Априлско-Mайска коледна Паника

  • 12 025
  • 287
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 2 210
БЛАГОДАРЯ ВИ мили приятелки  bouquet  bouquet
Вече сме ОК, всичките  Wink
В четвъртък в 18.30 мисля да водя Ивчо в Бъни на куклен театър, желаещи? Hug

# 46
  • Мнения: 1 341
В четвъртък в 18.30 мисля да водя Ивчо в Бъни на куклен театър, желаещи? Hug
Еее супер идея, ама съм нощна смяна.
целувки за малкия герой

# 47
  • София
  • Мнения: 2 210
То пък за пръв път нямало да има Sad
Нищо, аз ще го заведа да позразходва енергия, че да ви кажа писна ми от заспиване в 24.00 и ставане в 4.00 да си играел до 5.00, после заспива и в 7.00 е кукуряк. А че майка му ходи на работа хич и не му пука....Нощес обаче се събуди и ми казва "Мамо, слънчцето спинка ли още", "Спинка , Мамо"..."нищо, аз пък те обичам"...Е кво да му се сърдиш...Ама сега гледам като сомнамбул...

# 48
  • Мнения: 1 793
.Нощес обаче се събуди и ми казва "Мамо, слънчцето спинка ли още", "Спинка , Мамо"..."нищо, аз пък те обичам"..

Да го цункаш от мен, Еми. Страхотен е. Много мило детенце. Как да му се сърди човек на такова сладуранче  Hug
А нощните игри и на мен са ми мнооого познати.  Tired От известно време спи горе-долу добре, но съвсем наскоро беше в един период, в който ставаше към 3 часа, идваше при нас в спалнята с някаква играчка и започваше да нарежда : "Алекс се наспа. Тати, ставай да играем. Мамо, хайде и ти".  Crazy Обяснявах аз, че сега всички спят, че тати трябва да става рано за работа  и има нужда от сън, но той не, та не. С триста зора успявах да го убедя да си занесе играчката обратно в неговата стая и там съм стояла, за да му чета книжки или по-точно да седя и да слушам той да ми "чете" Crazy Кошмар просто........Засега е добре положението и не се събужда вече, ама до кога ли?

# 49
  • Мнения: 3 379
Еми, съжалявам за случилото се, добре, че краят е добър. Направо ми настръхва всичко като чета такива неща... пу-пу.

Ние нямаме проблеми с нощно будене и игра, само се пробужда и идва при мама по някое време (някой път чак на сутринта). Но още сме с нощен памперс, и аз докато не видя дълго време сух памперс по цяла нощ няма да го махна. Макар че от дълго време се събужда със сух памперс, но някой път докато играем в леглото и докато станем и той го използва Simple Smile

# 50
  • Мнения: 801
Априлско-майска дружина 2004, нашият априлски отбор 2006 ви моли да ни подкрепите, като гласувате за нас за Банда на годината" ето тук:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145570.0. Хиляди благодарности и   Hug

# 51
  • Мнения: 7 106
Фурор, стискам ви палци, гледам че водите за сега  Wink!

# 52
  • Мнения: 712
Момичета, влизам с малко закъснение, но бройте и нас с Бобко за купона!

Еми, ужасно е това, което прочетох. Истина е, че гледайки отстрани, на човек му е по-лесно да взима решения и да постъпва адекватно, но когато ти си участник, почти невъзможно е да не изпаднеш в паника. Прегръщам те и те целувам и се надявам да не се повтаря повече това кошмарно преживяване!    bouquet

Фурор, гласувах за вас и се надявам Априлската гилдия да надмине всички. Стискам палци!

За заспиването - истерията е обща, както виждам. При нас различното е, че ако Боян си легне късно, на другата сутрин не мога да го вдигна за яслата. Най-странното е, че когато ме няма, най-често заспива в 20,30 ч, а когато съм си в къщи - не преди 23ч.
Напоследък баба ми откри метода - пуска му радиото и заспива на музика - "Алегро виваче" - "Хоризонт".

За нощните събуждания - страшна работа. Понякога ми идва да го усуча, особено когато съм имала тежък ден и после английски до 22 ч и после други неща....

Миналата вечер направо се спукахме от смях с баба ми. Точно заспахме към полунощ и ето ти към 1,00 ч наш Боян се обажда: "Мамо, мамо-о". Мислех, че ще иска вода, че беше малко топло в стаята. Обаче само така си мислех. Като се започнаха едни дълбокомислени разсъждения - трудно е за пресъздаване. До едно време само отдоварях с "Добре мамо" и "Да, пиленце", но после ме напуши смях и станах да взема фотоапарата да запиша клипче.
В общи линии разговорът се въртеше около следното:
- "Мамо аз съм добъф и възпитан, защото съм силен и голям, нали?" - "Да, пиле"
- "Ако счупя леглото ще спя на земята и Сънчо няма да ме вземе", "Трябва да говоря по-малко защото всички спят сега. Мамо, нали, мамо?" - "Да, мамо" - "Не-е, кажи пиленце" - "Да, пиленце".
- "Хайде вече да спим, че утре съм на работа" - "И диектоа ще се каа нали, мамо" - "Да"
- "Лека нощ най-после. Стига си ми говоила мамо"
и т.н. около 2 часа и 100 "Лека нощ"

# 53
  • Мнения: 1 341
......и т.н. около 2 часа и 100 "Лека нощ"

е същата работа сме и ние. Докато заспи има "мамоооо, обичам те"(минимум 15 пъти) и аз трябва да отговоря и ако не й кажа "и аз те обичам " не ме оставя. Започна да ме апострофира и ако не съм прибавила Слънчице, Котенце, Съкровище се сърди. Обаче ако не й се скарам не млъква. При нас с добро не става
Добре, че не се буди през нощта

Лелеее колко са еднакви тези малчовци

# 54
  • Мнения: 473
Здравейте мацки,
Бройте и нас с Марти разбира се за коледното тържество.

Еми какъв кошмар си изживяла само.......хубаво че всичко е свършило добре.

Аз да ви се похваля и оплача едновременно. Бях на страхотна  екскурзия във Виена. Прекарахме си чудесно, а и времето беше страхотно приятно - изобщо съм пълна с впечатления. Но.... ми беше толкова мъчно за Марти - за първи път се разделяме от както се е родил и то за дълго време. Гледали се с татко му прекрасно - постигнат е казармен ред за сметка на лиготенето с мама Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 1 341
събраха се за момента 13 деца. Така изпълваме условието за минимум 12. Най-вероятно ще отпадне някое после, но да се надяваме, че няма, нали

Ама в много мъжка компания ще празнува момичетата. То нашата тема само мъжаги

# 56
  • София
  • Мнения: 2 210
Малееее момичета какво ни чака, плаша се....
Ивчо яде кисело мляко-сам си го извадил от хладилника и незнайно откъде си донесъл купичка, сипва си мляко и яде. Баща му ми казва, че му бил сложил желирани бонбони вътре. Идва въпросът къде са отишли бонбоните- баща му ги търси по стаята на детето, не ги намира и строго идва да му се кара ..."Иво къде са бонбоните??" следва хитра усмивка и непричом..."Ивоооо къде са бонбоните (строго), веднага казвай и да знаеш ако си ги изхвърлил повече няма да ти бъде купен и един бонбон"...дИтето гледа нагло...Пауза...И казва "Татииии.....с пълна уста не се говори".
Ми затапи ни. Тва е. Не ми се мислииии какво ни чака.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Априлско-майска дружина 2004, нашият априлски отбор 2006 ви моли да ни подкрепите, като гласувате за нас за Банда на годината" ето тук:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145570.0. Хиляди благодарности и   Hug

Извинете, обаче ми се додрайфа от наглостта. Фурор сигурно няма да го прочете, ама по-грозно нещо не бях срещала. Такъв противен диспут предизвикаха тия Априлки в темата, че нямам думи. Опорочиха хубата идея на номинациите. Пфу!
Рядко си позволявам да говоря така, но си заслужава. Безобразие!

# 58
  • София
  • Мнения: 2 210
Нищо Красавице мила, аз пък си дадох гласчето за Бабйеросите Mr. Green

# 59
  • Мнения: 256
Здравейте
Ще приемете ли  и една мацка в предимно мъжката компания Simple Smile Казва се Криси и е родена на 15 април 2004г. Ходи с голямо удоволствие на ясла и се очертава голяма кокетка.
По повод вечерното заспиване с малки изключения  заспива сама, но аз и  не я насилвам да си ляга ако не и се спи. Много съм доволна че има здрав сън и много рядко се буди нощем.

Общи условия

Активация на акаунт