Най-слънчевите мами в арабските страни- 13

  • 26 287
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 461
Любс,мерси за почерпката  bouquet ,няма да откажа само защото е виртуална.В момента съм в офиса на Джон,където ми свариха две яйца Laughing(имат тренинг от шефа си,когато беше на същата диета),които рязрязах на осминки с надежда да им увелича размера,но каквото и да правя си остават две. EmbarassedДовечера месце,а утре глад,защото е новолуние. Simple Smile

Дани,ще им мине на твоите принцеси като смените обстановката.И аз се подготвям психически за Индия,ще пътуваме в неделя,живот и здраве.

# 31
  • Мнения: 152
Любс,мерси за почерпката.Много добре изглежда  Laughing .Аз ще използвам да  се почерпя,че след 2 дни почвам и аз вашата диетка.Да видя до къде ще я докарам.Сега ставам да се оправям,че ще ходя да си купувам билет,че довечера ще си пътувам към София.
Дани,не се притеснявай.Скоро ще се оправят малките съкровища на мама  Praynig.Лек път за Бг и приятно изкарване.
Ноиче и на вас приятно изкарване в Индия.
Целувки на всички.По-късно пак ще се разпиша   bouquet

# 32
  • Мнения: 689
Миме и ЛЮба-как си прекарахте вчера?Пак се извинявам,че неможах да дойда,но наистина имах спешно ходене до Дубай.Изобщо-вчера ми беше гаден ден.На път за Шаржа,щяхме да сгазим една жена!Шосето празно,колата върви със 100км/ч,а тя се заметнала със сив шал и тича да пресича #Crazyдобре,че я забелязах иначе не ми се мисли!!!!Вдигнах кръвното от случката!А и бебето в ръцете ми...Креми,и аз съм ,,под пара,,-Сара незаспа от 1 ноща до 9 сутринта!Върти очи,маха с ръце-няма умора!Легнах си в 9 и нещо и в 11 станах,че ми дойдха гости!
В Мамзар не ходя,откакто спряха лейдис дея,а днес чак разбрах защо Embarassedужас!!!Да не ви завали,ей!Нещо се е смрачило при нас и е облачно.Още повече ми се спи...

 

# 33
  • Мнения: 1 655
Здравейте !
днес бяхме на раходка, малко студеничко, но бяхме на контроле прегле, вече е добре, ходихме и на уролог защото нещо тестисите не излизат, е доктора ги намери и каза че няма проблем,но се налага обрязване по медицинска причина, някакво стесняване на кожата или нещо такова, само че трябва да е по-голям че ще е под пълна анестеза!
Лек път на Дани и на Ноя!и да си изкарате много добре!
Аз днес звънях по обява за работа за стиордеса и имам много големи надежди, но ще видим,трябва да си подам документи и да чакам дата за интервю, което ще е някъде средата на декември, ако всичко мине ще се видя с мамите в емирствата.Така че се захвашам с диетките много сериозно, за месец трябва да смъкна 10 кг, аз и без това сега ям солети и кисело мляко като ми остане време,но сега ще е глад и инат и ще ме вземат!като доиде деня за интервюто ще ви кажа да стискате палци!
лек ден  bouquet

# 34
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
привет и от нас!  Hugние сме палави и с нови идеи да дразним и правим напук, и едни гадни копирания на лошо поведение, 4ак се 4удя откъде гледа, но май се сещам! мене ли4но изтрещяванията  на линда или пък на деца , не ме нервират , май съм ваксинирана от големите! и тя  стои и като и мини пристига и вика ми : много оби4а мама! и търси да й простя!иска все навън, а май топлите 4асове намаляват всеки ден и само по обяд е добре да се мотаме  из града! ooooh!
 елип как сте вие,другите давайте опита си! както казва баща й -събрала е два ината на квадрат!ина4е съм в по4ивка от фитнеса, нещо реконструират салона! Thinking
ноя, ти си имаш две пример4ета мимето и миленка, голям стимул са преполагам! Flutter
дани, лек път!  пиши вси4ко, записвай, 4е ще сме след вас по маршрута! дано слу4ите време, да няма много сняг и да можете да видите пове4е места! Peace
креми, браво на сами , пребори се, а ти си напът да се върнеш към активен живот и работа на крила! Naughty
камел4о къде ще сте за 8 декември, ей как  карахме едно време! хубави спомени са ми от студентството! Grinning
лорекса, манел, елип и още толкова мами , къде сте? пишете! Peace

# 35
  • Мнения: 152
Здравейте отново.Аз се завърнах и след днешната разходка   newsm03
Water Lily,представям си как си се изплашила след тази случка.Добре че всичко е наред.А иначе малките как са?Да ги нацелуваш едно хубавичко от българската им леля  lovekiss
Креми,радвам се,че Сами е добре.Ще стискам палци всичко да е наред.Радвам се и за теб,ще стискам палци за работата  Praynig.И аз съм си мислила да се ориентирам в тази посока,но ако имам възможност сигорно ще е след окло 2 години.
Марси,голяма сладурана е малката Линда.Иначе още не се знае къде ще ходим за 8.Не сме говорили,но сега като се прибера в София и трябва да решим със сигорност.Ако колегите не са съгласни,ще се съберем познати и ще ходим в едно заведенийце.Ходихме веднаж,хареса ни,има и музика,но все още нищо не се знае.По-нататък пак ще ви пиша.Лошото е ,че до квартирата няма интернет клуб.Но пак ще се включвам от време на време.
Много целувки за всички малки и големи  Kissing Heart

# 36
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Lilia, супер си искарахме. поне си починахме. хубаво си е на Бухейра. много ме успокоява като си я гледам и  през прозореца. а и малкия си тича доста и се закача с малките момиченца Joy
като си свободна се обади аз съм всеки ден там.
какво е станало на Мамзар та спряха лейдис дей newsm78
като кара човек трябва наистина да има 4 очи. днес Бути щеше да се бие с един че ми бипкаше че съм карала бавно.... всеки бърза за някъде. добре,че не ми пука. да си бипкат. Mr. Green
Ноя, приятно изкарване в Индия.
Дани, лек път! дай някъкви координати на ЛС. може да се видим.
Креми, от все сърце ти пожелавам да те одобрят за работата!
Марси, хич не съм за пример Embarassedтия дни много нередовно се храня Sad
Камелчо, леко студентство  bouquet

# 37
  • Мнения: 689
Миме и аз замислям да се разхождам там поне по 1 час дневно,но след няколко дни,че сега не съм във форма нещо.
Срамота е,но лейдис дея са го спрели заради няккви лесбийски изпълнения на плажа-незнам си кой шейх разбрал и казал-никакъв лейдис дей!
Сега къде ще се пека,незнам.Като се обадих до Мамзар,ми казаха да хода в Джумейра-как пък не!Яд ме е,че си бях свикнала там...
Креми,успех с намиранетона работа.С килограмите се заеми сериозно,четох по вестниците,че Индийските авиолинии се видели в чудо от надебелял персонал-сменили им униформите със сарита,да прикрият тлъстините hahahaпо-пълните са спрени от работа и са им казали-или ставате 60кг или-аут!Горките хора.Колко трябва да си по принцип,за да те вземат?Една позната работеше в Емирейтс и си беше извадила фалшива бележка(от БГ),че е 58кг,а беше 53кг-всеки с проблемите си.

# 38
  • Мнения: 2 804
Момичета имам спешен въпрос !!!
Трябва да правя пасаван !
Та необходимо ли е превод на акта за раждане с печат апостил или не ?!?

# 39
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
аз  си ходих с пасаван , но имахме бг акт и само подписа на таткото трябваше да е пред консула, моят е ясен!обади се в посолството, дани!

# 40
  • Мнения: 1 269
добро утро моми4ета

даваите идеи моля как да откажа малките да се промъкват в леглото ми Sad малкия не заспива ако не ми гали косата.седя в стаята до леглото,барем заспи,но тои не протяга ръце,къса се да реве и си търси косата Shocked в 4удо съм се видяла.вади кътници и ме побърква.като любовници сме,залвпен за мен Laughing

марси какъв е този студ ри вас?с какво се отоплявате зимно време?ние още спим на климатик,4е на топло не мога,а и децата мрънкат и се будят ако е топло в стаята.

дани за по сигурно се обади в посолството,да не стане някоя грешка.лек път ти пожелавам и приятно прекарване в Бг Hug

веси това с обратните е много странна работа.аз мисля,4е са го спрели,защото мъжете обикалят около паарка и създават проблеми newsm78 но ве4е нищо не може да ме у4уди. Simple Smile

камел4о весело ррекарване на 8-ми декмври Hug

креми успех с работата.сигурно много ти липсва летенето.като имаш полет насам ще си пием кафенцето заедно.за кои авиолинии става въпрос? Simple Smile

нои4ка приятно прекарване в индия Hug да се пазиш  Simple Smile

лек ден на вси4ки   bouquet

# 41
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Момичета имам спешен въпрос !!!
Трябва да правя пасаван !
Та необходимо ли е превод на акта за раждане с печат апостил или не ?!?


акта за раждане ни е емирски. за да е валиден във БГ ти трябва легална заверка от министерствата. после превод на български. ни е така направихме. иначе няма да ти го признаят във България.
сега поглеждам, че е заверен в министерство на здравеопазването, външно министерство, легален превод и дори българското консулство.

# 42
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Милена, Зайед е още в кошарата и няма начин да излезе Mr. Green
малко упоритост и да го оставиш да си пореве. имат си такива моменти, но с постоянство го научихме да го оставим и да си заспи сам.

# 43
  • София
  • Мнения: 462
Здравейте !  Hug

Първо да не забравя, че все се каня дя кажа - благодаря на Манел за систематизирането на предишните теми! Браво !  Heart Eyes А защо не се включваш Манел ? Липсваш !

Марси, и моя крещи, но, ако му обръщам внимание съм забелязала, че започва още повече.  newsm78 И мен не ме дразни, но не е хубаво да се учи така. Аз го игнорирам, правя се, че не го чувам и той си спира, като види, че няма публика  Simple Smile И той се опитва да се налага и се инати много, но пише по книгите, че това е първия пубертет и се опитвам, колкото е възможно да запазя присъствие на духа  Peace Не винаги ми се отдава

МЛН, аз не мога да ти дам съвет, защото ние все още спим заедно с Илияс. В противен случай той се буди по 1000 пъти на нощ и да му стоя да ми гали косата до леглото е недопустимо  Crazy Труп съм ! А на другия ден трябва и да се правя на работна  Close Аз съм избрала да се нагаждам според ситуацията и си мисля, че няма да спим заедно до 20 години  :roll

Миме, учи си се и карай! И те си нашата гордост ! Да изземеш функциите на Бутти зад волана!

Креми, а като започнеш пак да летиш кой ще ти гледа Самито ? Успех!   bouquet

Ноя, приятно изкарване в Индия ! Сигурно ще е много интересно. Икаме снимки, искаме снимки  Wink

Камелчо, а ти защо се оплакваш от дебелини, като си танцьорка, а ? Сигурно и ти си като Ноя -мн-о-о-го дебела!
Да разказваш случки от студентския живот !

Ели, къде си ? Любе, какво става с работата ? Галя, Катя и вие само ни поздравявате, а нищо не пишете за живота при вас!

е-е-е, този път се улях !
Лек ден и целувки от мен !  Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 815


Хванахте ме в момент точно като разсипвам кафето  Laughing
Чувствайте се поканени, кафето е без захар Laughing

Снежке, ти си в силата си  Laughing
Нали е зима  Joy

Миме, ще ти се обадя днес за бухейра към 16-16.30

Креми, успех за работата, дано да стане!!  bowuu

Ели къде се губи?
Манел, как си?
Ясминка, ти само четеш, а да вземеш и да пишеш редовно  Mr. Green

Целувки и поздрави и от мен!!!  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт