Кога пробихте ушите на вашите моми4енца

  • 2 646
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 10 809
Не сме ги пробили още.И аз мислех на 25 март,обаче вече се чудя дали да не изчакам да порасне повече.

# 46
  • Мнения: 25
На моята щерка ги пробихме към 1 годинка.Плака доста и после малко трудно даде другото ухо.Но аз мисля , че тя повече се уплаши от щракването на пистолета , а не толкова от болката.  newsm12

# 47
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Ако реши, че иска да носи обици, сама ще си ги пробие.

От къде на къде аз решавам дали детето ми ще ходи с дупки по себе си?

# 48
  • Мнения: 619
Ha 6 годинки,тя caмичka пожела.Simple Smile

# 49
  • в къщи
  • Мнения: 467
На моето момиче ги пробихме като беше на 2г.Не плака много,аз също си дупчих тогава ушите и седнах първа за да има кураж и тя. Peace След две-три години отидохме пак двете,за по още една дупка Laughing

# 50
  • Мнения: 295
Ще го направя на пролет. Тогава ще е на годинка и 2-3 месеца. Мамите във форума казват, че най-добре е да се направи на Благовещение.

# 51
  • Мнения: 465
Когато стана на една годинка и много съм доволна Heart Eyes

# 52
на около 2 годинки и никога не сме имали проблеми с дърпане или разраняване, а колко им се радва и как се хвалешеее  Laughing

# 53
  • Мнения: 16
нашата баба решила и пробила ушите на дъщеря ми и сега тя е все още с мед.обеци,но явно не и понасят,около дупчиците са и станали ранички които текат и засъхват и не можем да махнем обеците.Моля ви ако някой знае как се процедира в такива случай,тоаст к какво да намажем ушенцата или как да и ги махнем.?

Чувала съм, че по лесно зарастват дупчиците ако се мажат със слюнка, ама сутрин на гладно(в смисъл сутринта още преди да си ял се мажеш със слюнката). Знам, че звучи странно, но и аз съм го пробвала и на мен ми помогна.

# 54
  • Мнения: 236
нашата баба решила и пробила ушите на дъщеря ми и сега тя е все още с мед.обеци,но явно не и понасят,около дупчиците са и станали ранички които текат и засъхват и не можем да махнем обеците.Моля ви ако някой знае как се процедира в такива случай,тоаст к какво да намажем ушенцата или как да и ги махнем.?

Отидете на лекар! Не се занимавайте с домашни методи за справяне с проблема.

# 55
  • Мнения: 864
Нека когато порасне реши сама!

# 56
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Мисля най-рано на 4 годинки като стане, но дотогава може и да размисля

# 57
  • Мнения: 3 089
и аз съм задавала този въпрос. в края на краищата реших тя сама да си поиска. а това ще стане най-рано около 2 годинки - просто едва тогава ще може членоразделно да ми каже, че иска.

Общи условия

Активация на акаунт