Вие?

  • 2 237
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 498
Винаги гледам в очите....

# 16
  • София
  • Мнения: 2 383
Да, по принцип, гледам хората в очите, като разговаряме.

# 17
  • Мнения: 1 942
И аз има един познат който с когото и да говори никога не гледа в очите. Гледа на всички посоки и ако си засечем погледите, сякаш се смущава  Thinking Дали това не е някакво психическо разтройство? Макар да е много точен човека.
Иначе имам друг познат, който всеки път щом говорим говори на бюста ми  Joy Сериозно толкова е погълнат да ме гледа в деколтето, че инстинктивно се навеждам, за да бъдат очите ни на една височина /по-висока съм/. Първите няколко пъти ми бе смешно, после е дразнещо  hahaha 

# 18
  • Мнения: 1 503
Аз не винаги гледам и не винаги си махам цаЙса newsm78Ако ми се е изперчило слънцето насреща що да ги махна newsm78
А и не всеки събеседник има така да се каже добри очи за гледане newsm78.

# 19
  • Мнения: 151
Абсолютно винаги, когато говоря с някого го гледам в очите, ами така са ме учили. Обаче имам един познат, който когато говорим гледа някъде над главата ми, ами адски изнервящо ставам като разногледа, а и си мисля, че са някакви комплекси не знам точно. Той никога не поглежда в очите  Rolling Eyes, когато говори - ами това е липса на уважение към събеседника според мен  Sad .

# 20
  • Мнения: 8 769
Когато слушам, гледам в очите. Когато говоря, поглеждам в очите и измествам поглед в страни (така по-лесно се съсредоточавам, иначе се разсейвам)...и така-поглеждам-отмествам (всичко става за секунди...

# 21
  • Мнения: 4 629
Гледам в очите, когато говоря с хората  Peace

# 22
  • Мнения: 6 472
Гледам в очите. Хора които не го правят за мен имат някои от следните проблеми:
- лъжат ме
- страдат от някакви комплекси
- имат проблеми в общуването с други хуманоидни индивиди
- произволна комбинация от горе изброените възможности

# 23
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 530
Мисля си , че гледам newsm78
Има хора, които ги усещам като енергийни вампири, техния поглед гледам да го избягвам. когато им говоря, или когато ми говорят, не срещам за дълго погледа си с техния. Има и такива, с които можем само с очи да си говорим.  Heart EyesЕстествено, те са ми много приятни Simple Smile
Моята дъщеря страда от разстройство от аутистичния спектър. Тя никога не гледа в очите. Когато й говоря, все едно не ме чува. Ако случайно реши да ми каже нещо, все едно не говори на мен.
 Хора, които винаги избягват контакта очи в очи имат сериозни проблеми с общуването.

Забелязала съм при няколко познати учителки, че така настойчиво гледат в очите, че чак дразни. Особено като направят някоя по-дълга пауза, а забравят да си изместят погледа Confused

# 24
# 25
  • Мнения: 3 611
Винаги гледам хората в очите, освен ако не ги лъжа или не нещо ми е неудобно...
Много мразя да ми говорят със слънчеви очила. Направо се побърквам. Гледам само едни големи изпъкнали черни кръгове, баси, все едно говоря с муха  Sick

Така е и при мене.  Crazy

Винаги гледам в очите, особено ако ми раzкаzват или раzкаzвам нещо... но напоследък се усещам, че иzбягвам нечий конкретен поглед... от неудобство ли... или zащото не мога да съм искрена с тоzи човек... не zнам..  Thinking

# 26
  • Мнения: 239
Винаги гледам в очите, но рядко казвам, че обичам освен ако не говорим за минимум 3 грама и толкова големи уискита.

Гледането нагоре е индикация за незнаене на материята, гледането надоле е знак за лъжа, гледането в очите е символ на професионализъма на най-добрите магураджии. В личен план гледам в очите само ако лъжа за над 10 000 долара.

Димитър Пенев например винаги се оглежда на всички посоки и аз имам теория. Не, не го преследват. Просто се опитва да измами скаутовете на противника и не желае да дава възможност да се разбере стартовият му състав преди самия той да го знае.

Мисля, че Адриана Лима е страхотно пиче, което ми подхожда на юнашката осанка.

# 27
  • Мнения: 1 629
Ами, гледам! Едва ли. Rolling Eyes Ръкомахам, примигвам, въздишам, обяснявам нещо си, гледането ми е последна грижа.

# 28
  • Мнения: 1 092
гледам хората в очите когато разговаряме,но не винаги. Whistling

# 29
  • Мнения: 929
Когато слушам, гледам в очите. Когато говоря, поглеждам в очите и измествам поглед в страни (така по-лесно се съсредоточавам, иначе се разсейвам)...и така-поглеждам-отмествам (всичко става за секунди...
и аз така иначе немога, дори и да се притеснявам

Общи условия

Активация на акаунт