Мъжът ви крие!!

  • 21 571
  • 163
  •   1
Отговори
# 30
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
Последния път, в който ми казаха, че ми е малък беше когато нямах пари все пак, а?
...което идва да докаже, че иначе ти го спестяват, заспелени от пачките Joy

Впрочем за парите - дай ми 2,000 и стой да ме гледаш за колко минути ще ги изхарча...като в разходите изобщо няма да влезнат пюрета, памперси, още по-малко пък прахове за пране... Mr. Green

# 31
  • Мнения: 4 733

Чакай да те открехна как наричат мъжете с малки пишки и с пари " Вибратор банкомат "  Mr. Green

# 32
  • Мнения: 6 155

Добър ден. 2006та сме. България, София, Мерцедеси, Нокиа, Планет, Неро, пичета, версаче умре, но не и дрехите му ако се сещаш за какво става дума.
Именно, де Wink
Отвори широко очи и погледни... може пък да видиш нещо по различно от върха на носа си Mr. Green

# 33
  • Мнения: 239
Последния път, в който ми казаха, че ми е малък беше когато нямах пари все пак, а?
...което идва да докаже, че иначе ти го спестяват, заспелени от пачките Joy

Впрочем за парите - дай ми 2,000 и стой да ме гледаш за колко минути ще ги изхарча...като в разходите изобщо няма да влезнат пюрета, памперси, още по-малко пък прахове за пране... Mr. Green

Това е твоя версия, но моята е, че навремето бях срамежлив и рядко им го показвах.


Чакай да те открехна как наричат мъжете с малки пишки и с пари " Вибратор банкомат "  Mr. Green

Не, вие определено не сте били с мен интимно и май започнахте да злобеете. Все пак ми е над 11 сантиметра, а това е 3 отгоре на нужното, а?

# 34
  • Мнения: 4 733
Все пак ми е над 11 сантиметра, а това е 3 отгоре на нужното, а?
Обичам дискретността...във всяко едно отношение Mr. Green

# 35
  • Мнения: 13 512
Ееееееех..Жоре,Жоре...каза им няколко истини и пак те емнаха...милост нямат ,бреееееееей

# 36
  • Мнения: 6 155
Все пак ми е над 11 сантиметра, а това е 3 отгоре на нужното, а?
Обичам дискретността...във всяко едно отношение Mr. Green

11см.  hahaha hahaha hahaha Joy
Това трябваше да звучи внушително ли?  hahaha

# 37
  • Мнения: 4 733
Аз чак отстъпих назад от монитора от страх да не ме плесне през челото нещо 11-сантиметрово, че той краят му се простира до необятното Mr. Green

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 10:34 от Kasidy

# 38
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 818
11см.  hahaha hahaha hahaha Joy
Това трябваше да звучи внушително ли?  hahaha
...че и било с 3 см 'отгоре', моля ти се... Tired

# 39
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Жоре Жоре..... голямо удоволствие изпитваш от това да се гъзариш във форума.Само се питам: Мислиш, ли че някой ти вярва?
Пък ако имаш тези парички Mr. Green,моля, хвърли  по някой лев,че ти четем простотиите. Mr. Green Hug

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Пари?!? Любовта му ме удовлетворява напълно!  Mr. Green

# 41
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Пари?!? Любовта му ме удовлетворява напълно!  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha

# 42
  • Мнения: 3 447
Пари?!? Любовта му ме удовлетворява напълно!  Mr. Green
На мен и интелектуалното общуване ми стига  Mr. Green

# 43
  • Мнения: 1 533
Моля отговорете с една опция:

1. Жоро01 се е върнал рано от Син Сити и е решил да се изгъбарка с мамките и пуска тема, през това време Цеци си облича сценичния костюм в спалнята (жартиери, едно друго...), а Ивайла прави кафе в иноксовата кухня преди да се присъедини към колежката си.

2. Жоро01 е станал рано, защото жена му го е накарала да изтупа килима преди да изведе Александърчо на разходка.

3. Жоро и Сопранов са пратили жените с децата при майките им за уикенда и се гъбаркат с мамките заедно.

# 44
  • Мнения: 3 405
В историята има две неща, които не ми допадат Sick
само 10 милона...
и Ивайла Shocked
Иначе можеше и да поразсъждавам Wink

Общи условия

Активация на акаунт