Помощ!!

  • 958
  • 4
  •   1
Отговори
Здравейте
Изчетох всички теми за хламидии, които сте поместили, извинявам се че пак засягам тази тема, но съм ОТЧАЯНА !!!  Cry
Моля само за съвет относно името на лекар, който ви е помогнал! Защото на мен не успяха.
Имам кръвен тест с титър 1:128, в момента съм пуснала и ДНК тест, резултатите ще разбера днес следобед. Просто Ви моля да ми кажете име на специалист, независимо от кой град е. Имам ужасни болки в ставите, в яйчниците, бяло течение, в окото. Вчера излязох от болница, където ме лекуваха единствено и само с аолин. Просто трябваше да полежа 5 дни, за да си направят те необходимия минимум. Преди 6 месеца съм пила Azitrox i Dotur, после ми биха инжекции Гентамицин и Tercef. Моля Ви споделете как сте се лекували и по специално препоръчайте ми лекар, независимо от кой град е , МОЛЯ ВИ......

# 1
  • Мнения: 4 324
Ние се лекуваме с Дотур. Не знам дали ще има ефект, защото все още лечението продължава, но силно се надявам да се оттървем само с това. Първите два дни пихме и фасижин, а аз и микомакс.

При мен изследването за хламидия не беше чрез кръвен анализ, а чрез секрет.

Ходя при д-р Даскалов, Торакс (Пловдив). Много съм доволна.

Изчакай и другия резултат да излезне.
Успех!

# 2
Благодаря ти Таня
А някой въобще излекувал ли се е от тези гадини?

# 3
  • Мнения: 236
Здравейте ,
Искам и аз да се включа в разговора за тези  "гадини ".Преди месец ми се появи цистит (втори за тази година) и освен изследване за микробиология на урина ми пуснаха и изследване за хламидии ,което за мое най -голямо учудване се оказа положителен (1:32).За съжеление ми откриха и е-коли в урината .След като лекувах е-колите с обилно количество Амикацин и Аугментин , започнах след това със Сумамед по 2 табл на 1-7-14 ден.Странното е ,че на мъжа ми, с който съм от 6 год, се оказа отрицателен теста и на върпоса към лекарите може ли да нося тази инфекция 6 год - те ми отговорха ,че може Shocked.Така или иначе нямаше значение ,изпих това огромно количестово анитбиотици , заедно с това пих и Микомакс , но след като свършиха хапчетата започнах да чустватм отвратително парене и щипене "долу" , до така ва степен ,че всичко ми изтръпваше и ме болеше, съпроводено с леко жълтеникаво и гъсто течение .Четох в някакъв саит ,че това са точно симптомите на хламидиите и за това отидох да си пусна ново изследване отново за хламидии (2 седмици след последното хапче).Оказаха се отицателни IGg 2AE <9 Ae ,IGm 6Ae<9Ae. Чудя се възможно ли е още  да имам хламидии с такива ясни симптоми , а да  дава отрицателен резултата на кръвта ,защото не са минали 30 дена от приема на последното лекарство . Аз се притенсявам дали нямам  и нещо дурго , трихомони или кой знае какво , те хващата ли се микробилогия , защото тя ми е чиста.Спред лекарката ми това са гъби , но аз съм имала гъбички и знам какво е усещането от тях , сега не е същото ,нямам сега сърбеж.
Вече се побърквам , много иксам да имам бебе , а не мога да се оправя и тези болки ме мъчат пове4е от месец ,нетърпимо  е  Sad Cry Cry.
На някой случвало ли му се е подобно нещо , ако да ,моля да сподели !!Благодаря Ви!!

# 4
Здравей Мими
За сърбежа след толкова антибиотици мое мнение и от личен опит смятам, че са гъбички именно от силния антибиотик. Що се отнася до резултатите и аз вече много се обърках, различните лекари различни неща ми казват, ДНК теста ми излезе отрицателен и те твърдят, че съм излекувана. Но болките, които имам в таза  са нетърпими, краката ме болят вече от тая болка в таза. Има толкова много последствия от тези гадини, че дори и излекувани нанасят големи поражения. И аз искам да имам бебче вече, но прогнозите не са добри. Моят титър беше доста по-голям от твоя и най-вероятно съм със запушени тръби вече. Утре пак тръгвам по лекари и цветни снимки и така нататък, много съм отчаяна, но още имам надежда за бебче.
Желая ти успех и на теб. Дано всичко е ОК.
Поздрави Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт