Народни танци като спорт - къде?

  • 90 846
  • 274
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1
Танцов клуб "Огледало" град Варна - Мол Варна, Пфое Мол и Варна Тауърс. 
http://www.-spam100-

# 196
  • Мнения: 89
Здравейте, можете ли да ме ориентирате, къде във Варна има народни танци за начинаещи възрастни?
В хотел,,Черно море'' и в у-ще ,,Асен Златаров''

# 197
  • Мнения: 550
Моля за препоръки за народни танци в района Лъвов мост , халите, ЦУМ.
Благодаря

# 198
  • София
  • Мнения: 179
Танцова школа Нашенци стартира нова група за начинаещи от понеделник 4ти юни и на тази дата репетицията е безплатна. Понеделник и сряда от 18 до 19 ч. 5 лв/посещение  Simple Smile във арена за танци и спорт Витоша

# 199
  • Мнения: 9
Може ли някой да каже около Студентски град къде може да се ходи на народни танци?

# 200
  • София
  • Мнения: 2 356
има една група Танци Манци в Студ Град ама не знам къде репетират

# 201
  • София
  • Мнения: 1 462
Моля за препоръки за народни танци в района Лъвов мост , халите, ЦУМ.
Благодаря

За района на Лъвов мост, точно зад дирекция полиция има фитнес. Там има и зала, в която има народни танци. Формацията е Български огън. във фейса има повече инфо https://www.facebook.com/pages/%D0%A2%D0%B0%D0%BD%D1%86%D0%BE%D0 … D0%9D/73747530931. Ако имаш нужда от повече разяснения пиши, насреща съм.

# 202
  • София
  • Мнения: 595
има една група Танци Манци в Студ Град ама не знам къде репетират

Аз танцувам с тях, но в залата в Гео Милев, хотел Европа. В Студ.град знам, че репетираха в някаква зала зад/около Фантастико, но не съм сигурна, дали не преустановиха там репетициите. Ето ТУК има техни контакти, може да проверите.

# 203
  • Мнения: 266
има една група Танци Манци в Студ Град ама не знам къде репетират

Аз танцувам с тях, но в залата в Гео Милев, хотел Европа. В Студ.град знам, че репетираха в някаква зала зад/около Фантастико, но не съм сигурна, дали не преустановиха там репетициите. Ето ТУК има техни контакти, може да проверите.
В хотел Европа не е ли мъничка залата-по колко човека е групата? Харесва ли ти?Видях, че от12.09.2012 стартират нова група в хотел Европа и се чудя дали да се запиша... newsm78

# 204
  • София
  • Мнения: 595
Ами малка е, да, но и групите са малки та не е проблем и си танцуваме чудесно. Може да пробваш 1-2-3 пъти и да видиш как е. То не е с някакво, ами всеки си ходи когато му е удобно, и се плаща на посещение.

# 205
  • Мнения: 266
Благодаря за инфото... А можеш ли да разкажеш как минават репетициите-в смисъл по колко време е загрявката, всеки път ли разучавате нови хора и тн?

# 206
  • София
  • Мнения: 595
Благодаря за инфото... А можеш ли да разкажеш как минават репетициите-в смисъл по колко време е загрявката, всеки път ли разучавате нови хора и тн?

Загрявката протича на 2 етапа: първо правим упражнения за раздвижване за ок. 5-7 минути, а след това добре загряваме и се изпотяваме Simple Smile с няколко от изучените хора. След това разучаваме ново хоро (като това не се случва на всяка репетиция, защото в рамките на 1 не успяваме да го научим), или съотв. го затвърждаваме.

# 207
  • Мнения: 266
А кои хора сте минали-все пак сте напреднали...да преценя дали мога да се включа... newsm78

# 208
  • София
  • Мнения: 595
А кои хора сте минали-все пак сте напреднали...да преценя дали мога да се включа... newsm78

Ами доста, може би 30-40, едва ли ще мога да ги изредя всичките: право, ширто (2 варианта), самоковско, дунавско, дайчово, пайдушко (2 варианта), трите пъти (2 варианта), йенино, сворнато, чичово (2 варианта), граовско, малешевско, арап, за пояс, ръка, сборенка, шира, варненско, петрунино, еленино, алино, йове, джангурица, айдарово, пазарджишка копаница... Със сигурност има и други, които пропускам.

# 209
  • Мнения: 0
Към читалищата, може да се плаща на посещение - тарифите са различни от 1 до 4 лв. Аз все се каня да ходя. Естествено става за начинаещи има и за латино танци  казват че е по-скъпо.


Много мои познати от по-малките градове точно в читалищата ходят на народни танци. Много хубаво занимание е, аз водих племенницата си на латиноамерикански танци в една школа, но на нея ние й хареса и я записахме на народни танци.

Общи условия

Активация на акаунт