AVON само за представители - IV

  • 12 023
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, аз малко в страни от темата... въпреки, че въпроса ми май малко реторичен идва - За новата 01 кампания дали е възможно да се поръчват 2 бр. Incandenssece , вместо 1 бр. + друг парфюм??

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Момичета, аз малко в страни от темата... въпреки, че въпроса ми май малко реторичен идва - За новата 01 кампания дали е възможно да се поръчват 2 бр. Incandenssece , вместо 1 бр. + друг парфюм??
най-добре попитай в офиса, но предполагам, че не Thinking

# 32
  • Мнения: 511
Момичета, аз малко в страни от темата... въпреки, че въпроса ми май малко реторичен идва - За новата 01 кампания дали е възможно да се поръчват 2 бр. Incandenssece , вместо 1 бр. + друг парфюм??
най-добре попитай в офиса, но предполагам, че не Thinking

Попитай най-добре наистина, но и аз се съмнявам, че може  Confused

# 33
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Кате, не може Confused. Пишеше, че ако си закупиш Incandenssece, можеш да си избереш подарък една от тоал. води.

# 34
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кате, не може Confused. Пишеше, че ако си закупиш Incandenssece, можеш да си избереш подарък една от тоал. води.

Птюхххх!!  Жалко  Sad

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Кате, не може Confused. Пишеше, че ако си закупиш Incandenssece, можеш да си избереш подарък една от тоал. води.

Птюхххх!!  Жалко  Sad
жалко че си от варна, аз пък имам клиентки за поне две от мъжките тоалетни води Confused

# 36
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Кате, не може Confused. Пишеше, че ако си закупиш Incandenssece, можеш да си избереш подарък една от тоал. води.

Птюхххх!!  Жалко  Sad
жалко че си от варна, аз пък имам клиентки за поне две от мъжките тоалетни води Confused
А аз имам точно два дамски парфюма,.... ако беше в софия щеше да ми е многоо лесно!!

# 37
  • София
  • Мнения: 5 828
Вчера си пуснах втората поръчка и да ви кажа, светна ми зелено на розовите чантички /имам две поръчани/, и сега погледнах, че вече са фактурирани, не знам защо някой по-напред каза, че ще ги има чак януари  newsm78
Нямах жълти, само една червена точка на сенките от 27 страница - Secret /май никой не ги е получил/ и ги отказах, в следващия каталог са на същата цена и ще си ги пусна пак.

# 38
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Момичета, имам следното питане:
Моята колежка става координаторка и искам да се прехвърля към нея, ЗАЩОТО НЕ СЪМ ДОВОЛНА ТО МОЯТА КООРДИНАТОРКА!!!!

Някоя от вас правила ли го е, а знам че има и координаторки в темата.... кажете ми нещо по въпроса... От моята съм супер недоволна и несъмвидяла и карфичка от нея, а тази ми колежка винаги ми е помагала когато съм имала нужда......
Ама щото съм една такава все мисля за хората.. и на тази сигурно ще й е гадно, ама кво да напарвя...
Мисля да звънна и на зоналната, да видим тя какво ще каже... ама първо питам вас!!

# 39
  • София
  • Мнения: 5 828
Доколкото знам е доста трудно, зависи от зоналната и трябва да дадеш сериозни причини за това.
И аз имах една такава идея по едно време, но като разбрах, че е трудно се отказах.

# 40
  • Мнения: 990
Кате, най-добре някоя мама координатор да ти кажа каква е процедурата и какво е най-добре да направиш! Peace
Аз да ви питам вие за "Тази Коледа подаръците идват с Avon" - идеята, какво ви казаха координаторите да правите, защото при нас идеята беше "мноооого тъпа" Sick да лепим по входовете плакати Sick и да посещаваме в уречен час клиентите си и да предлагаме брошурата, целта била да привлечем повече клиенти, аз категорично отказах Stop... та с моята координаторка измислихме друго, следващата събота в една кафе-сладкарница да се съберем, да извикаме зоналната с Вълшебното Куфарче Wink с мострите, та ако може и гримьорка да покани Flutter и да си извикаме клиентките да им направим една презентация на продукти, а може и да измислим нещо с томболка с дребни подаръци или нещо такова...
Така е по-добре според мен! Какво ще кажете за идеята? Имате ли някакви други идеи да обменим? Hug

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Катя, ако с колежката ти сте в една зона не виждам каква пречка би могло да има. Ако не сте обаче ..... най-лесния вариант е да регистрираш майка/сестра/приятелка към твоята колежка и поръчките ти вече да минават през другия представител. Ако обаче си постигнала някакво ниво или си близо до него ще загубиш всички привилегии Rolling Eyes. Говори със зоналната, дано е разбрана като моята, успех ти желая Peace

# 42
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Пак съм АЗ  Mr. Green  с нова хрумка, но и стария въпрос е актуален за координаторките!!!
Новото ми питане е следното:
Много спешно ми трябва лосион за мазна кожа от серията Pore fection, много моля ако някоя от вас го има в момента да ми пише на лични !!! Praynig

# 43
  • Мнения: 2 716
Здравейте!
Кате, не се разрешава прехвърляне поради недоволство. И аз имам недоволна представителка. Но смея да твърдя, че съвестно си върша работата. Всичко, което зависи от мен го правя. Та да не стават злоупотреби. И без това има представителки, които ни се качват на главите  #Cussing out и пак са недоволни.
Яна (2 в 1) - точно този съвет за регистрацията на сестра и пр. си е чиста злоупотреба. Можеш със същия успех да я посъветваш да направи поръчка за 600 лева и да не я плати след като си бие камшика. Не знам за какво са се скарали Катя и координаторката и, но съм сигурна, че в някакъв период от време са били приятелки.
Steli_Meli  - идеята за кафетата е прилична, но Доор хенгерса е за териториален проспектинг. Не стои добре в кафене. За там си има други материали. А наистита тропането на комшиите е тъпа идея. Но можеш да си избереш вход в друг блок, където още нямаш клиенти. От 15 елхички излизат около 3-ма клиенти. Дори и да ти отпаднат по-нататък, пак е кяр.
 Amidala  - светофара се актуализира всеки ден. Не се притеснявай. Ако нещо е в недостиг днес, може да се появи до поръчка.

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 5 918
Яна (2 в 1) - точно този съвет за регистрацията на сестра и пр. си е чиста злоупотреба. Можеш със същия успех да я посъветваш да направи поръчка за 600 лева и да не я плати след като си бие камшика.
ова наистина си е злоупотреба, но не това съм я посъветвала Rolling Eyes, не виждам причина ако не харесвам шефа си да си сменя работата /т.е. шефа/, но да продължа да работя като счетоводител Wink

Общи условия

Активация на акаунт