Lass Baby?

  • 778
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 772
Някой ползвал ли е тази плодова хранителна добавка? На нас ни я предписаха срещу запек (или поне не-акане) при бебо, но досега - 2-3 дни прием - не забелязваме особен резултат.
Мерси!

# 1
  • Мнения: 411
Не сме я ползвали и не мога да ти кажа нищо за тази хранителна добавка, но когато Алекс беше по малък и имаше запек ни изписаха адаптирано мляко "Фризовом" но ефектът беше след като изпи цялата кутия от 450гр.  
Пожелавам Ви успех!

# 2
  • Мнения: 772
Мерси за отговора, и на мен ми споменаха за това мляко, но така и не разбрах, след като той е изцяло на кърма, как и дали бих могла да го давам. Лекарят всъщност смята, че чист сок от круша - 1-2 лъжички - би свършил повече работа, така че сигурно ще минем и на това.

# 3
  • София
  • Мнения: 794
Цитат на: Majmunka
Някой ползвал ли е тази плодова хранителна добавка? На нас ни я предписаха срещу запек (или поне не-акане) при бебо, но досега - 2-3 дни прием - не забелязваме особен резултат.
Мерси!

извинявам се за отклонението,за хранителните добавки нищо не мога да кажа,но вие защо ги приемате.Запек ли е проблема или "не акане".Ако е второто щом бебето е на кърма,значи няма проблем.Ако наистина това ви е проблема мога да ти пратя линк към една стара тема по-въпроса.Аз се бях притеснила по този повод преди когато малкия акаше веднъж на 10 дена Simple Smile

# 4
  • Мнения: 772
мерси! да, рових се в по-старите теми и по принцип вече се примирих и не се твърде притеснявам, но лекарите казват - трябва да да се изаква на 3-ия ден все пак; не знам какво е точно - гъсто като паста за зъби май все пак отива към запек? и бебо самият започван а 3-ия ден вече много да се пъне, а пръцкането доста понамирисва

# 5
  • София
  • Мнения: 794
Цитат на: Majmunka
мерси! да, рових се в по-старите теми и по принцип вече се примирих и не се твърде притеснявам, но лекарите казват - трябва да да се изаква на 3-ия ден все пак; не знам какво е точно - гъсто като паста за зъби май все пак отива към запек? и бебо самият започван а 3-ия ден вече много да се пъне, а пръцкането доста понамирисва

Абе аз да си кажа Simple Smile не,че някои ми иска мнението Simple Smile но понеже когато ние бяхме на тоя хал много се притеснявах,а вече сме минали по твоя път и съм спокоина ,че това си е нормално.
все пак давам ти и това http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?p=198301#198301
мен като ми пратиха този линк много му се зарадвах.А това ,че е гъсто като паста за зъби не значи,че е запек,нормално е ,детето расте и се поменя.А за пръцкането тепърва ще разбереш какво е Simple Smile като започнеш да захранваш какво тв чака Simple Smile Simple Smile Simple Smile не се притесняваи
и още веднъж извинявай,че се отклоних от темата ти.Ти питаш за едно пък аз... дано не съм ти досадила

Общи условия

Активация на акаунт