Къде в Мелник?

  • 9 558
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 242
Интересно какво особено очакваш от Мелник..
Ако търсиш лукс, определено не е там мястото
Даже не става въпрос за лукс – просто не мисля че срещу 50лв на вечер банята трябва да е мокра понеже мивката тече и балконската врата да не се отваря, понеже е счупена. Да не говорим че не останах доволна от обслужването, но него го причислявам в графа особености на Мелникчани.

# 16
  • Мнения: 289
Ами... съжалявам че така се е получило   Embarassed  явно са занемарили обслужването, като са се усетили, че и с по-малко разходи - за ремонт примерно - може да получават същата печалба... Confused
Честно казано, тогава ми направи много добро впечатление собственикът - непрекъснато ни питаше какво искаме - оркестър, специална закуска, нещо което липсва в ресторанта - обясни ни че ще прави и сауна, и незнам още какво... и ми се стори, че държи на доброто представяне на хотела си... но ето че не е така.. явно му се е изпарил ентусиазмът.
Дано не сте си развалили уикенда, както и следващото пътуване да компенсира това.

# 17
хотел Болярка е мнооого зле, собствениците не знаят как да обслужват гостите си, стаите са отвратително малки и неудобни. Закуската - за нея нямам думи. Просто не ходете там. Това е честен съвет, за да не бъркат другите хора. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт