнения: 3 886
Ех как ми отворихре мечтите.То да зема аз да се възползвам с 3 тото бебе  bouquet Crazy Crazy Party Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 5 577
Ех как ми отворихре мечтите.То да зема аз да се възползвам с 3 тото бебе  bouquet Crazy Crazy Party Heart Eyes

 Shocked О, доста си възрастна. Сподели как ще забременееш на тази възраст?

# 8
  • Мнения: 3 886
Ех как ми отворихре мечтите.То да зема аз да се възползвам с 3 тото бебе  bouquet Crazy Crazy Party Heart Eyes

 Shocked О, доста си възрастна. Сподели как ще забременееш на тази възраст?




еееееее айде сега няма ти издавам таините я Mr. Green Mr. Green Heart Eyes

# 9
  • между град и село
  • Мнения: 212
 Преписвам от едно списание какво намерих-ГРАВЕ България стартира инициатива за децата родени през 2006г.Регистрирайте се на www.grawe.bg или на тел.02/989 00 44 и спечелете сигурност и безплатно образование за Вашето дете.Предполагам че за това говориш.

Общи условия

Активация на акаунт