Народни танци като спорт - къде?

  • 90 847
  • 274
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 0
Здравейте момичета ! Интересувам се някой от вас посещава ли клуб "Актив" на стадион Васил Левски-София. Впечатления,отзиви? Моля споделете,благодаря ВИ предварително ! newsm03 smile3508

# 211
  • Мнения: 3
Аз ходех в читалище "Аура" на бул. "Стамболийски", но спрях, защото работата не ми позволява. Танците са от 18:30, 3 лв посещение, много добре си прекарвахме с групата, препоръчвам ги Simple Smile) Колкото до танците и отслабването, да, потиш се МНОГО, но според мен по-скоро се "набиваш" отколкото да отслабваш активно. Или поне при мен нямаше най-най-видими резултати, пък и съм говорила с хора, които танцуват в ансамбли и споделят същото

# 212
  • София / Костинброд / Годеч
  • Мнения: 56
Здравейте Simple Smile
Търся народни танци в района на Света троица (около Симеон). Като малка съм ходила, сега сигурно за начинаещи ще трябва да почна Simple Smile На мен по-скоро ми се ходи като спорт, но не се знае, старата любов към танца може бързо да се върне Simple Smile.
Четох темата и видях, че срещу Арената има школа - Балканска младост. Някой може ли да каже нещо повече или за някоя друго школа в района (цени, часове) Благодаря ви !  newsm51

# 213
  • София
  • Мнения: 792
 Има народни танци и в читалище Гоце Делчев, а аз лично съм ходила на репетиции в читалище Г.С. Раковски, там е една от групите на ансамбъл Хоро, в който играя.

# 214
  • Пловдив
  • Мнения: 691
А за Пловдив някъде в Кършиака? Търся хубава отоплена зала, лятото да е климатизирана.. Simple Smile Ходех в Чанове в Рилон-а, но смениха часа от 20ч на 19ч. и не ми е удобно вече там, търся си някъде по-близо.

# 215
  • Мнения: 46
А за Пловдив някъде в Кършиака? Търся хубава отоплена зала, лятото да е климатизирана.. Simple Smile Ходех в Чанове в Рилон-а, но смениха часа от 20ч на 19ч. и не ми е удобно вече там, търся си някъде по-близо.

В "Луди Млади" провери ли? В Панаира е, не мога да кажа че е много отоплена залата, но още на загрявката спира да ти прави впечатление. Виж сайта, там имат групите и часовете:
www.ludimladi.free.bg

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 691
А за Пловдив някъде в Кършиака? Търся хубава отоплена зала, лятото да е климатизирана.. Simple Smile Ходех в Чанове в Рилон-а, но смениха часа от 20ч на 19ч. и не ми е удобно вече там, търся си някъде по-близо.

В "Луди Млади" провери ли? В Панаира е, не мога да кажа че е много отоплена залата, но още на загрявката спира да ти прави впечатление. Виж сайта, там имат групите и часовете:
www.ludimladi.free.bg

Ами ходих там и в началото беше добре ама после..нещо не ми хареса. Никой не обесняваше, че не трябва да се "дърпаме" като чобани и постоянно от ляво и дясно бях разпъната на кръст още малко да ми откъснат ръцете ако може  ooooh! и някои други неща, иначе ръководителите са много симпатични ама мен това не ме грее искам да ми е приятно, топло, лятото охладено  и да не ме дърпат така  Laughing

# 217
  • Мнения: 3
Здравейте Simple Smile
Търся народни танци в района на Света троица (около Симеон). Като малка съм ходила, сега сигурно за начинаещи ще трябва да почна Simple Smile На мен по-скоро ми се ходи като спорт, но не се знае, старата любов към танца може бързо да се върне Simple Smile.
Четох темата и видях, че срещу Арената има школа - Балканска младост. Някой може ли да каже нещо повече или за някоя друго школа в района (цени, часове) Благодаря ви !  newsm51

За Балканска младост не знам, но препоръчвам танците в читалище Аура на Стамболийски Simple Smile

# 218
  • Мнения: 1 001
Здравейте момичета и аз се интересувам от народни танци. Ако може да ми препоръчате някоя школа става въпрос за София около кв Редута. Предварително ви благодаря Peace

# 219
  • София
  • Мнения: 311
Здравейте момичета и аз се интересувам от народни танци. Ако може да ми препоръчате някоя школа става въпрос за София около кв Редута. Предварително ви благодаря Peace

В зала "Фестивална"  Peace

# 220
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета Simple Smile Тъй като есента е сезонът за стартиране на всякакъв тип обучения и курсове, искам да Ви предложа моята школа за народни танци "Сборенка" в Спортна зала Младост 3. От този месец - септември стартираме нова, абсолютно начинаеща група, който има желание, да заповяда Simple Smile
Разбира се, имаме и група за напреднали. Simple Smile
Ето и повече информация:
https://www.facebook.com/Sborenka?fref=ts
https://www.facebook.com/Sportnazalamladost3?fref=ts
https://www.facebook.com/zala.mladostz?fref=ts
http://sportclub-iliana.com/sofia/?page=home

# 221
  • София
  • Мнения: 2 356
здравей munig,

кога в неделя е напредналата група - в страницата Ви е от 18, а на графика на залата е от 17?

# 222
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 079
В читалището на гр. Костинброд също има.

# 223
  • гр.София
  • Мнения: 2 757
в Дружба, има Гайтани  Laughing аз ходя там от януари месец  Hug

# 224
  • софия
  • Мнения: 290
Здравейте момичета и аз се интересувам от народни танци. Ако може да ми препоръчате някоя школа става въпрос за София около кв Редута. Предварително ви благодаря Peace
Преди живеех в Редута и ходех ведна от школите на Фолклорика в читалището в Слатина. Те имат на много места , виж им сайта. Преди и след това съм ходила на др места (учила съм като малка в такова училище) но за мен там беше най-доброто място за начинаещи заради начина по който преподават. Една приятелка сега ходи (в друга от школите им) и също е възхитена .

Общи условия

Активация на акаунт