Със подаръци в БУРГАС идвай Дядо Мраз!(13)

  • 12 829
  • 317
  •   1
Отговори
# 45
  • у нас
  • Мнения: 5 696
Млечко, и аз така си го представях празненството. Но костюма може да него купуваме от магазин, а да го вземем от някоя увеселителна агенция под наем(предполагам).

Гале, да ти е жива и здрава малката кукла. Много вкусна почерпка.

Така че, давайте да мислим за място за празненството, че няма време да се организира всичко.

# 46
  • Мнения: 1 294
Момичета исках и да ви опитам нещо.Тук в Бургас знаете ли за алтернативни детски ясли(така да го кажа)?Имам предвид това: една мед. сестра да поеме 5-6 деца и да се грижи за тях по домовете на родителите.Има ли такава практика?На есен най-вероятно ще ми се наложи да започна работа Cry и много се притеснявам за това къде ще си оставя момиченцето.


Момичета аз със риск да стана досадна Embarassed......на никоя от вас ли детето не е в такива групи.Ако има майчета чийто дечица са приблизителна възраст до тази моето и им се налага на есен да работят, а не им се иска да оставят децата си на ясла нека да осъдим идеята.Може да ми пишат на лични за да не разваляме коледната вълна тук Mr. Green

# 47
  • Мнения: 48
galiq_82 , честит ви мини рожден ден   bouquet . Да ви е все така лъчезарна рожденичката!
И аз съм за събиране, но не мисля, че ще намерим заведение, където да ни изтърпят - толкова майки, колички, ревящи бебоци, бягащи хлапета..... А къде е тази пицария "Палас"?
Slyncho, аз само съм чела за такива алтернативни ясли, но се съмнявам, че в Бургас има. Иначе това е много по-добър вариант от наличните. Ако все пак откриеш, сподели ми информацията - за сега не планирам да се връщам на работа, но кой знае може и да ми затрябва.

# 48
  • Мнения: 595
На малката госпожица Дени от батко Дени   love001 Two Hearts  party023  Gift

# 49
  • Мнения: 166
galiq_82 ,честит ви мини РД и от нас! Много здраве,щастие и усмивки!  bouquet
 

# 50
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 734
Добро утро .До колкото ми е известно има такава ясла или детска  градина  май беше но нее за толкова малки деца като твоето мисля че е някъде в центъра в един апартамент .Но трябва да се поразровя да видя .Иначе вкраен случай детегледачка  но и те  не се намират май.За тържеството и аз съм съгласна само че както казва Солеада  да се организираме .например на коя дата .Кой от кой район е  та тогава да мислим заведениеи всичко друго.

# 51
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 734
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=44538.0Ето какво открих

Последна редакция: вт, 21 ное 2006, 09:03 от pupelina

# 52
  • Мнения: 1 298
Soleada ,  Slyncho и аз съм в кюпа за детегледането  Peace
pupelina мерси за инфото,ако имаш повече информация моля те сподели  Hug

Аз за пръв път чувам за такъв вид гледане на деца  ooooh!

# 53
  • Бургас
  • Мнения: 6 170
Slyncho , и аз не съм чула за такъв тип ясла в Бургас,знам само,че има някаква частна , но мисля,че приемат след  1,5 г,такса 150 лева и за тази от темата,която дава pupelina имахме листовки в пощата миналата година.В тази първата на майка ми колежка си е дала детето и е много дволна,мисля,че беше на ул.Поп Георги.Аз дадох малкия в Лазурската ясла,беше 3 седмици болен след 4 дена престой,днес отново го дадохме и сега съм със свито сърце  Sad


nbirthday Честит рожден ден на Таня Стоянова - Тадела! newsm59

# 54
  • Мнения: 237
Честит рожден ден,tadela!!!Много усмивки да съпътстват дните ти!

# 55
  • Мнения: 252
Черпя  newsm38  cook beer3 Wine Glass smile3510 Popcorn Coffee cheers cook Misc Baby Bottle feeding baby newsm64 искам и да висе опла4а баткото ми е болен направо ужас

# 56
  • Мнения: 2 577
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ТАНЯ!!!
Много здраве, щастие и късмет!
Само радости и усмивки!

 newsm59  Gift  bigdance2
ЧЕСТИТО И НА МАЛКАТА ДЕНИ!
Жива и здрава само радости на мама и тати да носи!


Купона се заформя супер, много се радвам. Остана да се измисли заведението. То в центъра само в България и Операта май има детски кътове newsm78. Дали няма да намерим някое заведение и да му платим, за да го затворят за няколко часа само за нас. Поне ще знаем, че няма да е задимено и ще сме си само ние с деца и колички.
Моя батко не вярва вече в тия неща, но мога да преговарям с него да стане джудже.
mle4ko , дай да направим кака Ивка Снежанка

# 57
  • Мнения: 48
Честит рожден ден, tadela! Много здраве и късмет на теб и цялото ти семейство! А на баткото двойна доза днес!
Денят се очертава слънчев - хайде всички навън 1stroller  preggo family sling

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 3 553

Честит рожден ден, tadela!


Много здраве и късмет!

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ТАДЕЛА!Желая ти много здраве и щастие!

Общи условия

Активация на акаунт