Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 ноем. 2006, 22:59 ч.

ЗВЕРСКИ косопад

• 1 899
  • 5
  •   1
Отговори
  Момичета, отчаяна съм. Оставам без коса, прогресивно оплешивявам, а малкото, която още се крепи на главата ми е в покъртително състояние. Бързам да кажа, че не съм раждала/кърмеща, знам основният проблем какъв е, за да съм в това състояние, но засега нищо не мога да направя в тази посока. Затова искам поне да направя каквото мога отделно от това и да спася косата си, защото съм само на 18 години.
 Днес като се къпах просто съм плакала....кичури, снопове...Накрая като събрах цялото количество ревах с глас.
 В другата тема за здрава и дълга коса писах и се интересувах от маската с Ревитаминол и Мегадерм, това ще го направя, но знам че не е достатъчно. Моля ви, препорчайте ми възможно най-ефикасното средство/средства против косопад - витамини, ампули, шампоани....всичко, няма значение цената, но НАИСТИНА да помогне. Четох за PHYTO, че има добри отзиви.  Ревалид съм ги ползвала преди, както и Mertz, помогнаха ми и двете, но сега положението е трагично и ми трябва най-силното и мощно средтво.
Може и бабини рецепти, всичко!
Надявам се да ми помогнете. Cry

# 1
веднага на лекар!!! косопадът може да се дължи на хормонални проблеми например. особено ако е толкова силен, със сигурност причината е медицинска и само маска или шампоан няма да помогнат - лекарят трябва да открие причината и с нея да се бори, а не със симптомите.
говоря от опит, защото също съм имала толкова силен косопад.

освен това искам да добавя, че една от най-често срещаните причини за косопад е стресът, нервното напрежение. така че освен борбата с маските и шампоани, просто го давай по-полека.
успех и на всяка цена иди на лекар.

# 2
buggy, доколкото разбирам, ти вече знаеш произхода на косопада.
Ако не те притеснява, можеш да ми пуснеш едно съобщение на лични - може да се окаже, че ще измислим нещо, ако кажеш какъв е проблема. Със сигурност ще е нещо с билки, настойка или етерични масла, но сподели най-напред, ако желаеш.

Хубав ден!   bouquet

# 3
Момичета, балгодаря ви, Vesi ще пиша на лични. Eden, както казах вече знам какъв е проблемът - знам от какво пада косата ми. Но за сега нищо не мога да променя - тоест не мога да отстраня причината, затова искам поне всичко друго възможно да направя. Така че моля, кажете ми кои продукти са най-силни и ефикасни

# 4
за хапчета-ревалид и мерц са слаби според мен-пробвай с пантогар или фито-дано да се оправи но определено ти трябват много грижи за косата!Успех Hug

# 5
Момичета, балгодаря ви, Vesi ще пиша на лични. Eden, както казах вече знам какъв е проблемът - знам от какво пада косата ми. Но за сега нищо не мога да променя - тоест не мога да отстраня причината, затова искам поне всичко друго възможно да направя. Така че моля, кажете ми кои продукти са най-силни и ефикасни

ясно - може аз да не съм чела внимателно пърия път Embarassed мен лично мерц и ревалид не ми помогнаха, една приятелка (фризьорка) ми препоръча хапчетата на Рене Фюртерер, скъпи са, но според нея биват. успех Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт