Народни танци като спорт - къде?

  • 90 842
  • 274
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 22
Благодаря за отговора   bouquet

# 106
  • Мнения: 735
Аз ходя на народни танци във фолклорен клуб "Балканска младост". В сградата на 113-то училище танцуваме - срещу Кино Арена Запад, за София става въпрос. Simple Smile Много е разтоварващо 3 пъти седмично в понеделник, сряда и петък от 18.30 часа и е супер забавно. Не знам мога ли да пускам линкове тук, бих ви дала линк към сайта на фолклорния клуб, ама да не кажат, че спам правя.  Rolling Eyes Танцуваме и начинаещи и напреднали, аз съм от напредналите понеже от малка танцувам на различни места. Групата набира хора, ако ви е близичко, елате. Телефона на учителя е 0888 710 547, ако ви трябва повече информация можете да се свържете с него направо. Казва се Стоянов  Peace

# 107
  • Мнения: 8
Здравейте,
Попадна ми информация по темата :

В Национална гимназия за хуманитарни науки и изкуства К. Преславски гр. Варна се организира школа за Български народни танци. Приемат се деца от първи до четвърти клас. Заниманията започват от 1.10.2010 г. В нета имаше оставен и телефон за информация - 089 9478376.

Дано да съм помогнала Wink

# 108
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
да побутна темата!
След новогодипните празници ми се иска да се запиша и аз някъде,да разлюлея "финна" снага!
Чували ли сте някъде да се тропа из кв.Левски,Цветният,във Варна-напр.бившето Читалище Маяковски?
Много далече ми идва това Възраждане и Галатея:(Имам голям мерак,но да видим!

# 109
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
някой беше писал,че в Ян Палах има народни танци.Някакви телефони за връзка може ли да дадете?

# 110
  • Мнения: 1
В Ян Палах вече няма народни танци, обаждах се да питам преди около 2 месеца.

# 111
  • Мнения: 910
До мамите от София : днес от 18,00 ч в сградата на ВИАС има концерт анс.Гоце Делчев , който иска да заповяда ,да види и чуе !

# 112
  • Мнения: 22
mama_na_kiki, ако разбереш нещо за народни танци в района, който си посочила, пиши и тук;) Весели празници   bouquet

# 113
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
ето какво свърших:
тел.на Народно читалище "Отец Паисий"(бившето Маяковски)-Варна-318-850.
Народни танци има в понеделник и четвъртък от 18:30-19:30.Цена за посещение-5лв,които се заплащат непосредствено преди занятието.Първото надиграване ще се състои на 03.01.2011:)
Има и опция да се закупи месечна такса,но господинът, с който разговарях нямаше информация за цената й!
Дано съм била изчерпателна и полезна:) Hug Hug  bouquet

Последна редакция: чт, 30 дек 2010, 11:29 от mama_na_kiki

# 114
  • Мнения: X
Снощи проверих в Македонски дом - Мераклийски са се преместили някъде до Римски терми.
Има някакви танци във вторник и четвъртък от 19:00 за "младежи".
Някой има ли повече актуална информация за Мераклийски и за Македонски дом?

# 115
  • Мнения: 122
Здравейте.
Изчетох темата и се порових в дадените линкове.
От София съм и искам да се запиша на народни танци. Но все попадам на такива клубове, на които тренировки има събота и неделя  Sad а мен не ме устройва. А и много късните часове също  ooooh!
Ако някой ходи някъде в района на Дианабад, Дървеница, Мусагеница, Студ. град, Младост... или около метрото - моля да сподели мнение  Praynig
а и още едно питане ... сега удачен момент ли е .... в смисъл в началото на годината сформират ли се групи  newsm78

# 116
  • Мнения: 1 525
Здравей toniak!
Вижте информацията от Гайтани. Започват нови групи тази седмица. Не знам до колко студ. дом на площад "Народно събрание" ще са Ви удобни. В близост до спирка на метрото са.
А "Гайтани" са много добри!

# 117
  • Мнения: 33
Здравейте!
Дали може да подновя въпроса за района на Младост? Прегледах темичката, но за съжаление не успях да открия "моят"клуб.

# 118
  • София
  • Мнения: 179
За "Младост": Школа по Български народни хора и танци “Младост” (напиши в го в google.com и ще ти излязат контакти) в 10-то СОУ - ще има нова група от 20-ти януари.  Peace

# 119
  • софия
  • Мнения: 290
ЗДравейте,

Някой може ли да ми каже школа, която има групи в района на Манастирски ливади ?
Аз преди ходех във Фолклорик в Слатина, но сега ми е далече.

Общи условия

Активация на акаунт