Кога започнахте да усещате бебетата?

  • 1 135
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте!Аз съм в 5-я месец и от време на време чувствам нещо като бълбукане/не мога точно да определя/ в корема си  newsm78
Чудя се дали това са бебоците и ако са те се притеснявам,че чувствам само от едната страна/лявата/,а предполагам че трябва да ги усещам от двете.При вас как беше?

Последна редакция: сб, 18 ное 2006, 19:01 от hrissa

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Странно ми е заглавието на темата  newsm78

# 2
Така добре ли е заглавието?  Grinning

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Така добре ли е заглавието?  Grinning

 Peace

# 4
  • Мнения: 7 803
ами не е задължително и двете да усещаш толкова рано. има време  Peace

# 5
  • Мнения: 1 419
И аз съм в петия месец и ги усещам като пукащи се мехури - големи. Така че би трябвало да са ти бебоците  Heart Eyes
А това, че е от едната страна, вече зависи как са ти разположени - кога са те гледали на ултразвук за последно? Казвали ли са ти как са разположени? Моите до скоро бяха едно над друго и усещах само горното. От 1 седмица се разместиха и долното се вдигна  нагоре и то и вече усещам и двете  Simple Smile

Между другото, като гледам сме с почти еднакви термини - може да се включиш в априлския отбор да станем две бъдещи близнашки майки там, че сега съм само аз Wink

# 6
  • varna
  • Мнения: 1 012
аз също съм в края на 5 месец и започнах едва преди седмица да ги усещам-такаче спокойнома време  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 7 640
бебетата са, в 21 г.с. си, вече се обаждат значи Laughing
Колко хубаво!

# 8
  • София
  • Мнения: 1 951
"ритничетата" при многоплодна бременост се усещат от по рано,в сравнение с единичната бременост.

# 9
  • някъде
  • Мнения: 4 955
в края на 4-ти baby_neutral
мисля, че вече ги усещаш, по това което си описала Peace

# 10
  • Мнения: 355
Аз също ги усетих горе-долу по това време - около 19-20 г.с.  Обаче да ги различавам - кое кога е ритнало - не можех до началото на 7 мес. После вече беше много осезаемо, освен това едната беше спокойна и ме подритваше с леки равномерни ритничета, докато другата постоянно се местеше и риташе безспир. тя и до сега си е по-щура.

Общи условия

Активация на акаунт