Разврат в Градската градина

  • 2 487
  • 43
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Мили кърмачки, в петък няколко мами ме информираха, че разни инициативни дядовци подали жалба в кметството срещу кърмещите майки, защото това било разврат  #Crazy #Crazy  Joy И това при положение, че гледаме да не се набиваме много в очи, кърмим в закътани алеи и т.н.
Предлагам да се организираме и да им спретнем една демонстрацийка на местата, където те се събират  Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 12 201
  Еми така е дядовците си нямат работа  Simple Smile А бебите подкрепят ли ги? Ако ще има публично кърмене организирайте се по-бързичко докато е топло за да се вижда по-хубаво.  Grinning
  Ние тук също в едното паркче сме се събрали голяма компания кърмещи мами та да видим дали и на нас скоро няма да ни спретнат едно протестче  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 288
хе хе, ще падна от смях. тия дядовци съвсем изкукали бре  Joy Joy Joy

# 3
  • Мнения: 3 521
 hahaha Joy...
ще падна...аz пък бях останала с впечатлението, че в Пловдив дедетата са много свежи_лятото на няколко пъти се раzхождахме(естествено и манджарехме Mr. Green) в Гардската и всички старци бяха много мили с мен и с малката, а сега "раzврат" Rolling Eyes.

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Вместо да се радват, че могат да оплакнат окото, те - разврат Joy hahaha Joy

# 5
  • на Север
  • Мнения: 503
срамота, как не ви е срам да се голите по улиците Naughty, срама няма тази младеж  Naughty

малко офф, ама навремето бях ученичка още и се връщам аз от басейн и се разхождам с целия си бански в къщи и баба ми като се развика "ама ти с това нещо ли се показваш пред хората?"
и взе да нарежда "гнусна младеж, гнусна" и имайте предвид, че баба ми е живяла в града, а не на село Joy

# 6
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Shocked Миленка, това сериозно ли е?
Много моля, напиши още детайли.
От това ще излезне чуден скандал Twisted Evil
Придружен - в най-скоро време - с прекрасна демонстрация.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Предлагам да се организираме и да им спретнем една демонстрацийка на местата, където те се събират  Mr. Green
Мне. Демонстрацията няма нужда да е на 'техните' места. Или на пейките на Главната или на централната голяма алея на Градската. Все пак ние не се борим да окупираме техните места, а да имаме право да кърмим нормално на публично място. Те що не се крият, като ядат банички навън, м? Imp

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Ами сериозно е, Бу  Rolling Eyes
Само не се сетих да питам майчетата откъде са разбрали , но ще проверя  Peace, а тези които ми казаха за въпросната жалба ги познаваш от срещите на Ла Лече, но те не влизат тук.
Аз съм се надъхала още от ССК, когато по повод нашето групово кърмене един дядо се изказа в централните новини, че било неестетично, нехигиенично и прочие не-...  Mr. Green

# 9
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Хахахаха  Joy
Разврат е това което искаме да ни се случи на нас, но понеже няма начин да ни се случи не е честно да е нещо порядъчно!! Мда- разврат. Развратници.  Mr. Green

# 10
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Хм. Помолих Коала ако има връзки някакви, да разбере наистина ли има такава жалба внесена.
Ако наистина има - ще има Империята отвръща на удара Mr. Green с порция мляко Joy

# 11
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 - Старците ги е яд, и знаете ли защо?

 - Защото са на етапа: "Не ме е яд че не ми става, а че още имам мерак!"

Последна редакция: нд, 19 ное 2006, 15:54 от Aleksander

# 12
  • Мнения: 1 896
Мноого яко!  superuu

# 13
  • Мнения: 1 671
Утре ще звънна да питам, имам приятелки в деловодството на голямата община, ако има такава жалба, те ще я знаят.

# 14

Общи условия

Активация на акаунт