Репортаж за Стволовите клетки по Нова ТВ

  • 2 093
  • 33
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 990
Добре, а от къде идва тази разлика?Това са да речем 17 години по 150 евро-почти 5000 лв и отгоре малко.И се съхраняват в БГ.А другите, които излизат в чужбина и пътуват и т.н.-само 3000 лв и толкоз.Значи-да съхраниш в БГ излиза над 8000 лв, да съхраниш в чужбина-3000... Thinking

# 31
  • Мнения: 592
Ей сега разговарях с клиника Малинов.Те казаха ,че банката за съхранение е в Б-я,сключват договори и ме поканиха да ги посетим на място.Щели да ми покажат всякакви сертификати и т.н.Смятам ( живот и здраве ) към събота да ги посетим.А също ми казаха,че от сутринта аз съм 2-рата която споменава репортажа( те не го били гледали).

# 32
  • София
  • Мнения: 250
Наистина това което се подписва в началото не е договор, а споразумение, но от там нататък нередности към клиента няма. Сертификатът се получава до един месец, а заедно с него на нас ни дадоха и една камара документи, протоколи и становища издадени  от Министерството на здравеопазването по повод направени проверки на фирмата и дейността и. А за цените на cryo save, погледнете че това са цените за цяла европа. Явно банките в БГ все още не могат да са конкурентни в тази област.

# 33
  • София
  • Мнения: 3 099
Наистина това което се подписва в началото не е договор, а споразумение, но от там нататък нередности към клиента няма. Сертификатът се получава до един месец, а заедно с него на нас ни дадоха и една камара документи, протоколи и становища издадени  от Министерството на здравеопазването по повод направени проверки на фирмата и дейността и. А за цените на cryo save, погледнете че това са цените за цяла европа. Явно банките в БГ все още не могат да са конкурентни в тази област.

Споразумението, за което говориш е с фирмата в България. А техния договор със съхраняващата банка? Те може да не са поемали такъв ангажимент изобщо... И ако БГ фирмата се ''изпари'', което в България не е прецедент, кой ще поеме ангажиментите й към клиентите... А самите клиенти какви претенции биха могли да предявят към банка, с която реално нямат никакви договорни отношения... (и която купува ''отпадък'', т.е. никому ненужен по презумция материал...) Абе, въпроси много...

Общи условия

Активация на акаунт